Kde sehnat plesove šaty?

49
18.11.19 16:23

Kde sehnat plesove saty

Ahoj lidi za necelý mesic mam ples a nechde sw mi kupovat saty pres internet, pujcovat si je, nebo aby byli hnusny.. Bohuzel vsechny jeden z tech problemu maj a nebo sou moc drahý.. Pls pomoc kde koupit saty tak alespon aby byli dlouhe nekam po kotniky a do 1500 jsem z prahy a fakt si s tim lamu hlavu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17342
18.11.19 16:25

@Linda42 tak mívají hezké třeba i C§A nebo H§M, cenou i kolem toho, co píšeš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
18.11.19 16:35

Second hand vedle polikliniky Palackého, záleží co hledáš. Cena šatů 99Kč +čistírna. Já tam byla s podobným problémem minulý týden a mám hned troje, takže mám další problém, které si vezmu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1890
18.11.19 16:37

Zkusila bych i Vinted, byť je to na internetu, věřím, že se tam dá sehnat za pár stovek hezké kousky. A nebo se třeba poptat po kamarádkách, jestli některá nemá víc variant, a půjčit si - to by bylo úplně zadarmo :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1174
18.11.19 16:43

Asi troje v téhle cenové kategorii má i Orsay. Ještě bych doporučila Cool boutique na Vinohradské, ale to už je cenově nad limit. Každopádně do dvou tisíc se tam dají pořídit šaty opravdu pěkný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2982
18.11.19 22:08

Orsay ma ted krasnou Party kolekci, doporucuji se podivat. Pripadne muzes omrknout Orsay na webu a bud objednat z novych satu a nebo pak v zalozce Sale. Nechas si gratis dorucit na prodejnu a kdyz nebudes spoko, tak se nechava na prodejne a penizky se vraci na ucet ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat