Kde sehnat v ČR toto oblečení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ostrizi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.14 11:28
Kde sehnat v ČR toto oblečení?

http://www.dresslily.com/…-page-2.html Jsem drobnější a malá, tedy teď moc ne ( 37 tt. ) :mrgreen: :mrgreen: a dost se mi toto oblečení líbí a mají i menší velikosti, jen nevím, kde v ČR i na třeba na internetu takové oblečení koupit…poradíte? :kytka: :kytka: :kytka:

Reakce:
Diva90
Kecalka 393 příspěvků 29.10.14 11:36

Aukro, tam je mají :)

Daduka
Ukecaná baba ;) 1166 příspěvků 29.10.14 11:37

Podle asijských modelek bych řekla, že to bude zboží z ebaye. Seženeš buď na aukru, mimibazaru (s přirážkou samozřejmě). A nebo přímo na ebay případně aliexpress. Stačí si zřídit paypal účet a můžeš vesele nakupovat.

hehehe
Extra třída :D 11595 příspěvků 29.10.14 11:48

@ostrizi
Vypadá to jako Japanfashion, zkus zadat jen toto kouzelné slůvko a vyjede ti spousta českých překupníku. Jen upozorňuji, že některé věci jsou ve skutečnosti jen takové lepší hadry na podlahu.

ostrizi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.14 11:55
@anairda píše:
@ostrizi
Vypadá to jako Japanfashion, zkus zadat jen toto kouzelné slůvko a vyjede ti spousta českých překupníku. Jen upozorňuji, že některé věci jsou ve skutečnosti jen takové lepší hadry na podlahu.

Zkoušela jsem a nikde stejně ty kabáty nemají :zed:

ostrizi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.14 11:56
@Daduka píše:
Podle asijských modelek bych řekla, že to bude zboží z ebaye. Seženeš buď na aukru, mimibazaru (s přirážkou samozřejmě). A nebo přímo na ebay případně aliexpress. Stačí si zřídit paypal účet a můžeš vesele nakupovat.

Na mmb něco je, ale zrovna to, co hledám ne… :roll:

hehehe
Extra třída :D 11595 příspěvků 29.10.14 11:57

@ostrizi
Možná je to dobře, s největší pravděpodobností by si byla zklamaná, kor z kabátu, to bych odtud vůbec nebrala.

terinka4444
Hvězda diskuse 69359 příspěvků 29.10.14 12:00

Zy a nevyhovoval by ti desigual? Mírně mi tahle móda připomíná, ovšem desigual je unikát :mrgreen:
Pbávám se, že toto budou tržnicové hadry. Žádná rozumná kvalitní firma nefotí na asijských modelkách protože už jen to evokuje hadry na podlahu.

Pralda1
Nováček 10 příspěvků 29.10.14 12:54

Zboží poznávám je z Aliexpressu, na Alim je potřeba nakupovat opatrně podívat se na hodnocení, které najdete v podobě hvězdiček, počtu objednávek a feedbacků, desiqual tam taky nabízí mám kabát, který je o. k. POZOR na velikosti je to šitý na malý a hubený :)

Pralda1
Nováček 10 příspěvků 29.10.14 12:59

http://www.aliexpress.com/…2137547.html?s=p

například tyto šaty 3334 objednávek 80,7% zpětná vazba když si ale sruluješ stránku úplně dolů jsou tam napsané komentáře od kupujících a v tomto případě to hodnocení nic moc…

ostrizi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.14 13:01
@Pralda1 píše:
Zboží poznávám je z Aliexpressu, na Alim je potřeba nakupovat opatrně podívat se na hodnocení, které najdete v podobě hvězdiček, počtu objednávek a feedbacků, desiqual tam taky nabízí mám kabát, který je o. k. POZOR na velikosti je to šitý na malý a hubený :)

Sháním na malý a hubený… :) To hodnocení tam jsem četla, jen je škoda, že to prostě nejde vidět reálně v obchodě… :?

terinka4444
Hvězda diskuse 69359 příspěvků 29.10.14 13:02

Spíš reálně někde i vietnamce

ostrizi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.14 13:03
@Pralda1 píše:
http://www.aliexpress.com/…2137547.html?s=pnapříklad tyto šaty 3334 objednávek 80,7% zpětná vazba když si ale sruluješ stránku úplně dolů jsou tam napsané komentáře od kupujících a v tomto případě to hodnocení nic moc…

Takže zkušenosti s nákupem od tam máte, asi to tam omrknu. :potlesk:

Pralda1
Nováček 10 příspěvků 29.10.14 13:07

Jj to jo je to vždycky trochu loterie ale zkušenosti už mám, když tak poradím :)

eva 64
Nováček 1 příspěvek 21.01.15 15:22
dresslily

Já jsem si to objednala přímo na stránkách, zaplatila kartou a ted čekám jestli mi to přijde :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Je apatická a drží hladovku! Tereza v pákistánském vězení přestala mluvit s okolím

Byla si jistá tím, že se dočká svobody. Místo toho ale vyfasovala osm let a... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >