Kde sehnat v Brně v lékárně těhotenský test z krve?

13.1.19 15:03

Kde sehnat v Brně v lékárně těhotenský test z krve?

Prosim holky, kde v Brne v lékárně mužů koupit tehotensky test z krve? Na internetu nemůžu noc najít, jen na objednávku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

2782
13.1.19 15:57

Zkus benu lekarny. Pokud ho nebudou mit na sklade muzou ti ho objednat, nebo si ho pres eshop objednej rovnou sama s vyzvednutim zdarma na nejake jejich prodejne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.1.19 16:02

Já vím, že jsou na objednávku, proto se ptám jestli se dá koupit někde hned. Chteli jsme pro to sjet ještě dnes. Ale děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2782
13.1.19 16:06

@claire.bert25 tak jedine je obvolat, lepsi nez obchazet :blush: aspon se ti pres pc mohou podivat ktera pobocka je ma treba rovnou na sklade.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
548
13.1.19 16:17

@claire.bert25 Ahoj, koukni tady na recenze tohoto testu.
https://www.emimino.cz/…est-zap-hcg/
Podle mě je lepší si pár korun připlatit a zajít jako samoplatce na krev, vezmou ti na kdekoliv na odberovem místě Synlabu a za pár hodin máš 100% jistotu. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11735
13.1.19 16:23
@claire.bert25 píše:
Já vím, že jsou na objednávku, proto se ptám jestli se dá koupit někde hned. Chteli jsme pro to sjet ještě dnes. Ale děkuji.

vydrz do zitrka a skoc si na krev jako samoplatce, do odpoledne to budes vedet jiste a o moc vic to nestoji. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.1.19 16:23

Moc děkuji :)
O peníze nejde, my si to zjistit pravé můžeme už teď, ale na krev na odběr, jsem objednaná za necelé 2 týdny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11735
13.1.19 16:24
@claire.bert25 píše:
Moc děkuji :)
O peníze nejde, my si to zjistit pravé můžeme už teď, ale na krev na odběr, jsem objednaná za necelé 2 týdny.

tak kdyz nejde o penize skoc zitra na ten odber , sama si ho zaplatis a nemusis cekat 2 tydny a budes to vedet jiste :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11735
13.1.19 16:26

https://www.synlab.cz/…a-pracoviste?…

tady mas odberova mista, stoji to cca 250 kč :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.1.19 21:45

Ještě jednou děkuji za tip, ale jak píšu, ptám se kde se to dá koupit, jestli mi někdo poradí, jestli nevíte nevadi, já mám k tomu nějaké důvody proč se ptám, které tady vůbec rozebírat nechci a na odběr zítra či během tohoto týdne nemůžu ;) . S odberama mám různé jiné vysetreni které si žádám udělat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama