Kde sehnat odrážedlo Funny Wheels?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ivetazam
Ukecaná baba ;) 1412 příspěvků 22.04.18 11:29
Kde sehnat odrazedlo Funny Wheels?

Maminky a tatinkove, prosim vas :) nevite, kde se da zakoupit odrazedlo funny wheels s gumovymi koly? Je mi jasne, ze na eshopech je jich mraky :) spis mi jde o to, ze ho potrebujeme vyzkouset. Takze nejaky obchudek pro deticky, kde se da sehnat? Dekuji moc za kazdou radu :) Hezkou nedeli :nevim:

Reakce:
Káťa19
Extra třída :D 10434 příspěvků 18 inzerátů 23.04.18 11:01

@Ivetazam na eshopech mate narok na vraceni do 14dnu.
Jinak mi to ukazalo, ze ho prodava treba Pompo, tak si zkuste zjistit nejblizsi ;)
 https://m.heureka.cz/…-2v1-ruzove/

awesomeone
Kecalka 168 příspěvků 1 inzerát 06.03.19 13:05

Ahoj @Ivetazam …pořídili ste nakonec toto odrazedlo? Nebo někdo jiný? Jaká byla spokojenost? V diskuzich jsem nic nenašla :think:

Ivetazam
Ukecaná baba ;) 1412 příspěvků 06.03.19 15:04

@awesomeone poridili jsme a naprosta spokojenost, nemenila bych a nas syn (28m syn) se ho nechce vzdat :D hlavne beru jako plus ta gumova kola

awesomeone
Kecalka 168 příspěvků 1 inzerát 07.03.19 08:17

@Ivetazam taky do nej půjdeme, jen do nej bude muset malej asi dorůst, zatím nedosáhne celou tlapkou, ale s plastovými koly se mi kvůli tomu kupovat nechce. Malej má 16m, tak doufám, ze se v těch 18-ti dostatečně vytáhne :D od kolika vaš malej jezdí? Dáváte přilbu když jezdí nebo se neprevrati?

Edit: Ještě se zeptám, jestli už jste zkoušeli dvojkolku nebo využívá hlavně troj?

Ivana 85
Závislačka 3420 příspěvků 07.03.19 08:23

@awesomeone meli jsme sice jiny odrazedlo,ale prilbu jsem davala hned od zacatku.Ani ne tak kvuli tomu ze bych se bala,ze z neho spadne,to podle me u odrazedel moc nehrozi,ale at si pekne od mala zvykne na to,ze se proste na vsem jezdi s helmou.

awesomeone
Kecalka 168 příspěvků 1 inzerát 07.03.19 08:57

@Ivana 85 tak člověk nikdy neví, znám to z kola. Už 2× jsem měla otřes mozku i přesto, ze jsem měla přilbu a to jsem jednou spadla skoro z místa :roll: Co jste měli za odrazedlo?

Ivana 85
Závislačka 3420 příspěvků 07.03.19 10:02
Ivetazam
Ukecaná baba ;) 1412 příspěvků 07.03.19 14:47

@awesomeone malemu se zalibilo az tak od 20m, driv nechtel. Ted ma 28m a porad jezdi na trech kolech. Dve nechce za nic na svete :D a jezdi s prilbou ;D je to blazen a nestoji to za nejaky uraz. Motorka ma dve velikosti. Takze jde snizit a zvysit

awesomeone
Kecalka 168 příspěvků 1 inzerát 07.03.19 20:52

@Ivana 85 To je prďácký :potlesk: A pak jste přešli na koloodrazedlo nějaké? @Ivetazam jsem teď potkala paní s prckem 2,5r a měl FW s plastovými koly a pořad na nižší pozici.

@Ivana 85 @Ivetazam Jakou jste brali helmu? Dnes jsem mu zkoušela Etape ve sportisimu a ten se malém vzteknul :lol:

Ivana 85
Závislačka 3420 příspěvků 07.03.19 21:27

@awesomeone jj pak presla rovnou na koloodrazedlo,na nem zacla jezdit ve dvou letech a 4 mesicich.A helmu mame tuhle https://www.decathlon.cz/…8552048.html

awesomeone
Kecalka 168 příspěvků 1 inzerát 08.03.19 12:26

@Ivana 85 to je dobra, mě přijde to koloodrazedlo celkem těžký.? Jaký jste brali? Já zatím koukala na živo jen na Yedoo TooToo. Třeba Cruzie má jen 2kg, to už je půlka toho co má TooToo nebo Firstbike, ale nikde v okolí ho v obchodu nemají :( Pak mi cykloprodejce doporučil Ketller s desitkovyma kolama, ten má 3,3kg a přijatelnou cenu. Pořídíme asi nějaký k Vánocům, případně k druhým listopadovym narozkam…

Ivana 85
Závislačka 3420 příspěvků 08.03.19 16:39

@awesomeone jestli chces tak ti do zpravy poslu fotku jaky mame,uprimne rikam ze ani nevim co je to za znacku.Ale kupovala jsem ho z druhy ruky a libilo se mi na nem prave to ze je lehky.Jinak co jsem vybirala v obchodech,tak mi prave prisli hrozne tezky.Mame krome kol celoplastovy.

awesomeone
Kecalka 168 příspěvků 1 inzerát 08.03.19 20:34

@Ivana 85 pošli, pošli :potlesk: já když si představím, ze jezdím na kole, co váží víc než třetinu moji váhy, tak by mne to taky prave nebavilo

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

Články z Expres.cz

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >