kde sehnat obr-brydák s rukávy?

158
2.10.06 15:01

kde sehnat obr-brydák s rukávy?

HILFE! :lol: kde seženu obrovský bryndák s rukávy??? (jak radí Marki :lol: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2857
2.10.06 15:24

ahoj

zkus mimibazar - já zkoušela hledat ve kšeftech - ale naběhala jsem se a byla to bída

http://www.mimibazar.cz/foto.php?…

ten máme my - ale jak u všech bryndáků s rukávama je to volnější u krku… a máme ho asi dva měsíce a už je „dost jetej“ ale je z nylonu - takže moc fajn - v podstatě jak látka - ale když ho celej umeješ tak to máš do 20 minut suchý…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
354
2.10.06 16:15

My používáme „pláštěnku“ z nové kolekce HaM. Mají ji v různých velikostech a v holčičím nebo klukovském provedení. Je z nylonu nebo uměliny nebo co to je, rukávky má šusťákový. Oblíká se jako si doktoři oblíkají plášť před operací :) , vzadu se za krkem zalepí suchý zip a je to. Malá se může vesele učit krmit sama, oblečení zůstane úplně ochráněné …

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
2.10.06 16:55

Ahoj,

na www.pleny.cz takový bryndák je, ale jak je obrovský to nevím. Já mám odtud jen obyčejné.

Měj se, Markéta

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
380
2.10.06 18:31

Koukni v clockhausu. Mam odtud peknej bryndak s rukavkama z pvc nebo jak se tomu nadava a maji tam nejhezci oblecenicko na mimca vubec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
163
2.10.06 22:21

Já nevím, já myslím, že bohatě poslouží nějaké triko nebo mikča, kterou bys jinak nedala. Já malému před jídlem navlíkla nějaký " model " a nějakých fleků jsem se nemusela bát :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama