Kde sehnat pozemek jinak než přez reality?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.19 17:31
Kde sehnat pozemek jinak než přez reality?

Scháníme pozemek v naší lokalitě a v jejím okolí.. Na realitá nic není a když už tak je pozemek moc drahý a nebo není zasíťovaný.. Nemáte nějaké rady a nebo zkušenosti jak sehnat pozemek který je za rozumnou cenu a je zasíťovaný jinak než přez reality? Koukali jsme i na nějaký starší baráky že by jsme koupili starý barák s pozemkem který by jsme pak zbourali ale taky nikde nic není..

Reakce:
P4ja
Echt Kelišová 8645 příspěvků 14.04.19 17:33
@Anonymní píše:
Scháníme pozemek v naší lokalitě a v jejím okolí.. Na realitá nic není a když už tak je pozemek moc drahý a nebo není zasíťovaný.. Nemáte nějaké rady a nebo zkušenosti jak sehnat pozemek který je za rozumnou cenu a je zasíťovaný jinak než přez reality? Koukali jsme i na nějaký starší baráky že by jsme koupili starý barák s pozemkem který by jsme pak zbourali ale taky nikde nic není..

Koukni na stránkách obcí, případně se zkus pozeptat, kdy budou uvolňovat nové parcely. Mrkni do územních plánů.

chaela
Ukecaná baba ;) 2003 příspěvků 1 inzerát 14.04.19 17:35

Od známých, na stránkách města nebo třeba pokud máte v okolí pozemek, který se vám zdá nevyuzivany, kouknete do katastru a napište majiteli.

DustInTheWind
Kecalka 394 příspěvků 14.04.19 17:50

Někdy developeři postupují tak, že zasiťují celou lokalitu, na některých pozemcích staví a některé prodají nezastavěné

díval bych se i přímo na jejich weby

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.19 17:58
@DustInTheWind píše:
Někdy developeři postupují tak, že zasiťují celou lokalitu, na některých pozemcích staví a některé prodají nezastavěnédíval bych se i přímo na jejich weby

A jaké to jsou weby?

DustInTheWind
Kecalka 394 příspěvků 14.04.19 18:13
@Anonymní píše:
A jaké to jsou weby?

Těch developerů, kteří něco dělají nebo budou dělat v oblasti, o kterou se zajímáš.

Třeba:
http://www.mbmreal.cz/…-hradec.html
http://www.baumacher.cz/…a-cinnost-1/

Prostě musíš hledat.

tulipán
Závislačka 4060 příspěvků 14.04.19 18:25

Volat primo na obec a zeptat se. Ale zasitovanych pozemku prodavanych primo je malo, ale jsou. Mozna zkusit web bezrealitky.cz.

Lenka_Hal
Echt Kelišová 8285 příspěvků 14.04.19 18:36

Ja jsem chodila po dedinach a ptala se mistnich. Sehnala jsem tak dum pro rodice. Byla jsem na materske. Maleho jsem mela na sedacca a jezdila s nim pres pole z jedne dediny do druhe :D

LuciMik94
Stálice 85 příspěvků 1 inzerát 14.04.19 19:18

Na klasických inzertních serverech typu bazos, sbazar, na katastru, obecním úřadě. Případně chodit po okolí - naši tak našli pozemek náhodou, že byl na parcele zapíchnutý transparent “na prodej” a kontakt…

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1418 příspěvků 14.04.19 19:26

Taky jsme se dívali po inzerátech, chlap se ptal známých a nakonec jsme sehnali přes jednoho kolegy.Ale trvalo to rok ;) taky záleží jak je ta lokalita žádána.

Váš příspěvek
Reklama