Kde sehnat koženkové legíny?

33
10.10.20 18:53

Kde sehnat koženkové legíny?

Ahoj, sháním černé matné koženkové legíny, které by byly hladké, bez kapes, bez zipů a natahovací a uvnitř trochu zateplené, ale hlavně příjemné a aby „dýchaly“. Chci se zeptat jestli tu někdo ví odkud je nejlepší objednat? Na internetu je toho hodně, teď jsem si nedávno objednávala z jednoho eshopu, jednou je měla na sobě a hrůza, absolutně neprodyšné strašně upnuté a tomuto už se chci vyhnout. Holky poradíte mi prosím, odkud jsou opravdu ty nejlepší?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
746
10.10.20 19:01

Ja se teda obavam, ze kozenkovy zatepleny leginy dychat nebudou zadne.Tem material nemuze byt prodysny.Ale treba ti nektera z holek poradi.Ja jsem si jednou vzala kozenkovy kalhoty na party a byla jsem zpocena az na zadku :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2735
10.10.20 19:06

@Moncicak22 já mám z Tezenis a z Lidlu, ty jsou mmch. mnohem lepší. Viděla jsem je v Pepcu a na Bonprixu. Koženkové sukně mám ze Sinsay, tak by je mohli mít i tam. A určitě bych zkusila New Yorker.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
10.10.20 19:07

@Niky2 já jedny už takové mám, mají uvnitř jakoby takový chlup a přesto jsou příjemné a nepotím se v nich, jenže odtamtud kde jsem je sehnala tak už je neseženu, tak se ptám tady 😃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2802
10.10.20 20:32

Zkus aj Orsay :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu