Kde sehnat peníze na odchod od partnera?

Anonymní
8.7.21 20:25

Kde sehnat peníze na odchod od partnera?

Píšu anonymně, protože partner by mohl být zde.
Ale už si nevím rady.
Rodicak mám 6500. Nasetreno nemám nic, nemám z čeho našetřit.

Je zde nějaká maminka která by mi mohla prosadit jak odejít od partnera?
Jak funguje pronájem atd? Máme spolu malé batole.
Už to prostě nikdy fungovat nebude. Nechce s námi trávit čas. Nemám chuť to tady ani rozebírat. Je to prostě blbecek, co mě jen ponižuje, řve po nás, že jsem nic nedokázala nikdy, blabla. Fyzické násilí nebudu ani rozebírat. Prostě toho mám za osm let DOST.
:nevim: :nevim:
Vůbec nevím, jak bych to zvládala, na co mám nárok, a vůbec jak odejít. On mi pořád říká že bych se nedokázala postarat, to samé říká tchyne, jeho máma. Že se s nikým nebudu mít tak jako s ním. ( Že zaplatí nájem a koupi jídlo) ano ale já dělám zbytek a peníze mi nedává :) ani korunu…
Jen na nás řve, nikde jsme roky nebyly. Prostě už jsem unavená..
Psychické problémy mám roky a teď je to horší a horší, nechtěla jsem odejít skrze syna ať máme celou rodinu. Ale takhle to nejde. Nám je stejně lépe bez něj.
Vůbec nevím jak začít…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22588
8.7.21 20:27

Máš rodinu? Nemohla bys být třeba na čas u rodičů nebo nějaké kamarádky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.7.21 20:28

Já resim to samé, 12 let vztahu 3 děti a hypoteka na dům. To co teď zazivam je mazec.. nevím jak z toho ven :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
@Kriss Tina píše:
Máš rodinu? Nemohla bys být třeba na čas u rodičů nebo nějaké kamarádky?

Maminka má malý byt, my se tam nevlezeme.
A otec bydlí hodně daleko - má už svůj život s jinou manželkou.

• Citovat
  • Nahlásit
351

Obrať se na orgán sociálně právní ochrany dětí ve tvém městě. Oni ti tam dají komplexní poradenství, mají ořehled o volných městských bytech, azylových domech, dávkách. Stejně tam pak budeš muset jít kvůli úpravě poměrů k dítěti. Tak to alespoň vezmeš jedním vrzem.
Držím palce ať to dobře dopadne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.7.21 20:29
@Anonymní píše:
Já resim to samé, 12 let vztahu 3 děti a hypoteka na dům. To co teď zazivam je mazec.. nevím jak z toho ven :roll:

Já mám toto asi 6 a půl let z našeho 8 letého vztahu. Já pořád věřila, že bude lépe. Nebude. Pro něj jsem nula. Nemám kvůli němu kamarádky, nic…

• Citovat
  • Nahlásit
900
8.7.21 20:31
@Anonymní píše:
Maminka má malý byt, my se tam nevlezeme.
A otec bydlí hodně daleko - má už svůj život s jinou manželkou.

Tak s batoletem se tam snad vlezete. Není to na pořád obzvlášť, když tě fyzicky napadá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.7.21 20:35

Půjčku mi nikde žádnou nedají, že. To je hrůza.. někdy si přeji, aby byl na mé straně…

• Citovat
  • Nahlásit
38
8.7.21 20:37

Také řeším…partner mě sice nebije ale je to taky pekny blbecek. Ponižování, že jsem k ničemu a vše si dokáže udělat sám, nechápe jak mi nemůže stačit 10k na měsíc (kupují veškeré jídlo, potřeby pro malou)…chová se jak arogantní blbecek…holt ženská je v pasti, když je doma s dítětem a oni to vědí 🤷‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11705
8.7.21 20:38
@Anonymní píše:
Půjčku mi nikde žádnou nedají, že. To je hrůza.. někdy si přeji, aby byl na mé straně…

A z ceho bys tu pujcku asi tak chtela splacet? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22588
8.7.21 20:39
@Anonymní píše:

Půjčku těžko, z čeho bys to platila? Ten rodicak nemuze stačit ani na základní věci. Rodina ti nepůjčí? Zkusit jedině nějaký azylový dům. Dítě je jak staré?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.7.21 20:39
@Angry_birds píše:
Tak s batoletem se tam snad vlezete. Není to na pořád obzvlášť, když tě fyzicky napadá.

Opravdu ne, je v 1+Kk

• Citovat
  • Nahlásit
21616
8.7.21 20:47
@Anonymní píše:
Opravdu ne, je v 1+Kk

Kdyby někdo tloukl moji dceru vesla by se se mnou klidně do jednoho pokoje i třeba s pěti dětmi :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
900
8.7.21 20:48
@Anonymní píše:
Opravdu ne, je v 1+Kk

Tak když se naši rozváděli žila jsem takto s mamou a sestrou. Do toho jsem maturovala, a prostě jsme to museli nějak zvládnout.
Lepší než se nechat třískat. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1453
8.7.21 20:53

Dát dítě mamce na hlídání a jít do práce. Nešlo by? A nebo jesle.

Příspěvek upraven 08.07.21 v 20:54

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat