Kde sehnat a kdy je nejlepší koupit kojicí podprsenku?

44
14.6.17 10:46

Kde sehnat a kdy je nejlepší koupit kojicí podprsenku?

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat. Je lepší si koupit kojicí podprsenku před porodem nebo až potom? Aby pak nebyla malá… Kde se dají sehnat, aby nebyly moc drahé? Možná by bylo i lepší někde v obchodě.. ale nevím kde je mají.. Děkuji moc :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2079
14.6.17 10:48

Kupovala bych tak 2-3 co nejkratší dobu před porodem (tak 2-3 týdny) a pak po porodu, resp. po šestinedělí podle potřeby. Hledej nějaké obchody / butiky v okolí s těhotenským a kojícím prádlem nebo jednoduše s prádlem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
14.6.17 10:49

Prodávají v CA, HM.

• Citovat
  • Upravit
2484
14.6.17 10:54

Zalezi, zda mas konfekcni velikost-zda ti sedi podprsenky z normalnich obchodu-to se pak da sehnat v HM, CA, atd. Jestli nejsi konfekcni, tak pak specializovane obchody-osobne treba mam rada spravnou podprsenku v Praze nebo specialku v Bile Labuti.
Doporucuji si do porodnice a na prvni dny koupit jen takove ty tenke bavlnene, ty se daji pak pouzivat i na noc. A az po porodu si koupit poradnou.

Příspěvek upraven 14.06.17 v 10:55

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.6.17 10:55

Teď bych kupovala až po porodu. Mě ty pěkně drahé, koupené předem pak neseděly :cert:, prsa se nalila, ale zmenšil se obvod. Jestli máš běžnou velikost prsou, tak se dají sehnat normálně v C&A, H&M, celkem pěkné jsem viděla v Marks and Spencer. V Praze je taky dobrý Debenhams, tam se dají vychytat i dobré slevy na prádlo a ta jejich řada je cenově fajn.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
413
14.6.17 11:01

Kupovala jsem Marks Spencer dva tydny pred porodem o kousek vetsi. Dva kusy za 800. Prodavacka poradila, koukla a byla jsem spokojen. Malymu je rok, uz nekojim a nosim je porad :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14471
14.6.17 11:11

Kupovala jsem v kik, za par korun, a koupila bych az po porodu, aby sedela, do porodnice jsme mela obyc sportovni. Taky zalezi jakou chces, ja mela 2 jednu obyc jenom hadrovou ta by se dala mozna odhadnout a pak sem mela s kosticema a tu bych si predem koupit netroufla :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5741
14.6.17 11:28

Koupila jsem pred porodem v marks a spencer. Dve v jednom baleni cerna a bila..bila se nejak vytahla. Moc nesedi. Cerna stale ok i ted po druhen porodu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
774
14.6.17 11:36

Ja si koupila drahou, velikostne sice sedela, ale porad me nekde tlacila. Koupila jsem si jeste 2,3 sportovni a nosila jsem je porad( jen jsem vyhrnula a nemusela se s tim zlobit). Nosim je i ted v 2.tehotenstvi a kojici uz si neporizuji…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
14.6.17 12:20

Koupila jsem zde: ***** s osobním vyzvednutím v OD Kotva v Praze a vyhovuje mi. V porodnici jsem kojící podprsenky ještě nepotřebovala - mléko samo od sebe neteklo, tak by se to podle mého dalo vyřídit klidně až po porodu. Já si ale velikost nechala poradit ještě před porodem a sedí mi:-) edit admin: smazán odkaz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3391
14.6.17 13:07

Kupovala jsem 2 týdny před porodem v kamenné prodejně a po porodu jsem si objednala ještě jednu z netu

je to individuální, jak se postava změní, ale myslím, že je dobré být předem připraven :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
974
14.6.17 14:00

Koupila jsem si dvě asi 2 týdny před porodem (u prvního těhotenství) u nás v obchůdku s textilním zbožím. Nakonec jsem je ale nenosila, ne že by neseděly, lépe se mi osvědčily kvalitní sportovní podprsenky, které jsem jen vyhrnula. U druhého těhotenství jsem kojící podrsenku koupila jednu, lehce vyžtuženou, bez kostic, tělové barvy. Moc ji ale nenosím, opět jedu ve sportovních

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11321
14.6.17 14:04

@kuchle mohla bys poslat fotku strihu te sportovni? nejak nevim, ktery druh myslis :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
974
14.6.17 18:51

@debra.morgan mám ráda třeba tenhle typ https://www.leontyna.cz/…r10100-bila/ nebo tento https://www.leontyna.cz/…laris-3476s/. Mám ale i sportovní podprsenky z Lidlu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.2.18 20:23

My byli s manželem v obchodu Bílá Tara kousek od Anděla a zde jsem koupila dvě super kojící podprsenky od Anity. Měla jsem jednu z HM, kterou jsem hned vyhodila, škoda peněz.
Jinak krásný krámek a velice milá paní majitelka, která se vším poradí a hlavně ví, o čem mluví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama