Kde sehnat sklenice od Douwe Egberts?

2
3.4.16 13:13

Kde sehnat sklenice od douwe egberts?

Dobrý den,
všechny určitě znáte ty krásně šikovné dózičky od kávy douwe egberts. Začala jsem je používat na kořenky, ale protože nejsem kafař, tak jsem v úzkých, nemám se k požadovanému počtu jak „propít“ :nevim:
Tak se na vás obracím s prosbou, nevíte jestli se dají vůbec někde koupit? Když jsem psala ba DE, nikdo mi doteď neodpověděl.
Pár jsem jich už vysomrovala a taky trochu doufám, ze i zde se objeví někdo, komu leží v komoře a na nic je nepotřebuje :* :hug: :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

afghani
3.4.16 13:27

A nemělo by to být spíš jako poptávka v bazárku?:-)

• Citovat
  • Upravit
2438
3.4.16 17:26

@Daashka takova skoda, ze jsi to sem nenapsala drive! porad jsem je doma schraňovala, pripadly mi prakticke, ale vyuziti jsem nenasla. prekazely, nakonec jsem je ped par dny vecpala tchanovi, pry si z nich tez udelal fajn korenky. bylo jih 16! :D klido bych ti je sbirala, ale to strasne trva nez vypiju :(
jinak myslim, ze koupit nepujdou. zkus si na ruzne bazarky hodit poptavku :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
3.4.16 20:40

@afghani rozhodně skvělý nápad to tam hodit, jsem tu nová, moc to tu neznám, ale chtěla jsem se hlavně zeptat, zdali někdo neví, kde by se daly koupit ;)

@peta81 :lol: :lol: kdo pozdě chodí, sám sobě škodí. já vím, když si ji vyjímečně koupím, piju ji skoro dva měsíce :roll: ale rozhodně jdu inzerovat :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13183
3.4.16 22:44

Dobrý den,
Bazar je pouze k nabídce, poptávku bych tam nevkládala. Každopádně držím palce, ať se někdo ozve - zde přes diskuzi je to ideální. :palec:

Monika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama