Kde si nechat poradit a sehnat džíny - problematická postava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.18 09:29
Kde si nechat poradit a sehnat džíny - problematická postava

Prosím nechat anonym - jde o dárek pro dceru a zná můj nick.
Náctiletá dcera má problém sehnat padnoucí džíny, které by vydržely a vyhovovaly, uvažuju jí dát dárkový poukaz někam, kde by jí poradili. Máte někdo tip a dobrou zkušenost? Díky :kytka:

Reakce:
kačka39
Kecalka 334 příspěvků 11.11.18 09:34

Mám problém sehnat padnoucí džíny a nikdy mě nikdo neporadil, a ještě na mě prodavačky byly hnusný, jako že mě nic není. Skoro všude, kam jsem vlezla.

TeSudička
Kecalka 299 příspěvků 11.11.18 09:36

Kdyz jsem delala brigosku v Levisu, tak tam si na tohle poradenstvi dost potrpeli, ale uz je to nejaky rok zpatky. :mavam:

Eimi33
Stálice 94 příspěvků 11.11.18 09:37

Nemám tedy problematickou postavu a nakupují v Pepe jeans, vždy mi poradi a obskakuji 8)

kačka39
Kecalka 334 příspěvků 11.11.18 09:38
@TeSudička píše:
Kdyz jsem delala brigosku v Levisu, tak tam si na tohle poradenstvi dost potrpeli, ale uz je to nejaky rok zpatky. :mavam:

Víc roků zpátky na mě byli hnusný i tam , od tý doby jsem tam nevlezla.

Aliik
Echt Kelišová 8346 příspěvků 11.11.18 09:39

Podle mě není až tak dobrá nápad dát poukaz do konkrétní prodejny, já většinou musím prolézt tak 4-5 obchodů, než seženu. Občas Timeout, občas Lindex, občas riflová speciálka (název si nepamatuju :oops: ), a naposledy jsem dokonce sehnala naprosto úžasně padnoucí džíny v Takko, a už samozřejmě po roce ten typ nemají :roll:
Jinak já jsem měla problém sehnat na 180cm, úzký pas a svalnatá stehna a lýtka, prostě když by mi byly v pase a čirou náhodou nebyly krátké, tak tam nenarvu nohy (teď po dětech už je to snažší, pas se zvětšil) :mrgreen:

Anitramm
Zasloužilá kecalka 543 příspěvků 11.11.18 09:42

V Pepe Jeans byl slušný personál, co poradil, zkus to tam :kytka:

zudina
Ukecaná baba ;) 2239 příspěvků 11.11.18 09:53

Me prijde ze v Zare maj hodne dzin a ruzne strihy. Ale nevim jakou ma dcera postavu..

Micaella22
Zasloužilá kecalka 543 příspěvků 11.11.18 09:57

Wrangler, lee, levis. Ve fashion arene, vzdy poradi, maj i fine ceny, ale asi nemaj poukazy… zkuste tyhle znacky ve vasem okoli

ivik21
Generální žvanilka 20316 příspěvků 11.11.18 10:09

Mrkni na Bonprix a zkuste si objednat podle recenzí… Při prvním nákupu jsem si objednala dvě velikosti a jednu vracela, teď už objednávám na jistotu a jsem maximálně spokojená :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.18 10:20

Potřebuju kvalitní džíny, které jí vydrží třeba dva tři roky (nenosí džíny každý den). Z obchodů jako HM, Reserved, Orsay ap. má za pár měsíců prodřené vnitřní strany stehna. Bonprix moc nevěřím kvalitu, fakt bych chtěla kamennou prodejnu, kde se jí budou věnovat a poradí.
Zatím díky za tipy.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.18 10:27
@Anonymní píše:
Potřebuju kvalitní džíny, které jí vydrží třeba dva tři roky (nenosí džíny každý den). Z obchodů jako HM, Reserved, Orsay ap. má za pár měsíců prodřené vnitřní strany stehna. Bonprix moc nevěřím kvalitu, fakt bych chtěla kamennou prodejnu, kde se jí budou věnovat a poradí.
Zatím díky za tipy.

Hmm, kvalitní džíny mají vliv na otírající se stehna? :think:

amylon
Kecalka 260 příspěvků 11.11.18 11:23
@Anonymní píše:
Hmm, kvalitní džíny mají vliv na otírající se stehna? :think:

Hmmmm milý anonyme,nejsem právě hubená (ani ne mladá) a nosím džíny zn.Gerry Weber,vydrží mi několik let ,protože jsou kvalitní a neprodírají se,ano,rozumíš? To je ten vliv kvality,milý anonyme.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27433 příspěvků 11.11.18 13:49

Doporučuji Marks & Spencer… měli tam všechny možné střihy, velikosti, délky a velmi ochotné prodavačky…

lucynka25
Echt Kelišová 7964 příspěvků 1 inzerát 11.11.18 20:45

mě ted docela mile překvapilo mango, výběr veliký,ale kvalitu zatím testuji :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Dvě ženy za jeden večer: Jak Onder zvládl polibky na ruku i dámské lodičky

Po velkém finále StarDance následovala samozřejmě afterparty, na které se... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >