Kde sehnat tyto šaty na ples?

30.12.19 01:04

Kde sehnat tyto šaty na ples?

Ahojte, nevíte kde by se daly sehnat takové šaty? Nebo aspoň hooodně podobné? Jsou mega boží, ale bojím se, že je nikde neseženu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

287
30.12.19 01:08

To by spíš asi chtělo nechat si je ušít. Ale levná záležitost to není.
maximálně rychle probrouzdat všechny půjčovny jestli nemají podobné.
Ale ty černé asi jen tak nikdo mít nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34240
30.12.19 01:14

Neshanet. Na ples se nehodi. A i tak jsou nic moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
287
30.12.19 01:17

@Baba tak dnes už je to jedno. Když jsem se naposledy byla kouknout na nějaký ples, byly tam i horší šaty, které toho zakrývaly ještě míň.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34240
30.12.19 01:21
@marrynka píše:
@Baba tak dnes už je to jedno. Když jsem se naposledy byla kouknout na nějaký ples, byly tam i horší šaty, které toho zakrývaly ještě míň.

No a? Ze jsou ostatni burani, tak snad nemusim byt taky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3981
30.12.19 01:22

To nejsou šaty na ples čili na tanec. To jsou šaty na nějaký večírek na pokec ve stoje, přijít se ukázat, nechat vyfotit a vypadnout.
Na tanec nepraktické. Leda ty průhledné na latinu při perfektním profi provedení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.12.19 01:25

@marrynka
No právě, jde o to, že je nebude skoro nikdo mít… A o tom, že bych je nechala ušila jsem přemýšlela, ale přece jen jsem chtěla zkusit jestli někdo někde nezahlédl nějaké podobné nebo dokonce ty stejné.

@Baba
Ach… Jen proto, že mání velký rozparek nebo výstřih? Tak budeme všichni chodit ve střihově stejných šatech, jen změníme barvu, aby se neřeklo… Hloupost! Žijeme ve 21.století! A myslím, že dnes už je vše o tom, že každý chce být originál a to, že tyto májí rozparek větší nemění to, že to jsou společenské šaty a ještě bude člověk originální, protože 90% se drží toho, že budou konzervy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.12.19 01:28

@LaPaloma
V dnešní době mladí na ty plesy moc tančit nechodí… Přesně jak je to zmíněno, pokecat, pobavit se, setkat se s přáteli, potkat po dlouhé době polovinu města… Tanec minimálně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34240
30.12.19 01:28
@Lilianka33 píše:
@marrynka
No právě, jde o to, že je nebude skoro nikdo mít… A o tom, že bych je nechala ušila jsem přemýšlela, ale přece jen jsem chtěla zkusit jestli někdo někde nezahlédl nějaké podobné nebo dokonce ty stejné.@Baba
Ach… Jen proto, že mání velký rozparek nebo výstřih? Tak budeme všichni chodit ve střihově stejných šatech, jen změníme barvu, aby se neřeklo… Hloupost! Žijeme ve 21.století! A myslím, že dnes už je vše o tom, že každý chce být originál a to, že tyto májí rozparek větší nemění to, že to jsou společenské šaty a ještě bude člověk originální, protože 90% se drží toho, že budou konzervy…

Ty saty fakt originalni nejsou. Nuda a na ples nevhodne. Me je to fuk, jdi si v cem chces, ty budes za nevkusnou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3981
30.12.19 01:32
@Lilianka33 píše:
@LaPaloma
V dnešní době mladí na ty plesy moc tančit nechodí… Přesně jak je to zmíněno, pokecat, pobavit se, setkat se s přáteli, potkat po dlouhé době polovinu města… Tanec minimálně

To jsi asi nebyla dlouho na plese. Já byla překvapená, tančili i mladí a ještě se zápalem.

Ale ty světlé jsou hezké. Utři si sliny, pochybuji, že seženeš látku. Na ušití to není těžké.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40347
30.12.19 01:50

Oba dva modely nejsou vhodné na ples. Ale pokud chceš být za trapku za kterou se budou všichni otáčet, tak směle do toho a nech si je ušít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.12.19 02:00

Vím tedy, že tak otázka neznela. Ale hodí se na tebe? Znám asi dvě slečny, které by takové saty mohly vůbec obléknout. A to jsem teď hodně mezi mladými děvčaty. A něco mi říká, že by si je neoblekla ani jedna. Nevím k jaké příležitosti chceš, ale pokud opravdu na ples, tak je to úplně nevhodné a na normální ženské postavě budou vypadat lacině. Ale pokud na ně máš postavu a uměla bys nosit, tak si je nechej ušít. Ovšem kde seženeš látku bude taky oříšek. A cena se bude šplhat velmi vysoko. Tohle není běžná konfekce a musí ti být úplně jasné, že v obchodě je nikdo vidět nemohl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.12.19 02:03

Ty černé mi připomínají jedny rádoby svatební šaty, o kterých si taky spoustu nevěst myslí, že jsou pro ně jako stvořené. Tak je tedy nakonec mají, ovšem výsledek je úděsný… Tyhle střihy sluší tak 1 z 1000.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
287
30.12.19 02:05

@Trojlístek Souhlas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
316
30.12.19 02:20

To bude problém, ty první se nosily tak před 5-10 lety (btw, jsou to šaty dělané na focení, jsou došpendlované, na fotce super, ale v reálu bude vidět každá případná nedokonalost v provedení - jinak to chce fakt precizní ruční práci ve stylu Haute Couture). :( A ty druhé - na americký maturiťák asi dobrý, ale tady - nevím… Taky mě trochu zaráží, že ty šaty jsou úplně jiné střihy, pro jiné postavy (na první to chce prsa max. B, na druhé min. C-D), tak to asi taky zvaž… Ale ať se rozhodneš jakkoli, dost pochybuju, že by ses nějak ztrapnila - jednak to dneska nikdo neřeší, a druhak - mladým holkám sluší všechno - i kdyby to bylo mimo dresscode, takže se řiď srdcem. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama