Kde seženu kvalitní zeminu pro pokojovky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 12:02
Kde seženu kvalitní zeminu pro pokojovky?

Kde seženu kvalitní zeminu pro pokojovky? Ta kupovaná je strašná, samé kusy dřeva hodně rašeliny, dokonce vlasy, květinám se nedaří a navíc z ní létají mušky, které i štípou, použila jsem už všechny prostředky, ale nic epomáhá, člověka už ani nebaví nic pěstovat, když se květinám i přes péči nedaří, chtělo by to od soukromníka, který má listovku a trochu pařeništní hlíny, měli jsme od dědečka, ale ten zemřel, od té doby kvítka nestojí zanic, děkuji za odpověď. :(

Reakce:
kačka39
Kecalka 323 příspěvků 10.10.18 12:07

nemáš v okolí nějakou kompostárnu? Tam by mohli prodávat. Některá města si sami kompostují bioodpad.

Gina
Ukecaná baba ;) 1134 příspěvků 1 inzerát 10.10.18 12:30

Existují i zeminy, které už jsou ošetřené proti smutnicím (to jsou ty mušky), ale jsou podstatně dražší. Docela v pohodě mi přijdou zeminy z Mountfieldu, tam je kupuju já, speciálně pro ty pokojovky.

MaJiKa
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 10.10.18 21:58

Tak to by mě taky zajímalo, já loni koupila zeminu pro muškáty a začaly mi mezi nimi růst nějaké maličké žluté muchomůrky :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >