Kde si nechat vyrobit kuchyň - Karlovarský kraj

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janinkamarhulka
Zasloužilá kecalka 718 příspěvků 29.01.17 19:59
kde si nechat vyrobit Kuchyň - Karlovarský kraj

Ahojte všichni,

potřebovala bych prosím poradit, kde si nechat vyrobit kuchyňskou linku v Karlovarském kraji. Recenzí ani diskuzí jsem nic moc nenašla, tak snad mi někdo poradíte. Zajímá mě kvalita provedení, jednání a cena. Máme vyhrazeno 150.000kč a chtěli bychom kuchyň v moderním stylu a nevím jak jsou na tom kuchyňská studia, dost čtu chválu a vzápětí kritiku, ale jde o určitá prodejní místa, proto mě zajímá jen Karlovarský kraj.

Reakce:

Misschelle
Echt Kelišová 9351 příspěvků 29.01.17 20:08

http://kuchynemoudry.cz/

Lenya.Mine
Kecalka 456 příspěvků 29.01.17 20:31

Ahoj, my máme od truhláře, stála nás kolem stotřiceti i se spotřebiči před pěti lety teda už, ale vybrala jsem si podle sebe vše :palec:
Za kouknutí to minimálně stojí ;)
 http://www.truhlarstvi-hoffmann.cz

Nikolacek
Ukecaná baba ;) 2422 příspěvků 29.01.17 21:22

My mame kuchyn z DM studia v Chebu u nadrazi. Bilou ve vysokem lesku, od nemeckeho dodavatele, ale delaji i vlastni výrobu. Byli jsme spokojeni.

Janinkamarhulka
Zasloužilá kecalka 718 příspěvků 13.02.17 12:08

Děkuji moc všem za rady :palec: :mrgreen:

Bibi30
Extra třída :D 10453 příspěvků 11 inzerátů 27.03.17 08:39

@Nikolacek a jak jsou na tom cenově a za jak dlouho byla kuchyň hotová? Koukala jsem na jejich stránky a vypadá to moc dobře

Nikolacek
Ukecaná baba ;) 2422 příspěvků 27.03.17 11:37

@Bibi30 Cenove jsou spis vys, pokud berete od nemeckyho dodavatele. Ja chytla slevu 50 procent, ale jen na holou kuchyn, zbytek za plno. Ale jsem spokojena a spotrebice mam Siemens. Kuchyn byla naprosto dle terminu, u nas se nespechali, tak to byly asi 2 mesice. Maji i vlastni vyrobu, ktera taky vypadala dobre. Treba osvetleni jsme brali od nich, od Nemcu bylo 3× dražší. Minimalne stoji za to jit se tam kouknout. Babicka ma od nich kuchyn uz 11 let v odstinu vanilka a vypada porad skvele.

Bibi30
Extra třída :D 10453 příspěvků 11 inzerátů 28.03.17 08:16

@Nikolacek díky moc. A návrh s kalkulací vám udělali zdarma nebo to se také platí?

Nikolacek
Ukecaná baba ;) 2422 příspěvků 28.03.17 10:17

@Bibi30 No ja vedela ze chci kuchyň od nich skoro hned, takze jsem se na to ani meptala a v ramci toho to bylo v cene…

Bibi30
Extra třída :D 10453 příspěvků 11 inzerátů 28.03.17 13:41

@Nikolacek :D aha, tak snad mě to také hned přesvědčí. A jakou jste zvolili barevnou kombinaci?

Nikolacek
Ukecaná baba ;) 2422 příspěvků 28.03.17 14:26

@Bibi30 Bila ve vysokem lesku a pracovni deska v dekoru kamene, hodne tmava. Mam rada kontrasty :)

Bibi30
Extra třída :D 10453 příspěvků 11 inzerátů 28.03.17 19:56

@Nikolacek To je náhodou dobrá volba, kombinace, která se jen tak neokouká :palec:

Nikolacek
Ukecaná baba ;) 2422 příspěvků 28.03.17 20:51

@Bibi30 Doufam :) doufam taky ze ten bily lesk vydrzi byt dlouho bily a leskly :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Bude náhrada za Českého slavíka, bez Gotta a Bílé. A s neznámými lidmi

Definitivní Ortel pro Českého slavíka? Jenom několik týdnů poté, co... číst dále >

Takhle ne, šéfová! Nástupci Pohlreicha jsou spíše bezradní profesionální požitkáři

Televize Prima v pondělí odstartovala kuchařskou show Ano, šéfová!, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >