Kde sehnat léky na spaní bez předpisu? Praha

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
2124
11.6.13 18:44
@Grey Sky píše:
nepřijde mi to moc vtipné

To nebyl vtip. Chůze je pro lidské zdraví velice důležitá. Všestranně.
Až se začneš zajímat o svoje zdraví tak, jak já se starala o manželovo, tak mnohé pochopíš. Dědek kořenář to radí v takových případech jako seriózní způsob, jak dobře spát.

Vzhledem k tomu, že můj manžel, ač velmi těžce nemocný, k doktorům nechtěl chodit, bylo jaksi - nebudu to tady rozvádět- na mně, abych mu léky sehnala. Ber kde ber. Zaplaťpánbůh, že je v Praze tolik hodně moc lékáren. Obcházela jsem je a prosila, naléhala, vysvětlovala. Někde se smilovali a já vždycky lék manželovi přinesla. Napsala jsem ti to ne jako vtip, ale jako svoji zkušenost, když jsi mou předchozí pohrdla. Já mám hodně zkušeností.

Tohle tvoje nespaní, to máš ze stresů, což jistě víš, ale neřešíš. DK má i dobrou radu proti pracovním stresům: „Stresujte se jen do výše vašeho platu.“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2616
11.6.13 19:57
@Grey Sky píše:
no právě mě takovýhle nepomáhají…zkoušela jsem čaje, masti, horký mlíko, chodit do postele utahaná nebo naopak ležet už třeba v 5 abych se sklidnila ale nic…

No a co zkusit to již zmiňované brčko před spaním, to je zaručené :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10652
11.6.13 20:01
@Gábííí píše:
No a co zkusit to již zmiňované brčko před spaním, to je zaručené :palec:

Tak tak :mrgreen: Moje rada předtím určo nebyla brána seriózně…teď třeba bude, když už jsme radilky dvě..:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2616
11.6.13 21:03
@Tuco píše:
Tak tak :mrgreen: Moje rada předtím určo nebyla brána seriózně…teď třeba bude, když už jsme radilky dvě..:)

No ono na tom opravdu něco je a i to fakt funguje, jen to teda nepraktikovat každý den :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1091
11.6.13 21:43
@poučená píše:
To nebyl vtip. Chůze je pro lidské zdraví velice důležitá. Všestranně.
Až se začneš zajímat o svoje zdraví tak, jak já se starala o manželovo, tak mnohé pochopíš. Dědek kořenář to radí v takových případech jako seriózní způsob, jak dobře spát.

Vzhledem k tomu, že můj manžel, ač velmi těžce nemocný, k doktorům nechtěl chodit, bylo jaksi - nebudu to tady rozvádět- na mně, abych mu léky sehnala. Ber kde ber. Zaplaťpánbůh, že je v Praze tolik hodně moc lékáren. Obcházela jsem je a prosila, naléhala, vysvětlovala. Někde se smilovali a já vždycky lék manželovi přinesla. Napsala jsem ti to ne jako vtip, ale jako svoji zkušenost, když jsi mou předchozí pohrdla. Já mám hodně zkušeností.

Tohle tvoje nespaní, to máš ze stresů, což jistě víš, ale neřešíš. DK má i dobrou radu proti pracovním stresům: „Stresujte se jen do výše vašeho platu.“

já vím, že v tom má velkej vliv stres, ale upřímně, já nachodím denně třeba v práci 15 km atd, vstávám třebas ve 3 a dorazím domů ve tři…asi těžko budu chodit pak dalších 5 hodin po praze…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2124
11.6.13 23:21
@Grey Sky
@Grey Sky píše:
já vím, že v tom má velkej vliv stres, ale upřímně, já nachodím denně třeba v práci 15 km atd, vstávám třebas ve 3 a dorazím domů ve tři…asi těžko budu chodit pak dalších 5 hodin po praze…

„A co s tím budete dělat?“, zeptal se mě „můj“ masér, když začal chápat, o čem je mé trápení. Nevěděla jsem, co s tím mám dělat.

Já vím @Grey Sky, že také nevíš, a tak to chceš vyřešit „jednoduše“ prášky. Jenže, já už teď vím -já teď už toho vím hodně, škoda že jsem to nevěděla dřív, ale lepší pozdě, než nikdy- že za všechno člověk musí zaplatit. A pro tebe to platí také: Buď za vyřešení toho, co tě tak ničí, zaplatíš nějakým svým úsilím, anebo to vezmeš „zkratkou“ s prášky a zaplatíš za to devastací organismu.

Dobromyslová směs funguje, ale také nejde brát věčně. Prostě něco ve svém životě musíš změnit. Já jsem důkaz, že to jde. Lehké to není, ale co je v životě lehké?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
alča kosova
14.8.13 00:55

Ahoj. já ti teda rozumím. mám to podobně, člověk je na všechno sám, pracuje protože musí, nikdo s placením složenek nepomůže, řeči o zvolnění, omlouvám se všem zúčastněným, si v dnešní době může dovolit jen někdo kdo netuší jaký to je makat nedej bože hlavou…

• Citovat
  • Nahlásit
Larr
23.8.13 19:56

8o 8o 8o
Za chvíli z toho zbyde kšeftování s opiátama.

• Citovat
  • Nahlásit
27.8.13 08:42

Ahoj, já když nemůžu zabrat, tak si dám lék Hova - je volně prodejný, stojí do 40 Kč, je hodně na bylinné bázi a po dvou pilulkách (doporučené množství) vždycky zaberu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.2.14 10:57

volně prodejné léky na spaní

No, a zkoušela jsi třeba kynedril? Ten je volně dostupný a má účinky na spaní, i když k tomu primárně není určený. Taky by se mi nějaké relaxanty hodily, neznáte někdo nějaké volně prodejné léky, co mají útlum jako vedlejší účinek a nejsou na bylinné bázi? Možná léky na alergie apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1091
13.2.14 12:32
@axinka1358 píše:
No, a zkoušela jsi třeba kynedril? Ten je volně dostupný a má účinky na spaní, i když k tomu primárně není určený. Taky by se mi nějaké relaxanty hodily, neznáte někdo nějaké volně prodejné léky, co mají útlum jako vedlejší účinek a nejsou na bylinné bázi? Možná léky na alergie apod.

já utlumená sem…ale nemůžu zabrat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6136
10.1.15 07:31

@Grey Sky četla jsem celou tvou diskuzi…proč myslíš, že by ti obvoďák nenapsal Stilnox, či něco podobného??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1377
10.1.15 08:07

Tak ja mam vlastni zkusenosti, leta jsem nemohla zabrat, leta delam nocni, kolotoc, stilnox-asi tak, po par tejdnech mi prestal fungovat, po 2hod. vzhuru, znam zensky s e zavislosti na rohypnolu, byly i na 3 denne, ver, ze za chvili by se to stalo i tobe, v praci je cim dal vic lidi, ktery na nej reaguji tzv. paradoxne…ja jsem ve svycarsku, tady je v lekarne dostupny bez receptu lek ve forme kapek, jmenuje se SANALEPSIN a fakt to funguje, je to zklidnovac a antihystaminikum, mistni lekarnici ho prodavaj nespavcum…mrkni na net, jestli je v cz v prodeji, jestli ne, mrknu se na ucinnou latku a najdi preparat v ceskejch lekarnach…doporucujou 25 kapek, kolikrat mi staci 10 a spim…tak se mrkni, uvidis

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
1723
10.1.15 08:58

@Grey Sky
dobry den, narazila jsem na Vas v jine diskusi, kde resite sve stale zdravotni obtize. asi to nebudete chtit slyset, ale az Vas prejde vztek, ci litost, zkuste se nad tim zamyslet-Vas zivot je evidentne v troskach.byt stale nemocna a jeste nespat a navrch shanet leky na spani na cerno je vrchol zoufalstvi. neshanejte leky, ale jinou ptaci a odbornou pomoc. to neni urazka, ale fakt. teminprasky byste docilila max toho, ze z Vas bude jeste vetsi troska a zabislak. opravdu se nad tim zkuste zamyslet, vemte si dovcu nebo alespon weekend o samote a popremyslejte, kde se stala chyba. a pak honem k odbornikovi. hodne stesti!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1091
10.1.15 09:01
@NiKina píše:
Počkej, to si děláš srandu, ne?
Ty jsi tenhle zabijáckej a naprosto nepřirozenej režim vydržela další rok???
Uf!

Jo. Ted si hledam jeste brigadu. Obcas se mi ty smeny sejdou blbe a jak furt menim ranni nocni atd tak pak treba neusnu po nocni bo je den a chce se mi spat v 7 kdy normalne chodim spat na ranni a nocni vstavam. Ve finale to dopada tak ze cca 1×za 14 dni dva dny skoro nespim. Pres tyden jsem unavena ze nic pres den nestiham. Jsem rada ze trosku poklidim umeju si vlasy a jdu spat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat