Kde seženu natahovací plenky

79
2.5.16 08:38

Kde seženu natahovací plenky

Ahoj holky, prosím, kde kupujete natahovací plenky? Hodily by se mi při učení na nočník. Má je třeba dm nebo rosmann? Děkuju za rady :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26019
2.5.16 08:48
@jezurka7 píše:
Ahoj holky, prosím, kde kupujete natahovací plenky? Hodily by se mi při učení na nočník. Má je třeba dm nebo rosmann? Děkuju za rady :kytka:

Ano, v DM je mají ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15530
2.5.16 08:49

Ahoj, ja jsem je měla z Tety ;) ale vubec malému nevyhovovaly, tak zase šly do světa. Jinak v akcích je hodne mají na prodeti.cz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27002
2.5.16 08:50

Má je DM, Rossmann, Tesco, Pampers a já mám nejraději Nappy.

EDIT: Nappy vychází nejlevněji a jsou podobné Pampers.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
2.5.16 08:54

V tescu je mají taky? Opakovaně jsem se dívala a nenašla jsem.. koupila jem fialové superfit v domnění, že jsou natahovací, ale jsou rozlepovací..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
2.5.16 08:58

Nemusí to být vyloženě ty učící pull ups, ty mám myslím od huggies, jde mi jen o to natahování, měla jsem od hugiies neučící, ale natahovací vel. 4 a potřebovala bych 5 a už je nemohu sehnat :? Takové, kde dítě cítí vlhko, jsou pro nás ještě zbytečné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6058
2.5.16 08:58
@jezurka7 píše:
V tescu je mají taky? Opakovaně jsem se dívala a nenašla jsem.. koupila jem fialové superfit v domnění, že jsou natahovací, ale jsou rozlepovací..

Prodává je Tesco, ale výrobce je Pampers. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27002
2.5.16 09:01

Tesco má i svoji značku. Fit má rozlepovací i natahovací. Nebo to tak bylo ještě před 4 měsícema, pak jsem objevila Nappy.

Příspěvek upraven 02.05.16 v 09:01

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26431
2.5.16 09:01

@jezurka7 DM mají určitě tu jejich značku a dělají je i Pampers.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
2.5.16 09:05

Děkuju moc za rady, vím právě jen o pampers, chtěla jsem levnější variantu, normálně používáme rozlepovací zelené tesco, pampers mně přišly po noci hrozně smradlavý :( Kouknu do dm.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1439
2.5.16 13:13

@Billi a kde se prosím dají Nappy koupit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27002
2.5.16 13:22

@Bajuska já kupuju na netu, nikde v obchodě jsem je ještě nepotkala. Kupujeme od nich i normální plíny a super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat