Kde si půjčit menší částku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.18 08:34
Kde si pujcit mensi castku?

Prosim poradite kde si pujcit cca 10 000? Nikdy jsem si nepujcovala, tak me zajimaji zkusenosti treba se zonky, zaplo. Existuje vubec neco solidniho?

Reakce:
malina83
Závislačka 3522 příspěvků 02.11.18 08:40

Vsechno to jsou lichvy. Doporučuji si takhle malou částku raději půjčit od rodiny či kamarádů

Kriss Tina
Kelišová 6994 příspěvků 02.11.18 08:40

Nejlépe u svoji banky kde máš účet. Se zonky zkušenost nemám, ale ty nebankovní mají většinou nějaký háček.

kačka39
Kecalka 363 příspěvků 02.11.18 08:54

Banky snad ani takhle malý půjčky nedělají. Spíš kontokorent, nebo kreditka. Zaplo atd. mají úrok asi 1000%. Jedině využít akce první půjčka a splatit to hned. Myslím, že provident na to má tři měsíce a neplatíš nic navíc.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2069 příspěvků 02.11.18 09:44

Nejlip od nekoho z rodiny. Prinejhorsim kreditku od sve banky. Na provident apod zlodeje radsi hned zapomen.

Lalelale
Závislačka 3114 příspěvků 02.11.18 11:05

Na tak malou castku preplatis tolikrát, že se ti vyplatí ji vydělat. Pokud spěcháš a je to důležité, půjč si od rodiny.

Tfromm
Povídálka 35 příspěvků 02.11.18 11:44

Pribuzni, známí, kontokorent u své banky.....když výše uvedené možnosti opravdu nejdou a člověk si je jistý, že nebude mít problém se splácením, zvolil bych mBank půjčku (pokud se jedná o první půjčku od nich, je úrok 0%). Výše půjčky je limitována v rozmezí 10.000-40.000Kc, poplatek 2% z půjčené částky, maximální doba splácení 1rok.

cocomoon
Kecalka 259 příspěvků 03.11.18 20:03

Moc neznámejch. Nemáme křišťálovou kouli. Ani nepíšeš jestli pracuješ, nebo seš na mateřský.

Ale nejlepší u své banky.
A někdy se vyplatí si půjčit víc.
Třeba u airbank když sem si potřeboval pučit okolo 60 tis, tak se mi vyplatilo si půjčit asi 2× tolik, protže sem dostal lepší úrok. Peníze co jsem nepotřeboval sem hned poslal jako předčasnou splátku.
To jen takovej menší trik :)

Potom jak píšou ostaní. Třeba příbuzný. U takhle menší částky třeba i nějakej kamarád. Ale tam pozor, půjčky od příbuznejch a kamarádů moc dobrotu nedělaj pokud se něco pokazí.
Někdy se nechá ukecat i zaměstnavatel.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Martin Kraus: Se Zounarem si penisy neporovnáváme, oba je máme malé

Dva nazí herci vedle sebe, to se v dnešních divadlech jen tak nevidí. Ale... číst dále >

Janečkova kněžka lásky Lilia kojí v první třídě. Tyhlety „duchovní“ hry o lajky...

Ti si žijí! Matematik Karel Janeček (45) s duchovní ženou Lilií... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >