Kde se vypovídat? Psycholog, psychiatr?

Anonymní
17.11.15 22:43

Kde se vypovidat? Psycholog, psychiatr...?

Dobry vecer,

chtela jsem se zeptat, zda nekdo nebudete vedet, neporadite nebo nedoporucite…

Nemam zadne psychicke problemy, deprese, stresy atd, mam supr muze a uzasne miminko, ale chtela bych si nekdy nekde popovidat o vecech, co me trapi. Respektive jedine, co me vazne trapi je smrt a strach z ni. A s miminkem hlavne strach o nej.
bojim se, ze se mu neco stane, v telce same hruzy, vrazi, uchilaci, ted do toho ta pariz…
proste bych nekomu chtela rict, na co myslim a asi bych i byla rada, kdyby mi dotycny rekl, co si s tim pocit. Takze psycholog?

Tohle proste s muzem resit nechci, mel by starosti, a s kamaradkama se takove veci taky resit nedaji, ty mi taky nic nereknou a asi bych se i stydela o tomhle mluvit s nekym, kdo me zna.

Neresil jste nekdo neco podobneho? Nemyslim tim ten strach a obavy, ale to, ze jste chtela pokecat, nekomu rict neco, co znamemu nemuzete, aby vam na to rekl vas nazor atd.

Snad me chapete co tim chci rict.

Dekuji!

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6098
17.11.15 22:52

Hele mam to od narozeni dcery podobne. :roll: super vztah vse funguje ale tohle se ve me tluce. Napis SZ. Muzem to probrat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
17.11.15 22:56

Zakladatelko, myslim, že je normální si projít takovouto fází strachu ze smrti poté, co se Vám narodilo miminko. Člověk dozrává a uvědomuje si zodpovědnost nejenom za sebe, ale zejména za své děti.
Chápu, že současná situace migrace a terorů nepřidává na klidu, ale snažme se najít i pozitiva na našem životě, přímo tam, kde žijeme, ve svém okolí.

• Citovat
  • Upravit
5812
17.11.15 22:57

Šla bych za psychologem, nebo nějákým podobným terapeutem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6098
17.11.15 23:12

@monrom je fakt ze clovek si teprv ted uvedomi to co je opravdu dulezite.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
458
18.11.15 08:27

Určitě jako první psycholog. Psychiatr až jako krajní řešení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.11.15 22:42

Diky holky, zkusim teda najit psychologa, jen se bojim, jak to rict manzelovi :(

• Nahlásit
  • Citovat
6098
18.11.15 22:49
@Anonymní píše:
Diky holky, zkusim teda najit psychologa, jen se bojim, jak to rict manzelovi :(

Uplne normalne. Ono ti to i trosku pomuze. Ja jsem ted stejne „psycho“ a priteli to vse rikam. Ulevi se ti. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.11.15 23:50

@Boudová nooo kdyz on z toho bude spis mit starosti, je takovej desne opatrovnickej, nebo jak to rict. Vadi mu o ldyz mam nocni mury :(

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama