Kde sehnat podobnou záclonu?

376
20.8.15 09:58

Kde sehnat podobnou záclonu?

Ahojte :dance: Nevíte některá, kde bych mohla sehnat (nejlépe online) záclony podobného typu jako je na tomto odkazu?
http://www.bonprix.cz/…ava-9804869/?…
http://www.bonprix.cz/…y-267712662/?…
Hrozně se mi líbí, máme malé okna, a i když na fotce je záclona na spodní stranu, chtěla bych ji dát normálně klasicky nahoru… Chtěla bych se mrknout na větší výběr, ale nemůžu je nikde jinde najít, jen na tom bonprixu :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20.8.15 10:32

Ta druhá by se mí také hodila, také sháním krátkou záclonku, nejlépe do zelena :-( prošla sem Jysk, KIKU, koukala sem na Jimmy textil a zatím nic. Já zase moc nevěřím tomu bonprixu :-( @Ageleine

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
376
20.8.15 10:41

@B.O.K. Team Špatná zkušenost s Bonprixem? Já si říkala, že bych i objednala… jenomže mám okno 120 cm, no a ty šířky tam jsou kolem 140cm… Tak právě ani nevím, jestli by to bylo dost, sice tenhle typ záclon asi nemusí být tak moc nařaseny, ale zas abych to pak neměla na nic… Hrozně se mi líbí ta kávičková, jenže ta vychází na 500, což mi přijde docela dost na to, že ani nevím, jestli bude pasovat :mrgreen: Ale když mě se tak strašně líííbííí :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20718
20.8.15 10:44
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
376
20.8.15 10:47

@Lima69 Děkuji moc! :kytka: Aliexpress mě teda vůbec nenapadl! :dance: Jsem radostí bez sebe, navíc to tam vychází cenově úplně parádně! :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20718
20.8.15 10:49
@Ageleine píše:
@Lima69 Děkuji moc! :kytka: Aliexpress mě teda vůbec nenapadl! :dance: Jsem radostí bez sebe, navíc to tam vychází cenově úplně parádně! :dance:

určitě tam pohledáš i tu druhou :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
380
20.8.15 11:46

Podívala by jsem se na stránky Tylexu záclony přímo vyrábějí a mají pěkný výběr

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...