Kde se testuje hormonální profil?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 13:08
Kde se testuje "hormonální profil"?

Ahoj,
prosím anonymně - manželka tu bývá taky a nerad bych ji diskreditoval tím, že se tu radím „o ní bez ní“ ;)
Začali jsme mít ve vztahu již před časem problém v intimním životě. Začala být jaksi „asexuální“, což já rozhodně nejsem. Mohl bych denně, ale vystačil bych si s frekvencí 2-3× týdně. Ona změnila frekvenci tak na 1× za měsíc a to ještě cítím, že je to spíš z milosti ke mě… ale takhle to nechci. Ze začátku jsme byli oba stejně náruživí (je nám oběma 30). V posteli přestala mít náladu na experimenty. Ze začátku jsme zkoušeli vše možné, teď je to jednou začas a jen ta nejklasičtější klasika - misionář, když je jó v náladě tak zezadu, pusu a spát. pŕestalos ní cokoliv dělat, když jí stimuluju tam, co měla dřív erotogenní zóny. Čučí do stropu a přemýšlí o obědu. Orál přestala chtít oboustranně - nenechá mě dotknout se jí tam rukama ani pusou, přitom dřív to byla normálka. Když se o to pokusím, sevře stehna a spíš by mi utrhla hlavu. Hlavně začala mít řeči, když to chci řešit, že prostě sex nepotřebuje, ani orgasmus, že jí to nechybí, nechybí ji ani mazlení, ani líbání… přitom je milá a hodná, akorát přestala být úplně dotyková. Já tím strašně trpím.
Do života nám vstoupily 2 děti, začalo to ale ještě před prvním těhotenstvím. Nedávno jsem četl článek, že takové obraty u žen můžou být způsobeny nerovnováhou hormonů (Testosteron / prolaktin) a docvaklo mi, že před prvním těhotenstvím jsme měli potrat a to mohlo mít taky vliv na hormony. Navíc nikdy nekojila a brala něco na zastavení laktace hned po porodu… já se v těch babských hormonech nevyznám :D jen mi to přijde jako pravděpodobné a chci si to ověřit. Dočetl jsem se, že si má udělat tzv. profil hormonů. Kde se takový test dělá a příp. kolik to stojí? Mám ji s tím normálně poslat na gyndu, nebo jinam? Ona půjde, je celkem v poho, ale musím jí to naservírovat a poslat ji tam. Samotnou jí to nenapadne, protože jí je to jedno.
Díky ;)

Reakce:
Qadra
Kecalka 448 příspěvků 01.10.18 13:16

Profil udělá í gynekolog ( pokud je svolnej) je to odběr krve 1-3 dc,tedy 1- 3 den menstruace.Je potřeba být alespoň 3 hodiny vzhůru a měla by to proplácet pojišťovna

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 14:45

díky!

Safrik
Ukecaná baba ;) 1159 příspěvků 01.10.18 16:43

Jojo, gynekolog ho udela.

Váš příspěvek
Reklama