Kde sehnat čepičku na 6M mimi?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
xivi
Zasloužilá kecalka 877 příspěvků 08.11.10 15:22
Kde sehnat čepičku na 6M mimi?

Ahoj,

zní to asi blbě, když je dnes tolik obchodů, ale já prostě nemůžu sehnat čepičku ani zimní ani bavlněnou na dcerku (vel. 74, hlavička 44). Všude jsou jen úplně novorozenecké nebo na větší děti. Oběhala jsem už všecky HM a CA atd. a nic jsem nevybrala.

Nemáte někdo tip na nějaký online obchod s moderním zbožím? Růžové hrůzy s medvědem na čele mě úplně nebaví, měly jsme perfektní květovanou od Kolorina z nějakého eshopu, ale teď nemůžu žádnou takovou najít.

Díky za tipy.

Reakce:
livinka
Zasloužilá kecalka 839 příspěvků 08.11.10 15:43
xivi píše:
Ahoj,

zní to asi blbě, když je dnes tolik obchodů, ale já prostě nemůžu sehnat čepičku ani zimní ani bavlněnou na dcerku (vel. 74, hlavička 44). Všude jsou jen úplně novorozenecké nebo na větší děti. Oběhala jsem už všecky HM a CA atd. a nic jsem nevybrala.

Nemáte někdo tip na nějaký online obchod s moderním zbožím? Růžové hrůzy s medvědem na čele mě úplně nebaví, měly jsme perfektní květovanou od Kolorina z nějakého eshopu, ale teď nemůžu žádnou takovou najít.

Díky za tipy.

ahoj, pokud by ses dostala na prahu 4 tak bych Ti umela poradit ale na eshopech moc nenakupuji :(

Brucka
Neúnavná pisatelka 15472 příspěvků 08.11.10 16:10

Ahoj, doporučuju Ti zkusit mimibazar, je tam těch čepiček nepřeberné množství a pokud máš ráda třeba háčkované čapky, který na holčičkách vypadaj bombasticky, tak tam fakt nebudeš vědět kterou dřív :palec:
přikládám foto naší princezny v jedný z nich :palec:

rybkabezvody
Ukecaná baba ;) 1950 příspěvků 08.11.10 16:13

koupila jsem celkem pěknou v Nextu, nebo bych zkusila Tesco

xxZuzana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.10 16:28

zrovna dneska jsem kupovala čepičku v Tescu na Národní tř, mají jich dost - na patře jsou ale asi na 3 různých místěch, jedno je v růžku u dětského jídla - takže dost schované - chce to projít.

fufiiina
Zasloužilá kecalka 993 příspěvků 08.11.10 21:13

super čapky jsou zde www.rockino.cz

momi33
Nadpozemská drbna 25323 příspěvků 08.11.10 21:53
fufiiina píše:

Rockino máme taky,už od loňské zimi,to bylo malému 3m,a teď jsme je taky koupili-podzimní i zimní,a i rukavičky.Spo­kojenost.

fufiiina
Zasloužilá kecalka 993 příspěvků 09.11.10 12:47
momi33 píše:
fufiiina píše:
Rockino máme taky,už od loňské zimi,to bylo malému 3m,a teď jsme je taky koupili-podzimní i zimní,a i rukavičky.Spo­kojenost.

já je objednávala přes net, pani mi hned posla,že tu podzimní nemají a že mi jí zkusí sehnat,byla moc ochotná, přišli krásné čepky,každý se ptá kde jsem je koupila, raději zaplatím poštovné než zase objíždět krámy,s mrzutým děckem a protivným manžou, stejně jsme kvůli tomu projeli plno benzínu a nikde tak pěkné jako na Rockinu nenašli a ty velikosti jako,S,M,L nebo očíslovaný od 1 já nevím až kam :-x ,to je taky hrůza,tady jsou hezky rozměry v cm a je to :palec: ,jinde už nakupovat nebudu

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Bony a klid po 30 letech: Kde jsou dnes hlavní hrdinové vekslácké romance?

Kdo v té době žil, v tom snímek obyčejně probudí vzpomínku na minulý režim a... číst dále >

Carmen Electra z Pobřežní hlídky: Téhle sexbombě že táhne na 50?

Zdá se, že elixír mládí existuje! Jak jinak vysvětlit to, že Carmen Electra... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >