Reklama

Kde seženu kvalitní zeminu pro pokojovky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 12:02
Kde seženu kvalitní zeminu pro pokojovky?

Kde seženu kvalitní zeminu pro pokojovky? Ta kupovaná je strašná, samé kusy dřeva hodně rašeliny, dokonce vlasy, květinám se nedaří a navíc z ní létají mušky, které i štípou, použila jsem už všechny prostředky, ale nic epomáhá, člověka už ani nebaví nic pěstovat, když se květinám i přes péči nedaří, chtělo by to od soukromníka, který má listovku a trochu pařeništní hlíny, měli jsme od dědečka, ale ten zemřel, od té doby kvítka nestojí zanic, děkuji za odpověď. :(

Reklama

Reakce:

kačka39
Kecalka 216 příspěvků 10.10.18 12:07

nemáš v okolí nějakou kompostárnu? Tam by mohli prodávat. Některá města si sami kompostují bioodpad.

Gina
Ukecaná baba ;) 1128 příspěvků 7 inzerátů 10.10.18 12:30

Existují i zeminy, které už jsou ošetřené proti smutnicím (to jsou ty mušky), ale jsou podstatně dražší. Docela v pohodě mi přijdou zeminy z Mountfieldu, tam je kupuju já, speciálně pro ty pokojovky.

MaJiKa
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 10.10.18 21:58

Tak to by mě taky zajímalo, já loni koupila zeminu pro muškáty a začaly mi mezi nimi růst nějaké maličké žluté muchomůrky :roll:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >