Reklama

Kde sehnat odrážedlo Funny Wheels?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlineIvetazam
Ukecaná baba ;) 1402 příspěvků 22.04.18 11:29
Kde sehnat odrazedlo Funny Wheels?

Maminky a tatinkove, prosim vas :) nevite, kde se da zakoupit odrazedlo funny wheels s gumovymi koly? Je mi jasne, ze na eshopech je jich mraky :) spis mi jde o to, ze ho potrebujeme vyzkouset. Takze nejaky obchudek pro deticky, kde se da sehnat? Dekuji moc za kazdou radu :) Hezkou nedeli :nevim:

Reklama

Reakce:

Káťa19
Kelišová 6741 příspěvků 37 inzerátů 23.04.18 11:01

@Ivetazam na eshopech mate narok na vraceni do 14dnu.
Jinak mi to ukazalo, ze ho prodava treba Pompo, tak si zkuste zjistit nejblizsi ;)
 https://m.heureka.cz/…-2v1-ruzove/

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama