Kde sehnat dezinfekci na injekce?

Anonymní
12.1.21 17:37

Kde sehnat dezinfekci na injekce?

Ahoj, hrozi mi alikace Fraxiparinu po celou dobu tehotenstvi. Manzel byl lekarne a rekli mu, ze vsechny dezinfekce na kuzi jdou do nemocnic, pry na sklade nemaji nic. Holky, ktere mate podobne starosti, jak to prosim resite? Da se nejaky Cutasept sehnat? Dekuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6083
12.1.21 17:45

V benu mají septoderm.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
769
12.1.21 17:46

Co zkusit objednat na nějakém shopu lékárny? Pilulka zrovna ten Cutasept uvedený má s dostupností zítra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1744
12.1.21 17:56

Já si kupuji takový dezinfekční čtverečky je jich 100v tý krabičce a jsou normálně dostupné v lékárnách

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.21 18:36

Kup si desinfekci ve spreji, polštářky se ti zbytečně prodraží, používala jsem je jen, když jsem cestovala. Tím spíš, že si budeš pichat celé těhotenství.

• Citovat
  • Nahlásit
3979
12.1.21 19:05

Desinfekční čtverečky, které mají v lékárně. Používala jsem celé těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
778
12.1.21 19:10

Píchala jsem si Clexan a dezinfekci jsem si dala snad jednou…jednou mi v lékárně prodali takové dezimfekční čtverečky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
434
12.1.21 19:23

Můžeš ve spreji např. Betadinu, Jodisol, Ajatin nebo ty jednorázové čtverečky (100 ks se dá sehnat něco málo přes 100 Kč). Podle mě stačí jakákoliv desinfekce. Teď používám Dettol antiseptické sprej, pícham Fraxiparine už několik měsíců z důvodu těhotenství a bez problémů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
12.1.21 19:44

Také jsem používala dezinfekční čtverečky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat