Kde sehnat levně poporodní vložky+ kalhotky

481
23.5.18 10:17

Kde sehnat levně poporodní vložky+ kalhotky

Ahoj,

No už se 7.7. blíží, sice ještě necelé dva měsíce, ale už se otevírám nad 3 a tvrdne bříško, takže hrozí, že bych již měla se balit.

Viděla jsem v Dr.Max (což mám zarohem), že tam není tak špatná cena poporodních kalhotek a vložek, ale dají se ještě někde sehnat jinde? Sice jsem rozhodnuta tam zajít, ale bylo by fajn se mrknout i jinam.

Co ještě zbývá sehnat levně podprdu kojící novou( stará na vyhazov), noční košile s Chiba objednaná a stará je na vytírání podlahy tak akorát, možná ji použiju nejprve ať nezakrvácím hned novou( ikdyž jsem minule využívala jejich nemocniční dokavaď jsem neprosakovala krve po porodu).

Tak děkuji za tipy na spodní prádlo a vložky… a omlouvám se za trapné téma a nechtné s krví :mrgreen: :oops: :kytka: :andel: :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
35461
23.5.18 10:20

Vložky určitě v každé lékárně. S kalhotkami jsem byla spokojena s těmito . Dobře držely a byly příjemné. Místo kojící podprdy jsem normálně používala nějakou sportovní a do ní si dala prsní vložky. Dá se odhrnout úplně normálně, odepínací košíčky ani nejsou potřeba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
481
23.5.18 10:27

@Tiger-lily Děkuju.

a ktěm kalhotkám co mi ukazuješ v Dr. Max je mají levnější, ale děkuju za tip.
V lidlu mají za 200 podprdu sice bych ji chtěla, ale nemají mojí velikost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
481
23.5.18 10:36

Lidl mi vypočítal, že mám 85A podprsenku, ale asi mám zvolit větší, že kvulí nalévání prsou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35461
23.5.18 10:41

@CoocaCola Zvolila bych větší, ale jen o číslo. Kojící jsou docela pružné a zas takový rozdíl to pak nebude. Takže bych vzala 85B.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
481
23.5.18 10:45

@Tiger-lily Ok dík

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3399
23.5.18 10:50

U mě byly nejoblíbenější vložky samu, mají k nim i zdarma síťované kalhotky, vložky jsou jemné, kalhoty bezva natahovací, byla jsem po císaři, tak jsem to ocenila. Kojící podprsenky jsem neřešila, vystačila mi sportovní pružná od vietnamců. Kojící jsou zbytečně drahé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6771
23.5.18 13:14

@CoocaCola kupovala jsem ve zdravotnickych potrebach v nemocnici, svagrova doporucila, ze jsou nej - sitovane kalhotky i poporodni vlozky ;) ty z lekarny a drogerek pry sedi naprd, tlaci a mela dost zanety…podprdy mam tez z Lidlu, snad budou ok :) a kosile je nej nosit jejich, protoze se muze stat, ze proteces, budes se potit a tak a treba taky 3× denne prevlikat ;) (ale mam 2 sve i tak sbalene radsi - kupovala sem z Pleasu s knoflicky a nemaji je predrazene ;) )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
481
2.6.18 12:50

Nejlevnější mají v Tescu, viděla jsem je tam a manžel mi říkal, že když jsem rodila předčasně v minulém těhotenství tak je tam sehnal.
Takže je tam dneska koupí ty vložky stejnak jde pro tvaroh na meruňkový knedlíky a další nákup ;)
Jo a jsou i v TETA ty kalhotky a v supermarketech? Ještě se podívám po bytě jestli někde nejsou schované z minula v lékárně v e-shopu mají i na vyprání a více použití.
Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama