Kde sehnat léky na spaní bez předpisu? Praha

1091
10.6.13 01:07

Kde sehnat léky na spaní bez předpisu? Praha.

Holky, mám náročnou práci. Brzy vstávám, někdy už ve 2:30 ráno, někdy až ve 3:30 a semtam ve 4…je pro mě těžké se kvalitně a hlavně dlouho (=cca 8 hodin) vyspat. Usínám až okolo 10 té nebo 11 hodiny a to je pozdě. Ikdyž si lehnu už třeba v 7:30 tak kvůli hluku bud neusnu a nebo se budím- auta, tramvaje atd…
Chtěla bych sehnat nějaký rohypnol, stilnox nebo něco co si třeba v 6 večer vezmu, lehnu si do postele s knížkou a do hodiny budu spát…doktorka mi samozřejmě nic takového nenapíše a nějaké bylinkové tabletky z lékarny na mě nezabírají…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2529
10.6.13 01:15

Spíš než léky by jsi měla zmírnit, protože takhle se brzy zlikviduješ..Když zmírníš svůj životní styl, budeš zas klidněji a kvalitněji spát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1091
10.6.13 01:20
@klafina123 píše:
Spíš než léky by jsi měla zmírnit, protože takhle se brzy zlikviduješ..Když zmírníš svůj životní styl, budeš zas klidněji a kvalitněji spát.

nemyslím si, že jedu nějakou divočinu…myslím mimo práci…jde o to, že člověka vyčerpá ta práce, někdy pracuju i 10 nebo 12 hodin, pak nákup nebo něco a domů…tam sem unavená nic neudělám a tgřeba hodinu se motám jen kolem nádobí, ale když si třeba v 5 lehnu tak hned spím, ale probudí mě třeba už v 6 tramvaj a já pak už neusnu…třeba až pak o půlnoci a to stávám třeba už ve 3:30… prostě na pí..u:(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2529
10.6.13 01:39

No já taky dělám 12,né tedy denně, tak 4× do týdně,,po práci jdu nakoupit, vyvenčit psa, pokud druhý den jdu zas do práce, tak uvařim pro staršího syna na druhý den, do toho spacifikuji mladší dceru směr koupelna a postel, přečíst pohádku, dovařit jídlo, nahnat staršího syna koupelna-postel, dovařit jídlo, já koupelna a pak div že neskolabuji v posteli a spim tak tvrdě, že mě nevzbudí nic až ráno budík. Přítel chodí později v noci, takže ten závěr musím zvládat sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2121
10.6.13 03:01

Tyhle prášky tě dolikvidují! Osobně mám dobrou - přímo vynikající zkušenost se špunty do uší. Když jsem jela na dovolenou, strčila mi je sestra, ať si je vezmu sebou, že je pro mně koupila v lékárně, že ona bez nich ani ránu, že spát s nimi je na cestách vynikající. Nebyla jsem na ně zvědavá, protože spím dobře. Ale v tom hotelu milovali psí miláčky a ti, když po svých po nocích kdesi zatoulaných páníčkách plakali, tak mi spát nešlo. Sáhla jsem po špuntech -byly moc příjemné, z jemného, měkkého vosku, přizpůsobily se krásně mým zvukovodům- a pak jsem spala jako mimino, dokonce jsem zaspala i hotelovou snídani :).

A místo prášků si kup „Dobromyslovou směs“. Není vymyšlená na spaní, ale pro uvolnění napětí, které spaní brání. Proces usínání ale nenavozuje stejným mechanizmem jako léky, proto to není spánek umělý, ale plnohodnotný. Můj syn ji bral před zkouškami a moc si ji pochvaloval, že dobře usínal a ráno se budil úplně svěží. A také je správné kvůli dobrému spaní si na noc vzít B komplex forte. Tady je to podrobněji popsané.
http://www.dedekkorenar.cz/…mes-p12.html
Dobromyslovou směs lze koupit v prodejně Dědka Kořenáře v objektu Metra Rajská zahrada.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3743
10.6.13 06:28

Po zkušenosti a budeš vyspaná?
Dostala jsem nějaké léky na migrénu, které mne uspávaly. Po každé tabletce jsem spala chemickým spánkem 16 hodin a odpočinutá jsem nebyla. Zvládla jsem si vzít jen 3 tabletky a léčbu ukončila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10652
10.6.13 06:58

Si dej vždycky před spaním brčko…To tě utlumí do spánku jedna dvě…:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4621
10.6.13 07:05

Moje babička brala rohypnol kvůli bolestem a dlouhodobě na tom byla výrazněji hůře, než bez něj. Sama přiznala, že ji „vyžírá“ mozek nebo „dělá díry“ do mozku. Byla nejenom unavěnější, po spánku neodpočatá, ale navíc ji působil vážnou poruchu paměti. Omlouvám se, vím, že ses na to neptala, ale spíš bych zkusila přehodnotit denní režim, než se totálně zničit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64457
10.6.13 07:13

@Grey Sky já brala rohypnol jako dítě a věř, že to zase tak zázračné není, aby to zabralo, tak musíš brát poměrně velké dávky, ale to zase má vedlejší účinky a „pitomá“ budeš po celý den - člověk se kolikrát nemůže vůbec probrat.. mi pomohly bylinkové čaje - na zklidnění, meduňka a pod.. vyzkoušej, je to mnohem lepší jak do sebe rvát chemii.. mmchdm, já doteď spím tak max 4 hodiny denně :think: prostě to víc nejde, v pohodě se necítím, ale lepší, jak do sebe rvát chemie, po kterých je člověku akorát zle..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4016
10.6.13 08:31

Zkus si někde koupit kozlíka. Je to bylinka, pomáhá usínat. Já když potřebuju usnout, držím v ruce větší kus ametystu. Zklidní mě to a uspí. Bez ametystu usínám i tři hodiny. :roll: Kozlíka si chválila ex tchýně, že se díky tomu dobře vyspí a nemá problémy usnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12272
10.6.13 08:53

A co radši zkusit špunty do uší, když tě budí hluk?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2574
10.6.13 14:56

Léky na spaní bez předpisu neseženeš a hlavně je to hnus.Co zkusit něco přírodního, čaj z meduňky je výborný a pomáhá :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1091
11.6.13 17:46
@Gábííí píše:
Léky na spaní bez předpisu neseženeš a hlavně je to hnus.Co zkusit něco přírodního, čaj z meduňky je výborný a pomáhá :palec:

no právě mě takovýhle nepomáhají…zkoušela jsem čaje, masti, horký mlíko, chodit do postele utahaná nebo naopak ležet už třeba v 5 abych se sklidnila ale nic…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2121
11.6.13 18:08

Dědek kořenář doporučuje před spaním dynamickou procházku - asi tak 10 km. A tak mě napadlo, že bys mohla zkusit denními dynamickými procházkami obejít všechny lékárny - napřed v Praze a pak i mimo Prahu, třeba se nějaký lékárník nad tebou smiluje a prášky ti prodá. A pokud ne, může se stát, že zjistíš, že už je vlastně ani nepotřebuješ.

@Grey Sky píše:
no právě mě takovýhle nepomáhají…zkoušela jsem čaje, masti, horký mlíko, chodit do postele utahaná nebo naopak ležet už třeba v 5 abych se sklidnila ale nic…
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1091
11.6.13 18:23
@poučená píše:
Dědek kořenář doporučuje před spaním dynamickou procházku - asi tak 10 km. A tak mě napadlo, že bys mohla zkusit denními dynamickými procházkami obejít všechny lékárny - napřed v Praze a pak i mimo Prahu, třeba se nějaký lékárník nad tebou smiluje a prášky ti prodá. A pokud ne, může se stát, že zjistíš, že už je vlastně ani nepotřebuješ.

nepřijde mi to moc vtipné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat