Reklama

Kde sehnat kvalitní kuchyňskou linku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Žsv
Nováček 1 příspěvek 09.08.18 13:01
Kde sehnat kvalitní kuchyňskou linku?

Ahoj, budeme pořizovat novou kuchyň, nejprve jsme zvažovali oresi, ale po přečtení několika negativních recenzi jsme si to rozmysleli. Na internetu jsem narazila na kuchyně Beroun, mají jak nové tak i použité a my by jsme zvažovali o te nové, tak se chci zeptat, jestli s nimi mate někdo zkušenosti co se kvality tyče. Pokud ne tak poradil by mi někdo kde pořídit kuchyň, která se mi nerozpadne za 5 let.? Děkuji za odpovědi :)

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineTichošlápek
Echt Kelišová 9604 příspěvků 09.08.18 13:03

Nechali jsme dělat od truhlare na míru. Myslím, ze se to vyplatí, vydrží dlouho, přesne sedí a ta kvalita je úplně jinde než prave oresi apod.

Uživatel je onlinehistep
Závislačka 3076 příspěvků 09.08.18 13:09

Obyč IKEA slouží už 15 let a nikde nic nepadá, neláme se, vše funguje, bez problému, ani žádné vizuální změny (žloutnutí nebo tak).
Jen teď jedna skříňka při opření se o ní vrzala, dotáhli jsme šrouby a zas OK.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1611 příspěvků 09.08.18 13:53

Mám zkušenost s Oresi,linka 2,5 m,30 000,­neskutečný klump. Nechala jsem si za tu samou udělat od truhláře,všude plynové dojezdy a kvalita se nedala srovnat. I po deseti letech vypadá jako nová.

samá práce
Ukecaná baba ;) 1911 příspěvků 09.08.18 14:28
@Žsv píše:
Ahoj, budeme pořizovat novou kuchyň, nejprve jsme zvažovali oresi, ale po přečtení několika negativních recenzi jsme si to rozmysleli. Na internetu jsem narazila na kuchyně Beroun, mají jak nové tak i použité a my by jsme zvažovali o te nové, tak se chci zeptat, jestli s nimi mate někdo zkušenosti co se kvality tyče. Pokud ne tak poradil by mi někdo kde pořídit kuchyň, která se mi nerozpadne za 5 let.? Děkuji za odpovědi :)

Jejdanánky, v takovým dřeváku, kvalitní kuchyň. To je dost oxymoron, nemyslíš? ;) To už raději ikeu. :)

Evelýna 1
Kecalka 327 příspěvků 6 inzerátů 09.08.18 15:01

Já mám kuchyň Sykora. Mám ji teprve necelé 2 roky, vč. spotřebičů od nich, a jsem spokojená. Moc se mi líbil jejich přístup, komunikace, ochota. Některé věci jsem hodněkrát měnila, takže se vždy předělával návrh. Nebylo to se mnou jednoduché. Montáž během jednoho dne, i když je dost velká. Montují si to sami, žádná externí firma. Proti nim mluví cena, jsou drazí proti konkurenci, ale podle mě to stojí za to.
Byli jsme ještě v kuchyně Dušek, ale tam mi vadilo, že cena nebyla konečná. Až na základě montáže si účtovali další věci, které dopředu nechtěli ocenit. To mi hodně vadilo, nevím kam by se ta cena mohla vyšplhat …

Kacatko1986
Ukecaná baba ;) 1036 příspěvků 12.08.18 15:23

Doporucuju salmik.cz
Mame od nich a je skvela, cena super, jednani moc fajn, opravdu jsem spokojena.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama