Kde se zapojí DVD do TV na zeď

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mazzotti
Stálice 53 příspěvků 28.01.11 10:56
kde se zapojí dvd do tv na zeď

Chtěli bychom koupi do pokojíčku tv (konkrétně Samsung
UE26C4000) a nemohu nikde najít kudma se tam příipojí scart od dvdčka když bude připevněná na zdi. ze zadu jak to máme u tv v obýváku to asi nepůjde. nemohl by mi někdo poradit.Děkuji

Reakce:
Pipet
Generální žvanilka 24139 příspěvků 28.01.11 11:45

Máme telku na zdi (a taky Samsung) a „díry“ na všelijaké kabely jsou normálně zezadu na televizi, ty kabely pak visí různě zboku, zespod… tak je chlap všechny namačkal to takové té krycí lišty… zasekávat do zdi se nám je zrovna nechtělo.
Však na netu musí být obrázky těch televizí i zezadu, pohledej. Nebo skočte do nějakého elektra, hypermerketu a spol.

Bayuska
Neúnavná pisatelka 17042 příspěvků 28.01.11 11:46

My jsme to měli normálně zezadu té televize. Ona byla ve spodní části zkosená, tam kde jsou ty vstupy. Navíc mezi zdí a televizí je ještě ten panel/držák, takže ono tam trochu místa zbývá.

saja1
Ukecaná baba ;) 1283 příspěvků 28.01.11 13:49

přesně tak, vstupy jsou zezadu na TV, neboj on ti držák zajistí, aby nebyla přilepená úplně na zeď, takže se tam kablíky vejdou. akorát pak je teda vopruz, jak ty kanely koukaj dolů. my jsme momentálně ve fázi, že po dvou letech jsem zakoupila lištu a už měsíc se snažím manžela přimět k její instalaci :mrgreen: :mrgreen:

Mazzotti
Stálice 53 příspěvků 28.01.11 15:41

tak to mě zajímalo díky za vysvětlení.no to nám to asi bude taky čouhat, ale zatím to neřeším v pokoji.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Rebel Limberský: Nařkl slávistického bosse Tvrdíka z ovlivňování zápasu

David Limberský (35) opět potvrdil, že je právem označován za největšího... číst dále >

Nejhorší věc na pákistánské base? „Vadí mi turecké záchody,“ vzkázala Tereza

Pašeračka Tereza v pondělí opět stanula před pákistánským soudem, po pár... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >