Kde sehnat sponu na botu?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Aishenka
Ukecaná baba ;) 2078 příspěvků 14.11.14 09:13
Kde sehnat sponu na botu?

Ahoj holky, už nevím kde hledat, třeba mi poradíte. Ztratila jsem ozdobnou sponu na boty viz. foto, nemůžu za boha nikde sehnat podobnou nebo klidně i jinou (vyměnila bych všechny) ale v podobném stylu. Byla jsem v opravně obuvi, brašnářství, projela na netu x galanterek, oslovila jsem dva „kováře“. Jeden by to prý udělal ale za cenu 1000-2000,–. Boty sice stály přes 3tisíce ale jen za sponu tolik dávat fakt nechci. ANo, oslovila jsem i výrobce, bohužel, tento typ bot už nedělají, nic podobného nemají :roll: Nevíte náhodou některá kde to ještě zkusit? Nejlépe Praha, děkuji,

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >

Koptashow, na kterou byla radost se dívat: Václav Kopta Lvy zvládl skvěle

Jeho televizní pořad Koptashow, v němž slíbil odhalovat nejrůznější tajemství... číst dále >