Kde sehnat snubní prsteny ve větší velikosti?

Anonymní
18.4.17 17:07

Kde sehnat snubní prsteny ve větší velikosti?

Poradí mi někdo prosím kde sehnat větší snubní prsteny aby nestály majlant? Partner ma velikost 80 a tu se mi nepodařilo najít… :nevim: ( omlouvám se za anonym, ale planujeme svatbu tajně)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2767
18.4.17 17:29
@Anonymní píše:
Poradí mi někdo prosím kde sehnat větší snubní prsteny aby nestály majlant? Partner ma velikost 80 a tu se mi nepodařilo najít… :nevim: ( omlouvám se za anonym, ale planujeme svatbu tajně)

Na míru a klidně z vlastního zlata, nějaké zbytky, to co nenosíte apod. (udělá to skoro každý zlatník) ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
18.4.17 17:35

My jsme objednávali větší velikost přímo ve vybraném zlatnictví (na Praze 1 nebo Praze 2). Bylo to menší zlatnictví, ne řetězec. Na místě mu změřili prst a podle toho objednali. Dodací lhůta 1-2 týdny.
Manžel má také silnější prsty, jeho velikost neznám.
Opravdu doporučuji vyzkoušet, aby se pak nestalo, že mu nebude, i když to bude třeba vel. 80.

• Citovat
  • Upravit
18920
18.4.17 17:36

My si nechávali dělat na míru u zákazníka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1106
18.4.17 17:41

Jo jo na míru. My platili podle hmotnosti prstýnku. Mažel má taky širší prsty takže z něj byli ve zlatnictví nadšení :lol:. Ale kolegyně si třeba nechala udělat z bývalých snubních prstýnků rodičů a to vyšlo na směšnou částku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.4.17 17:52
@Anonymní píše:
Poradí mi někdo prosím kde sehnat větší snubní prsteny aby nestály majlant? Partner ma velikost 80 a tu se mi nepodařilo najít… :nevim: ( omlouvám se za anonym, ale planujeme svatbu tajně)

Tak ono je to o spotřebě materiálu, tak proč hned :nevim: takového smajla. Velikost 80 je o dost větší spotřeba materiálu. To je potřeba si uvědomit. Za dlouhé vlasy u kadernice taky platím mnohem víc za barvu.

Lze i vlastní zlato, to budete platit za práci. A možná to bude zase trošku víc, pokud je to nějaká složitější představa.

Nevime co je pro tebe majlant.

Mě stál prsten ve velikosti 49, stejně jako ve velikosti 58 a za hlavu jsem se nechytala. Svatba prostě něco stojí.

Jinak ty můžeš mít prsten zlatý a manžel stříbrný. Pokud chcete bílé zlato. A je to taky řešení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3270
18.4.17 17:59

My si je nechávali dělat u zlatníka, spíš se připravte na to, že bude drahý. Pokud teda nemáte nějaké vlastní zlato, které můžete použít. Čím větší prsten, tím těžší (alespoň z bílého zlata, jako ty naše :) )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5108
18.4.17 18:09

Jsem zlatnice a ted jsem dělala na zakázku 58 a 73. Oba vyjdou zhruba na 7500, vel.80 počítám tyto okolo 8000kc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
18.4.17 18:18

My máme oba běžnou velikost, ale vůbec by mě nenapadlo, kupovat je z pultu, nechávali jsme si je dělat, nemám pocit, že by to vycházelo nějak dráž :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.4.17 18:24

Jinak, když jsem dávala vyhledat na netu, tak jsou odkazy na ocelové prsteny. Cena za pár do 3000,– Kč, ale nevíme jaký je strop.

A cena za velikost 80 jak tady dala @Sisi 79 je super, navíc za oba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.8.17 17:15

My máme prsteny ze zlatnictví Rýdl, tam prsteny vyrábí, takže by neměl být problém objednat větší velikost. Nevím čemu říkáte majlant, ale ceny mají dle mého názoru průměrné. Ocelové nedoporučuji, nevydrží Vám hezké tak dlouho jako zlato. Podle mého názoru jsou věci, na kterých by se šetřit nemělo, to raději ušetřím kdekoliv jinde..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.2.18 21:23

Máme též prstýnky od Rýdla. Manžel má také problém s trochu většími prsty, ale zde mu prstýnek upravili přímo na míru, takže není problém. 8) Kvalita je skvělá a cenně myslím naprosto odpovídající.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama