Reklama

Kde sehnat pujčku na vybavení ložnice při exekuci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.18 01:29
Kde sehnat pujčku na vybavení ložnice při eksekuci

Prosím nevíte někdo, kde sehnat pujčku alespon 10 000kč na vybavení ložnice? Nemáme jí vybavenou a to co máme je už starý a hnusný. Sháníme alespon 10 000 korun ale spíš více.
Nová postel, noční stolky, lampy, skřínka a možná komoda atd.
Jenže máme eksekuce. Nevíte o nečem? Splátka plus mínus asi 800kč měsíčně ale do těch 1200kč bychom to zvládli. Nějaká zkušenost se soukromími investori?

ale bez poplatku předem a předčasné splacení zdarma a pokud to jde spíš asi na účet

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

blobfish
Závislačka 4466 příspěvků 15.04.18 02:06

Vezmi si sklenici od okurek a každý měsíc tam dej 1200 Kč, na Vánoce budete mít novou ložnici, bez stresu a bez přeplácení. Nebo prostě kupujte postupně, do léta postel, pak každý měsíc něco. Ne?

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19329 příspěvků 15.04.18 02:08

Vím, že tohle asi slyšet nebudeš chtít, ale brát si další půjčku, když máte exekuce? Neblbni…
Ve tvém případě bych spíš dala tři čtyři měsíce těch 1200,– bokem a pak mrkla na net nebo případně po bazarech a koupila něco zachovalého, ale né tak hnusného a starého, jako máte doma…nebo kupovat postupně, pokud chceš nové.
Protože nikdo opravdu slušný vám podle mě nepůjčí (kouknou do registru) a u těch neslušných už budou poplatky předem, úrok jak prase nebo jiné chuťovky :think:
TO bych radši ještě třeba rok vydržela ve starým, než se dát do holportu s nějakejma lichvářema…

ejhle
Závislačka 2802 příspěvků 15.04.18 02:28

Ve vasem pripade vam nikdo slusny nepujci. Ja na tvem miste bych radeji uhradila pohledavky, jenom at uz se dostanu z exe. Rozhodne bych se ve Vasi situaci nezadluzovala jeste vice. To bych radeji spala na zemi. Ale to asi nechces slyset, ze :roll: :zed:

vejilka
Závislačka 4367 příspěvků 15.04.18 02:29

Bože, máte exekuce a místo abyste spláceli, zbavovali se dluhu. Tak vám není dost dobré starší vybavení a chcete se zase zadlužit :roll: Kdybych to neznala z okolí, řekla bych ti, že jsi troll. Takovým lidem říkám navoněná bída :roll:

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1315 příspěvků 15.04.18 05:32

Není to existencne nutné, tak co si na to nejdřív našetřit? ne dneska musí mít lidi i blbosti hned a pak jsou zadlužení až na půdu. Na bazaru se dají koupit úplně nádherné ložnice do 5000!!!kolikrar jsou ani ne rok staré… Máte Exekuci… Asi ne pro nic za nic a chcete mít další splátku 1200?

petazprahy
Stálice 62 příspěvků 15.04.18 05:48

Tak tohle je ta nejméně rozumná věc co můžeš udělat. A to tím nemyslím jen další zadlužování. Ale… nějakým zázrakem se ti stane, že ti někdo ještě půjčí a ty si za to nakoupíš to co píšeš. Pokud máš exekuce, tak je možnost, že tě exekutoři navštíví i doma. A to co nakoupíš za novou půjčku ti zase rychle odvezou k prodeji. Postele sice ne, ale skříně, lampičky, komody atd klidně můžou. A budeš bez ložnice a s další splátkou na krku. Zkus na to kouknout i tahle.

Moucharda
Ukecaná baba ;) 1089 příspěvků 15.04.18 05:50

Ale jen ať si půjčku klidně vezme. Pak si vezme další, aby mohla splácet tu předchozí a tak dále… Proč by ne? :mavam:

petazprahy
Stálice 62 příspěvků 15.04.18 06:18

@Moucharda Tak je pravda, že každý je svého štěstí strojvůdcem. Ale já bych spíš chtěl poradit. Měl jsem to dost podobné a jak jsem dopadl… Přišel jsem naprosto o vše, skoro celý zničený život a pár let v háji. Takže nikomu nepřeji to co jsem si prožil a prožívám.

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1881 příspěvků 15.04.18 06:22

Nejak mi to zavání provokací. Tolik hrubek a jeste takový tema… :think: a jeste anonym…

krajta
Kecalka 127 příspěvků 15.04.18 06:26
@Marie432875 píše:
Nejak mi to zavání provokací. Tolik hrubek a jeste takový tema… :think: a jeste anonym…

Některé diskuze by se měli hned mazat, protože je nemůže napsat normální člověk :roll:.

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1518 příspěvků 15.04.18 07:02
@Anonymní píše:
Prosím nevíte někdo, kde sehnat pujčku alespon 10 000kč na vybavení ložnice? Nemáme jí vybavenou a to co máme je už starý a hnusný. Sháníme alespon 10 000 korun ale spíš více.
Jenže máme eksekuce. Nevíte o nečem? Splátka plus mínus asi 800kč měsíčně ale do těch 1200kč bychom to zvládli. Nějaká zkušenost se soukromími investori?ale bez poplatku předem a předčasné splacení zdarma a pokud to jde spíš asi na účet

Troll detected.

cecetka
Kelišová 7172 příspěvků 15.04.18 07:05

Holky, vzdyt tazatel/ka ani neumi napsat slovo exekuce :roll:

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16300 příspěvků 15.04.18 07:31
@Anonymní píše:
Jenže máme eksekuce. Nevíte o nečem? Splátka plus mínus asi 800kč měsíčně ale do těch 1200kč bychom to zvládli. Nějaká zkušenost se soukromími investori?ale bez poplatku předem a předčasné splacení zdarma a pokud to jde spíš asi na účet

Rozum má dovolenou? Většinou je mi líto lidí, co se zadluží. Asi to budu muset přehodnotit. :zed:

hulala
Kecalka 435 příspěvků 15.04.18 07:31

Já doufám ze jsi troll a nechodí tohle mezi nama :roll:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama