Reklama

Kde sehnat kvalitní paní na úklid jako zaměstnance?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ssiederova
Nováček 3 příspěvky 24.01.17 16:42
Kde sehnat kvalitní paní na uklid jako zaměstnance?

Zdravím;) potřebovala bych poradit;)mám svoji úklidovou firmu i pár zaměstnanců. Klienti přibývají, proto jsem se rozhodla hledat další. Problém je, že už při hledání stávajících zaměstnanců bylo peklo najít šikovné a spolehlivé paní. Nabízím 100 korun čistého což si nemyslím, že je málo. Nebo je? nedokážu si vysvětlit, že se mi teď hlásí pochybné osobnosti. Máte nějaký nápad kde hledat krom inzerce? Na úřadu práce nejsem presvedcena o kvalitě. Děkuji za rady

Příspěvek upraven 24.01.17 v 16:46

Reklama

Reakce:

Dominika2016
Kecalka 120 příspěvků 24.01.17 16:46

@Ssiederova dát na Facebook a to se roznese mezi přáteli. Dělá to takhle hodně mojich známých co mají Uklidovku. Peníze? Podle toho odkud jsi. Tady na Zlínsku 50-70, Ale viděla jsem i 75,– (-15%dan).

Moucharda
Ukecaná baba ;) 1089 příspěvků 24.01.17 16:57

Nejsou lidi, práce je spousta a i nekvalifikovaní si mohou hodně vybírat… Budeš muset hodně přitlačit, platím za úklid cca 200,– na hodinu a to na přímo, nikoliv přes třetí osobu

Náměsíčná
Závislačka 3988 příspěvků 24.01.17 16:57

Odkud jste? U nás je 100kč čistého luxusní za úklid počítám, že asi od nás nebudete.

Granda
Ukecaná baba ;) 2435 příspěvků 24.01.17 17:01

@Náměsíčná odkud jste?

Náměsíčná
Závislačka 3988 příspěvků 24.01.17 17:10

@Granda malá vesnice u malého města na jihu moravy.

Halamka
Závislačka 3455 příspěvků 24.01.17 17:23

To asi nebude na HPP, že? Spíš na DPP. A pokud si musí platit cestu, zdravotní/sociální, tak stovka moc není.

strýček sally
Ukecaná baba ;) 2279 příspěvků 24.01.17 17:39

Polož si sama otázku? Dělala bych za kilo na hodinu? Já ne, ani melouchem.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.17 18:05
@strýček sally píše:
Polož si sama otázku? Dělala bych za kilo na hodinu? Já ne, ani melouchem.

Tak nevím…, dělám asistenta pedagoga u postiženého chlapečka na HPP a hodinová mzda na výplatnici je uvedená 86,14 Kč. Samozřejmě je to tabulkový plat. Tak nevím jestli :D nebo :oops: nebo :zed: Kde je chyba? Prosím o anonym.

Malike
Extra třída :D 11589 příspěvků 24.01.17 18:32

Dávat test :mrgreen: zavedu kandidáta do nějakého velmi špinavého pokoje a za… Minut přijdeš omrknout jak uklizi :mrgreen:
Třeba i mezi těma připadám bude poklad :mrgreen:

Ssiederova
Nováček 3 příspěvky 25.01.17 10:33
Děkuji za příspěvky:)

Pokusím se tak nějak odpovědět všem ☺ firmu mám v okolí Prahy, cestovné se samozdrejme proplaci:)na HPP je možno u mě pracovat po roce, čili kdyz jsem tak nějak presvedcena o tom, že mám kvalitní lidi a ne hnedka aby to někdo mohl zneuzivat:)to s Facebookem je výborný nápad to jsem zrovna neinzerovala tímhle způsobem:)jinak jsem dělávala za 90 korun čistého a to byla administrativa:)

Ssiederova
Nováček 3 příspěvky 25.01.17 10:38
Testování úklidu

@Malike ona polovina na zkoušku pro jistotu nedorazi :lol: :lol: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Konnny
Ukecaná baba ;) 1898 příspěvků 25.01.17 10:40

@strýček sally
Ani já ne, ještě tak těžkou práci jak úklid.
Známá má problém udržet Ukrajinku na úklid za 120/h.

Raffaela
Povídálka 18 příspěvků 06.02.17 08:27
Máma -uklizečka

Dobrý den, když to tady čtu, tak nechápu, jsou lidi, který by rádi uklizeli i za 100kc na hodku, ale prostě tady u nás na Sokolovsku práce není. A když je na 4-6hodin tak je to obsazený duchodkyněmi. Mamka uklizela doted, byli sni spokojeni a dostala i pěkně reference, ale museli ji propustit, skoncili dotace.Ta by byla stastna kdyby ji někdo zaměstnal na uklid a dal 120kc na hodku.Co třeba i 100.

Konnny
Ukecaná baba ;) 1898 příspěvků 06.02.17 09:43

Záleží samozřejmě na oblasti, Sokolovsko je asi blbý..V Praze a okolí je stovka za úklid málo.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama