Kde se vysvlékáte na gynekologii?

Anonymní
13.1.21 21:09

Kde se vysvlékáte na gynekologii?

Trošku netradiční dotaz, ale jak to chodí u vás na gynekologii, kde se vysvlékáte? U mě je to tak, že v jedné místnosti je sestra a zároveň kabinka a potom si mě doktorka volá do druhé místnosti kam přecházím už připravená. A moje dilema je kdy vysvléknout kalhotky, jestli v kabince a potom jít k mudr. bez nich nebo je sundat až u ní. Poprvé jsem šla bez ale zrovna chtěla abych si sedla, tak jsem seděla na židli bez a musela potom dezinfikovat… a teď když jsem šla v nich, tak rovnou řekla že se mám položit, takže je sundávám až u ní a odkládám na židli, takže vlastně s nimi jdu zbytečně a zdržuju. Připadám si jako blbec, přijde mi že vždy tak divně kouká a nevím tedy kdy a kde co, chodím teprve nově. omlouvám se za hloupý dotaz, vím že všude to mají asi nastaveno jinak ale ať to udělám jakkoliv tak si připadám opravdu trapně. :oops: :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
272
13.1.21 21:10

Převlékám se v šatně do sukně, takže mohu přijít bez. Mohu si sednout na zidli, nezdržuji a nekoukam při prohlídce na lékaře, co tam dělá. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2694
13.1.21 21:13

Nosila jsem kvůli tomu sukně. Můj současný doktor má u sebe plentu vedle křesla, takže nejdřív s ním mluvím a pak se svléknu až u křesla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1679
13.1.21 21:17

Sla bych s kalhotkami a vysvlekla je az kdyz dostanu pokyn, ze se jde na vec. Pak bych si je nechala v ruce. Trva to par sekund, tak to neni zadne zdrzovani. A po vysetreni hned zase oblect. Nastesti uz to u nas predelali a kabinka je v mistnosti u doktorky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1105
13.1.21 21:17

Mamka, když jsem měla poprvé jít na gynekologii, mi řekla, ať si vezmu sukni. Kalhotky jsem si sundavala v kabince a k Dr. šla jen v sukni. Teď chodím k jinému Dr. a nechávám si kalhotky bez sukně, protože sukně nenosím a abych si ji kupovala kvůli dvěma návštěvám na gynekologii ročně, si ji kupovat ani nehodlám. Doktor mě vždy vyzve, abych si sedla k němu na židli a spoďáry sundavam až než vlezu na kozu, to jedno sundání spodního prádla není nějaký zdržování. :nevim: A nikdy na mě divně nekoukal, jen mi pokaždé pochválí tetování :mrgreen: :lol:
Edit.: A k doktorovi chodím z kabinky, má to průchozí od sestry. :)

Příspěvek upraven 13.01.21 v 21:21

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
13.1.21 21:19

U předchozího byly dvě kabinky, do kterých se šlo od sestřičky a pak přímo do ordinace. U současného mě překvapilo, že je u sestřičky jen jeden takový koutek, kde myslím měla i zrovna nějaká dáma přede mnou věci (nejsem si jistá, byla jsem tam zatím jednou před rokem). Ale já si vždycky na převlečení beru sukni, takže v pohodě :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.1.21 21:19

Tak se zeptej sestry, když tam sedí.
U nás je vše v jedné místnosti, takže přijdu, nejdřív se mluví, pak se jdu svleknout, vyšetří, obleknu se a domluvíme se na další návštěvě. V létě nosím šaty, v zimě jdu v kalhotách ale s dlouhou tunikou, ať nemusím ukazovat zadek :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
13.1.21 21:22
@Anonymní píše:
Trošku netradiční dotaz, ale jak to chodí u vás na gynekologii, kde se vysvlékáte? U mě je to tak, že v jedné místnosti je sestra a zároveň kabinka a potom si mě doktorka volá do druhé místnosti kam přecházím už připravená. A moje dilema je kdy vysvléknout kalhotky, jestli v kabince a potom jít k mudr. bez nich nebo je sundat až u ní. Poprvé jsem šla bez ale zrovna chtěla abych si sedla, tak jsem seděla na židli bez a musela potom dezinfikovat… a teď když jsem šla v nich, tak rovnou řekla že se mám položit, takže je sundávám až u ní a odkládám na židli, takže vlastně s nimi jdu zbytečně a zdržuju. Připadám si jako blbec, přijde mi že vždy tak divně kouká a nevím tedy kdy a kde co, chodím teprve nově. omlouvám se za hloupý dotaz, vím že všude to mají asi nastaveno jinak ale ať to udělám jakkoliv tak si připadám opravdu trapně. :oops: :nevim:

Když jsem lékaře tak ten to měl podobně a nosila jsem sukni, jak už zde psáno. Bylo mi i líp, že tam nebeham z holým zadkem. V zimě teplý punčochy, v létě nic na podzim silonky a v kabině jsem sundala pouze to.
Teď mám doktorku, kabinka je stále u sestry sice, ale nevyužívá se. Už jen proto.ze mnohdy když odcházím. od doktorky sedí už u sestřičky další pacientka. Svlikam se u doktorky. Asi se sama vcitila do pacientek a zařídila se tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3780
13.1.21 21:24

Muj gyndar má v ordinaci paravan… takže přijdu, pokecame, pak mě pošle za paravan a vybehnu a rovnou skáču na kozu a pak až zpatky a zas pak na židli :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
692
13.1.21 21:26

Co si tak vzpominam, tak kabinku mimo ordinaci jsem vlastne zazila u gynekologa, kam jsem chodila v puberte a tak jsem si zvykla nosit saty/sukne/dlouha tricka, abych po ordinaci nebehala naha a zaroven mela odlozeno.. zvyk mi zustal, i kdyz ma nynejsi gynekolozka ma kabinku primo v ordinaci… takze taky radim neco dlouheho a bude vyreseno :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
363
13.1.21 21:26

Neresim, ani sukni si vetsinou neberu..vzdyt je to gynekolog, stejne uvidi vaginu zespod, proc by ji nemohl videt zepredu? Beztak se ani nediva, co by z toho mel, nebo mela jestli je to zena tedy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
687
13.1.21 21:31
@Verurizeckova píše:
Muj gyndar má v ordinaci paravan… takže přijdu, pokecame, pak mě pošle za paravan a vybehnu a rovnou skáču na kozu a pak až zpatky a zas pak na židli :lol:

U nás to samé, akorát od covidu chodím rovnou za paravan a povídáme si přes něj…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14768
13.1.21 21:33

Doktor ma v ordinaci zasteru a svlekam se tam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6058
13.1.21 21:39
@Anonymní píše:
Trošku netradiční dotaz, ale jak to chodí u vás na gynekologii, kde se vysvlékáte? U mě je to tak, že v jedné místnosti je sestra a zároveň kabinka a potom si mě doktorka volá do druhé místnosti kam přecházím už připravená. A moje dilema je kdy vysvléknout kalhotky, jestli v kabince a potom jít k mudr. bez nich nebo je sundat až u ní. Poprvé jsem šla bez ale zrovna chtěla abych si sedla, tak jsem seděla na židli bez a musela potom dezinfikovat… a teď když jsem šla v nich, tak rovnou řekla že se mám položit, takže je sundávám až u ní a odkládám na židli, takže vlastně s nimi jdu zbytečně a zdržuju. Připadám si jako blbec, přijde mi že vždy tak divně kouká a nevím tedy kdy a kde co, chodím teprve nově. omlouvám se za hloupý dotaz, vím že všude to mají asi nastaveno jinak ale ať to udělám jakkoliv tak si připadám opravdu trapně. :oops: :nevim:

Normálně se zeptej sestry a nebo i toho doktora, hlavu ti neutrhnou a třeba jim dojde, že by bylo lepší mít paravan i v ordinaci doktora vedle křesla. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14128
13.1.21 21:40

Máme průchozí kabinku na vysvléknutí a odložení věcí. Beru si buď delší svetr/triko nebo sukni a nebo, když zapomenu, jdu do ordinace v kalhotkách a když dá lékař pokyn tak si je sundám, po vyšetření opět nandám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat