Reklama

Kde sehnat oblečení na novorozence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kristynka22
Stálice 88 příspěvků 04.09.18 08:28
Kde sehnat oblečení na novorozence

Ahoj holky, jsem teprve v půlce třetího měsíce ale už začínám koukat po výbavičce. Rozlišení růžová pro holku modrá pro kluka se mi moc nelíbí, většinu věcí chci mít v neutrálních barvách, takže už začínám koukat po bodýčkách a dupačkách. Problém je, že nikde v kamenných obchodech nemají nic na úplně malinká mimča, nejmenší bývá vel. 56 a toho mají taky šíleně málo. Koukala jsem zatím v HM, Pepcu, Kik a Tescu, nikde nic! Ani taková ta nejobyčejnější tenká jednobarevná bodýčka za pár korun. Kde nakupujete vy? Asi budu muset kouknout po internetu, což se mi nechce, ráda bych si na materiál šáhla, ale nic jiného mi nezbyde, jinak bude dítě chodit nahaté asi :zed:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Biibii
Stálice 73 příspěvků 04.09.18 08:31

Tak já zrovna vždy sehnala v HM, pepcu, tescu.. jinak přijde mi ze pepcu má o číslo menší oblečení, tzn. Ze vel 56 byla 50. A zkus se kouknou třeba po bazarcich

hapolda
Zasloužilá kecalka 936 příspěvků 04.09.18 08:36

Babiez ma malinkate vecicky. Ale i HM a CA kdyz pocihas :palec: 56 ti staci. Starsi dcera me v ni teda trochu plavala ale za mesic bylo vsechno akorat :D starsi by se do mensiho ani nevesla. Malinkate veci dokup pripadne az buded vedet odhad porodni vahy ;)

Limi123
Závislačka 3061 příspěvků 04.09.18 08:36
@Kristynka22 píše:
Ahoj holky, jsem teprve v půlce třetího měsíce ale už začínám koukat po výbavičce. Rozlišení růžová pro holku modrá pro kluka se mi moc nelíbí, většinu věcí chci mít v neutrálních barvách, takže už začínám koukat po bodýčkách a dupačkách. Problém je, že nikde v kamenných obchodech nemají nic na úplně malinká mimča, nejmenší bývá vel. 56 a toho mají taky šíleně málo. Koukala jsem zatím v HM, Pepcu, Kik a Tescu, nikde nic! Ani taková ta nejobyčejnější tenká jednobarevná bodýčka za pár korun. Kde nakupujete vy? Asi budu muset kouknout po internetu, což se mi nechce, ráda bych si na materiál šáhla, ale nic jiného mi nezbyde, jinak bude dítě chodit nahaté asi :zed:

Mne se zda nejlepsi kvalitou Lidl eshop, ma krasnou bavlnu. Neco jsem kupovala take v Tescu.

Mensi velikost nez 56 bych nekupovala a v te 56 opravdu jen par kousku. Vetsina miminek se rodi s 50-51 cm, coz znamena, ze velikost 50 uz je jim tesne/mala a behem 2 az 3 tydnu vyrostou i z te 56.

Uživatel je onlineLucynka_v
Povídálka 44 příspěvků 12 inzerátů 04.09.18 08:36

Vzdyt 56 je na novorozence! Znamena to 50-56 cm. Kdyz se narodi dite 51 cm, je to jeho velikost. Pekne neutralni kousky maji v eshopu Lidlu.

Lara Farseer
Zasloužilá kecalka 913 příspěvků 04.09.18 08:39

Zkus Lindex, tam myslím mamka sehnala 50, když se Kubík narodil a v 56 plaval… ale obecně bych to být tebou moc nehrotila - nevíš jako bydeš mít velké miminko… některým miminům je i 56 malá, tak abys to potom vůbec užila… Já měla několik kusů 56(body, dupačky, nějaké teplejší kombinezy - narodil se v únoru) a pak mi mamka nahonem dokupovala troje dupacky 50, aby v něčem neplaval… vydržely mu 4 tejdny, pak povyrostl, ale stačilo to, kdyžtak jsem mu pak dala větší.

Ale maminka, co byla se mnou na pokoji, musela rovnou dávat 62, protože měla velikou holčičku.

Tzn. 50 bych tedď neřešila. V případě nouze bude holt trošku plavat nebo ti to někdo dokoupí jako mě ještě v porodnici. 56 mít a pro jsitotu i ěnco v 62, kdyby to byl cvalda.

Jinak barvy schvaluju, taky nemám ráda dělení barev podle pohlaví (teda klukovi bych růžovou nedala, holce klidně modrou jo), takže máme šedivé, béžové a tak… a jsou to strašně pěkné věci… jen je fakt, že se lidi často ptají, co mám :)

Držím palce, ať se vše vydaří :)

Uživatel je onlinestinga
Závislačka 3509 příspěvků 10 inzerátů 04.09.18 08:40

@Kristynka22 a kolik bys toho chtěla :mrgreen: z 56 ti dítě vyroste asi za 3 týdny, pokud se teda nenarodí nedonošené, snad ne :srdce:, a v Lidlu toho mají co pár týdnů v akci mraky

Maui52
Zasloužilá kecalka 514 příspěvků 04.09.18 08:43

Ja teď pořídila v marks and spencer jeden newborn set (dvoje pyzamka, jedno bídy s dlouhým rukavem, jedno body bez rukávu a Čepička) za 400 (ja mela slevu,takže 300), což si myslim, ze na toho novorozence úplně stačí a prokaldat to 50-56treba z Lidlu. Ale newborn sady i “up to 1 month” maji v M&S i f&f stoprocentně.

Kriss Tina
Závislačka 4723 příspěvků 04.09.18 08:45

Já kupovala od 56 a musím říct že malej byl drobnej a ve všem hrozně plaval, první 3 týdny sem skoro nemohla ven, protože mu bylo všechno hrozně velké, ta 50, 52 by mu byla akorát :nevim: každopádně stačí pár kousků, máš to max na pár týdnů, to malinké dítě se nezašpiní, já měla v té 56 asi 20 bodýček a absolutně sem všechny nevyužila. Jinak sem sehnala v tescu, v c&a měli taky hodně malinké, něco v h&m něco v pepcu. Třeba v lidlu až dyl tam se mi všechno zdá vždycky větší než odpovídá velikost :think: každopádně vyčkej v půlce 3 měsíce je hodně brzo něco nakupovat, pokud chceš znát pohlaví je snazší si počkat a pak kupovat podle toho, nemusíš mít všechno modré nebo růžové, ale těch vyloženě uni věci je fakt minimum :mavam:

mi.anetka
Kecalka 287 příspěvků 04.09.18 09:00

Zatím nekupuj nic malinkatýho, uvidíš podle mimča, my měli nejmenší 56 ale pak manžel kupoval 50 a to menší na cestu z porodnice. Druhýmu zase 56 bylo fajn ale nevešel se nožkama do těch ťapek v overálku, takže jsme kupovali tepláčky a ponožky.

Jinak Lindex, HM, občas CA, Next, Zara mají pěkné věci. A hlavně v Lidlu mají v Bio bavlně a jsou to moc příjemné věci, ty ráda kupuju.

Janli
Kelišová 5409 příspěvků 9 inzerátů 04.09.18 09:03

Asi jsem tu jediná, co je s lidlem nespokojená. Bavlna je tenká, po vyprání se vytahá a cena je taky nic moc. Pokud máš tolik času, nejlepší oblečení cena/kvalita mají v tescu nebo vůbec F&F. A ve slevách se tam dají nakoupit body 5ks za 150,–, oblečení mi vydrželo na dvě děti a to jsem na praní maniak. Lidl jsem po prvním dítěti musela vyhodit. Velikost 50 vůbec nekupuj, nemá to smysl. A pokud se ti stane to, co mě, že se narodí nedonošené miminko, stačí kouknout na internetu na bazárky a spousta maminek prodává kompletní výbavičku ve velikosti 46 a 50. Já ji takhle za čtyři stovky koupila a po třech týdnech za stejnou cenu prodala.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1623 příspěvků 04.09.18 09:06

No,ona se většinou nakupuje až velikost 56 a 62, menší 50 mít jen pár kousků,za čtrnáct dní ti z toho vyroste. Já měla půlku darovanou,něco koupila na bazárku a pár kousků nových,nejvíc Tesco. Navíc máš do porodu dlouho,tak je zbytečné nakupovat teď. Ale nevím tedy,kde žiješ,že tam na mimča nic nemají,všude toho mají hromady.. :kytka:

Lara Farseer
Zasloužilá kecalka 913 příspěvků 04.09.18 09:14

@Janli
ANi nemusí bejt nedonoešené, můj byl tejden přenášenej a prostě se narodil drobnej a hubenej… 50 mu vydržela 4 tejdny a 56 pak prolítnul rychlostí blesku

Caboverde
Kecalka 148 příspěvků 04.09.18 09:16

Vetsinu kojeneckeho obleceni jsem kupovala od ceskeho vyrobce Amalka, maji i pekne unisexove barvy. Velikost 50 a mensi bych predem nekupovala ani omylem.

Fima
Nadpozemská drbna 29218 příspěvků 13 inzerátů 04.09.18 09:22

A proč bys chtěla kupovat ještě menší? Já i v té 56 měla jen pár kousků, děcka mi z toho hned vyrostly. Nejmladší dítě snad tu 56 ani nemělo. Měl sice 53 cm, ale k tomu 5 kg a bylo mu to prostě těsný. Z porodnice jsem ho vezla v 62. Rukávy se dají ohrnout, větší a volnější dupky taky nevadí. Jinak já kupovala body hlavně v Tescu, Tchibu, HM, občas v Lidlu. Pro nejmladšího teď hodně i v Pepcu. Spoustu toho najdeš i na bazárcích. Mamči to prodávají za pár korun, dítko hrozně rychle rostou a ty mimča to nezničí. A když to menší potřeba bude, tak pořešíš potom. Dneske jeden den koupíš, druhý den máš doma. Já bych dopředu opravdu nic maličkého nekupovala.

Příspěvek upraven 04.09.18 v 09:57

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama