Kde sehnat v Praze mikinu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

CoocaCola
Kecalka 481 příspěvků 22.01.18 18:01
Kde sehnat V Praze mikinu

Ahoj, poradíte prosím?
Kde v Praze nejlépe na Praze 4, ale klidně i pojedu přes celou Prahu. Kde seženu těhotenskou mikinu pod 1000 Kč čili co nejlevněji?
Děkuji.
A nevíte jestli něco mají i v Novodvorské Pla­ze?

Reklama

Reakce:

katkalaila
Extra třída :D 11902 příspěvků 22.01.18 18:03

Koukla bych se treba do A3 a koupila normalni mikinu jen trochu vetsi.. nebo mrkni na zoot tam obcas taky maji hezke tehotenske veci

a12
Nadpozemská drbna 29638 příspěvků 22.01.18 18:24
@CoocaCola píše:
Ahoj, poradíte prosím?
Kde v Praze nejlépe na Praze 4, ale klidně i pojedu přes celou Prahu. Kde seženu těhotenskou mikinu pod 1000 Kč čili co nejlevněji?
Děkuji.
A nevíte jestli něco mají i v Novodvorské Plaze?

Co CaA nebo Hm, tam nic nemaj? Ja teda ani v jednom tehotenstvi nemela tehotenskou mikinu ani triko, vystacila jsem si s tim co jsem mela.

Gobca
Zasloužilá kecalka 638 příspěvků 22.01.18 18:34

@CoocaCola objednej si v H&M http://www2.hm.com/…2991004.html
Nebo se stav na Chodove nebo na Arkadach. Tehotenske obleceni ale obvykle byva dost prebrane.

welovefashion
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 96 inzerátů 22.01.18 19:06

@Gobca je mě se líbí ta černá a mají ji i zlevnenou :D

lentilka248
Kelišová 6413 příspěvků 1 inzerát 22.01.18 19:07

@a12 tak ono záleží na proporcích, váze před těhotenstvím, stylu oblékání apod..já začínám vždy pod 50kg, roste mi v podstatě jen břicho a většinu svých netěhotenských triček mám do půl břicha už někdy kolem 25tt..¨
Jinak levné těhotenské mikiny jsem viděla v Bonprixu, ale zkušneost nemám..Mikiny moc nenosím, pouze na sportování..

CoocaCola
Kecalka 481 příspěvků 22.01.18 19:09

@a12 ale to já si taky vystačím, ale dneska večer jsem se rozhodla ji koupit v druhým těhotenství

CoocaCola
Kecalka 481 příspěvků 22.01.18 19:12

@lentilka248 tak já mám syna 2,5 let a měla jsem před ním 45kg a po porodu 60 a teď jsem do 3. měsíce přibrala 3kg a teď jsem na začátku 5. měsíce a sestřička se divila proč mám 61 kg a já jí řekla, že pořád bliju.
No tak když se ptáš podle kg tak mám těch 60

CoocaCola
Kecalka 481 příspěvků 22.01.18 19:14

Dají se rozepnout a tak se mi na jaře bude dobře nosit a chci speciální tehu a ne normální abych ji nevytahala

Milis666
Kecalka 152 příspěvků 22.01.18 19:25

Koukni na stránky https://www.bonprix.cz já tam nakoupila v ťehu všechno. Ceny jsou fajn :mavam:

lentilka248
Kelišová 6413 příspěvků 1 inzerát 22.01.18 19:35

@CoocaCola ne neptám se dle kg ani to není soutěž, já jen že někdo prostě svoje normální věci nosit nemůže..já teda kalhoty s rozšiřováním obleču svoje i teď, ale třeba trika na doma mám fakt krátká(a táhne mi na pupík zespoda nebo na záda), svetry, co jsou normálně dloůhé ke kolenům mám teď tak akorát přes zadek..(váha u prvního před porodem 56, u druhého 58(měla jsem nejnižší výchozí váhu), ted počítám nějak podobně, mám zatím ve 34tt 57)..
Já jsem těhotensské věci kupovala na HM(jsou tam slevy, třeba ta nařasená trika jsou fajn, neodstává to dole pod břichem), asos.com nebo dorothyperkin­s.co.uk, mají i v xs..Ten bonprix teda nevím, jak ti bude když jsi hubená, šaty netěhotenské jsem v 28tt vracela zpět, ptž mi byly široké(měly to být uplé pletené šaty)..ale zkusit mžeš, mají tam dcela fajn ty mikiny..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Hořká kapka pro Thomase Marklea: Matka Meghan se stěhuje do Londýna!

O Meghan Markle (37) se v posledních měsících dozvídáme především kvůli... číst dále >

Šlechtová zase jede bomby: Po tragédii v Janově se fotila se zříceným mostem na své dovolené!

Bývalá ministryně obrany Karla Šlechtová (41) má na dovolené na Balkáně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama