Kde sehnat hračku s melodií Somewhere Over the Rainbow

2311
1.4.11 20:54

Kde sehnat hračku s melodií somewhere over the rainbow

Mohla byste mi prosím některá poradit, kde seženu natahovací hračku s melodií „somewhere over the rainbow“?
Hledala jsem na netu ale nenašla jsem :nevim: Možná někdo takovou hračku máte, tak bych byla moc ráda za internetovou stránku odkud lze hračka koupit. Moc děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11502
1.4.11 21:36
Mifinka píše:
Mohla byste mi prosím některá poradit, kde seženu natahovací hračku s melodií „somewhere over the rainbow“?
Hledala jsem na netu ale nenašla jsem :nevim: Možná někdo takovou hračku máte, tak bych byla moc ráda za internetovou stránku odkud lze hračka koupit. Moc děkuji

to by me taky zajimalo :pankac: :pankac: :pankac: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2803
1.4.11 21:45

Hračku nevím… my si to pouštíme z cd :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20662
1.4.11 22:03

V životě jsem o takové hračce neslyšela a to mi teda fakt prošlo rukama mnoho :think: Taky by mě to zajímalo :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1853
1.4.11 22:07

no my ji máme ,ale nekupovala jsem ji přes net ,ale v kameným obchodě v Praze myslím ,že to byla Puntanela ,ale už je to 4 roky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2027
1.4.11 22:14

Napadá mě jedině něco takového a nahrát si ji tam. Jinak o ničem nevím. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3622
1.4.11 22:53
Mifinka píše:
Hledala jsem na netu ale nenašla jsem :nevim: Možná někdo takovou hračku máte, tak bych byla moc ráda za internetovou stránku odkud lze hračka koupit. Moc děkuji

ahojky mifinko:)) ja ji ma z lidlu a myslim ze jsem ji tam jeste zahlidla..pokud bych ji nekde objevila tak ji koupim a poslu ti ji..jen nevim kdy se do lidlu dostanu ale mozna ze v pondeli bych mohla jet:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5100
1.4.11 22:55

Hlásím, že my máme! Natahovacího medvídka. Kupováno ovšem před cca 1,5 rokem v Lidlu, varianta byla modrá a růžová. A mě se strašně líbilo, že tak je tato melodie a ne ta, co je všude.
TAkže nevím, jestli jsem pomohla, je to už dost dlouho. ALe existuje! :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3622
1.4.11 22:56
mischni píše:
Hlásím, že my máme! Natahovacího medvídka. Kupováno ovšem před cca 1,5 rokem v Lidlu, varianta byla modrá a růžová. A mě se strašně líbilo, že tak je tato melodie a ne ta, co je všude.
TAkže nevím, jestli jsem pomohla, je to už dost dlouho. ALe existuje! :wink:

juu ta je krasna..ja mam kachnicku z lidlu s tou mlodii..kupovala jsem ji tam nedavno…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3622
1.4.11 22:58

je to znacka Lupilu …

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2311
2.4.11 10:31

Holky, děkuji :palec:

Určitě se tam zajedu juknout (do Lidlu), ale** Ali** - kdyby jsi ji viděla, určitě bych byla ráda, když bys mi ji koupila, pošlu penízky přes účet nebo bychom se domluvily :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3622
2.4.11 13:04

jojo kdybych ji tam nasla tak bych dala urcite vedet :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3622
7.4.11 18:35

ahojky Mifi..tak dnes jsem byla v Lidlu a hracku jsem ti koupila..tak posli adresu a ja ti ji poslu:))uz meli jen par poslednich kousku:)) stala 149..jeset ti to pisnu do zpravy radsi at to neprehlidnes:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2311
7.4.11 18:44

Ali - juuuuuu :dance: :dance: jsi zlatíčko, pošlu SZ s adresou :huban:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brblinka1
26.6.13 21:12

brblinka1

Dobrý večer, je tu někdo kdo by prodal tohoto hracího medvídka? Je z Lidlu asi 4 roky starý.
Děkuji Martina

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama