Kde sehnat koj. košili a podprsenku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Klaris2612
Nováček 2 příspěvky 11.02.19 09:30
Kde sehnat koj. košily a podprsenku?

Zdravím maminky, poradíte prosím, kde sehnat kojící košile ideálně vel. XS (34) a podprsenky (mám 70B)? Nemohu nikde sehnat. Všude je vše moc velké a jak koukám, tak i dost drahé. Děkuji.

Reakce:
lorelai947
Kecalka 325 příspěvků 11.02.19 09:36

A chcete kamenný obchod nebo e-shop?

baal7513
Kecalka 170 příspěvků 11.02.19 09:42

Taky jsem taková drobná a musím říct, že obecně tehorenske oblečení pro vel. 36 nebo 34 se opravdu špatně shání. Jakoby všichni předpokládali, že žena, když je těhotná, ma min. vel 42 8o 8o . Casto jsem si objednala treba saty vel 36 a i tak byly velke. A to mam 170 cm a 55 kg.
No a k otázce.. z mojí zkušenosti podprsenku je nejlépe řešit nějakou sportovní verzi ..ty nejsou drahé a prodávají všude. Navíc jsou pohodlnější než klasické kojící. Kojící kosilku mám jednu a vůbec jsem nepoužila. Využívala jsem spíš trička s velkým vystrihem a nebo na knoflíky u vystrihu..

pikola
Neúnavná pisatelka 19837 příspěvků 11.02.19 09:42

Si kup normální košili na knoflíky

me-ow
Kecalka 212 příspěvků 11.02.19 09:44

Nevím, zda zrovna takové velikosti, ale podprsenku jsem kupovala na astratex a košili na bonprix :)

7.straka
Kecalka 434 příspěvků 11.02.19 09:55

Těhotenské oblečení jsem kupovala na jozanek.cz, košile i u Vietnamců. Nebo si prostě kup v normálním krámě větší velikosti :nevim:

7.straka
Kecalka 434 příspěvků 11.02.19 10:05

Podprdy u upavan.cz

Jasmina81
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 11.02.19 10:15

Souhlasím s @baal7513 sportovní podprsenka je nej mají super v lidlu, dokonce v pepco, ta mě mile překvapila :palec:

Káťa19
Echt Kelišová 8819 příspěvků 18 inzerátů 11.02.19 10:16

@Klaris2612 ahoj dám pár tipů:
Na spaní, propínací
Na spaní, do porodnice
Astratex podprsenky , mají i noční košile
Bonprix

V těhotenství doporučuji koupi nějakou sportovní a až po měsíci, 6ti týdnech kojení koupit pořádnou podprsenku, prsa se ustálí a do té doby můžeš měnit velikost jak na houpačce ;)

Hoa Mai
Kelišová 5998 příspěvků 19 inzerátů 11.02.19 10:17

@Klaris2612 Mně na tuhle velikost sedí podprsenky Alles Mama. Teď si nejsem jistá značením u všech z nich, mám tři, ale vím, že jednu jsem určitě kupovala 70C a velká mi není. A krom toho jsou teda moc hezké, není na nich ani poznat, že jsou kojící. Oblečení mám od Jožánka nebo Happy Mum (tam mají i vel. XS, ale i S je relativně malé).

Klaris2612
Nováček 2 příspěvky 11.02.19 10:52

Prave, ja mam jen 153 cm a vazim nejakych 40kg, ted jsem teda trochu pribrala, ale ani zdaleka nemam 50kg…
Lidl a ani Bonprix me bohuzel nesedi, parkrat jsem zkousela si tam vzit nejake obleceni a vzdy jsem ho bud vracela nebo dala nekomu jinemu :-/
Moc dekuji za rady

BigGold7
Kecalka 118 příspěvků 4 inzeráty 11.02.19 16:26

noční košili jsem koupila na Bonprix.cz :) a kojící podprsenku mám takovou sportovní, sehnala jsem jí na slevomatu za pár korun a bezvadně sedí

moija
Povídálka 16 příspěvků 11.02.19 17:29

kojící podprdu jsem po dlouhém hledání objednala na zalando (mám ještě menší velikost než ty, je to značka magic fashion a sedí perfektně). Mám tuhle jednu a zbytek budu řešit sportovními bezešvými podprsenkami. Teď jsem viděla jednu super v tescu FaF, bohužel jsem neměla náladu zkoušet, ale příště do ní asi půjdu, tyto styly mi sedí. Košili na knoflíčky jsem kupovala na cotton-shop. Za fajn cenu moc pěkná kvalita.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska jako byznys? Zlata Adamovská s Petrem Štěpánkem na vztahu pořádně vydělávají

Oba jsou skvělými herci, kteří jsou zárukou kvality a sledovanosti. Manželé... číst dále >

Pravý důvod rozchodu Elišky Bučkové s Jakubem Vágnerem? Expresu řekla, jak to bylo

Dlouho se spekulovalo o tom, co bylo příčinou náhlého rozchodu modelky Elišky... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >