Kde si půjčit na nové bydlení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.19 10:10
Kde si půjčit na nové bydlení?

Zdravím, omlouvám se za anonym ale vzhledem k dané situaci to snad pochopíte. Byla jsem partnerovi nevěrná jenže mi to odpustil, ale včera se ukázalo že se nakonec přes to nedokáže přenést a mám do konce měsíce odejít. Můj dotaz zní - řešil tu někdo taky na rychlo peníze a kde? Provident mi to zamítl s tím, že nemám nájemní smlouvu. Stálý příjem i účet mám, ale jsem určitě ještě v registru jelikož jsem měla v minulosti nějaké exekuce, které už jsou sice splacené ale vím že v Solusu ještě jsem. Bohužel z mojí výplaty nemám šanci zaplatit nájem i kauci a ještě měsíc vyžít a mám docela problém najít kompletně zařízený byt do 6500/měsíc. Takže to budu muset asi vyřešit půjčkou a vše vybavení koupit. :zed:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
pikola
Generální žvanilka 20507 příspěvků 03.04.19 10:17

Vrať se k rodičům

unuděná
Kelišová 7001 příspěvků 03.04.19 10:21
@Anonymní píše:
Zdravím, omlouvám se za anonym ale vzhledem k dané situaci to snad pochopíte. Byla jsem partnerovi nevěrná jenže mi to odpustil, ale včera se ukázalo že se nakonec přes to nedokáže přenést a mám do konce měsíce odejít. Můj dotaz zní - řešil tu někdo taky na rychlo peníze a kde? Provident mi to zamítl s tím, že nemám nájemní smlouvu. Stálý příjem i účet mám, ale jsem určitě ještě v registru jelikož jsem měla v minulosti nějaké exekuce, které už jsou sice splacené ale vím že v Solusu ještě jsem. Bohužel z mojí výplaty nemám šanci zaplatit nájem i kauci a ještě měsíc vyžít a mám docela problém najít kompletně zařízený byt do 6500/měsíc. Takže to budu muset asi vyřešit půjčkou a vše vybavení koupit. :zed:

Budeš muset k rodičům, případně nějaké ochotné kamarádce :nevim: Rychle našetřit a sehnat nájem/spolubydlení. Ty nemáš žádnou finanční rezervu, i když máš stálý příjem?

Uživatel je onlinejannina1
Závislačka 4484 příspěvků 03.04.19 10:21

Nevim,kde bydlis,ale v Praze jsou ceny dvojnasobne,nez uvadis.Jedine ubytovna ci spolubydleni.

Natálka26
Kelišová 5725 příspěvků 03.04.19 10:21

Spolubydleni, je to docela fajn a případně si nasetri na kauci, vybavení.

ka2ka
Extra třída :D 14595 příspěvků 03.04.19 10:23

tak vybavení nepotřebuješ ne? stačí obyčejná postel popřípadě matrace na zemi, jinak co tvůj milenec ten by si tě k sobě nevzal?

maca84
Kecalka 267 příspěvků 03.04.19 10:23

Myslim ze kdyz jsi v registru tak ti nepujci…a asi bych to resila jinak…zatim.treba ty rodice. :roll:

Kriss Tina
Echt Kelišová 9509 příspěvků 03.04.19 10:24

Jdi na měsíc, dva k rodičům a nasetri co půjde. Vybavení nemusíš nakoupit hned všechno najednou, sezen to nenutnejsi a zbytek postupně. Já se taky stehovala bez ničeho, spala na matraci na zemi, neměla ani lednici a přežila :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.19 10:26
@pikola píše:
Vrať se k rodičům

Bohužel ti po tom co se stalo na mě úplně zanevřeli, jelikož jsou všichni na straně partnera.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.19 10:27
@jannina1 píše:
Nevim,kde bydlis,ale v Praze jsou ceny dvojnasobne,nez uvadis.Jedine ubytovna ci spolubydleni.

Ostrava

J.O.V
Kecalka 185 příspěvků 03.04.19 10:28
@Anonymní píše:
Bohužel ti po tom co se stalo na mě úplně zanevřeli, jelikož jsou všichni na straně partnera.

Hm to jsou teda rodiče omg! Tak kamarádka? Než něco seženeš?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.19 10:29
@Kriss Tina píše:
Jdi na měsíc, dva k rodičům a nasetri co půjde. Vybavení nemusíš nakoupit hned všechno najednou, sezen to nenutnejsi a zbytek postupně. Já se taky stehovala bez ničeho, spala na matraci na zemi, neměla ani lednici a přežila :D

Mě právě šlo o to, aby v tom bytě bylo právě aspon na čem spát a ideálně pračka s lednicí.

unuděná
Kelišová 7001 příspěvků 03.04.19 10:29
@Anonymní píše:

Zanevřeli na tebe natolik, že by tě nechali jít třeba do azyláku?? 8o

Hele a proč sis nedělala nějakou rezervu, speciálně když jsi udělala co jsi udělala? To sis myslela, že to nepraskne?

Janli
Echt Kelišová 8178 příspěvků 03.04.19 10:30

Je nesmysl si na vybavení půjčovat. Oběhala jsem příbuzný a kamarády, vysvětlila jim situaci a nakonec jsem měla zařízený byt jen za odvoz věcí. U každýho se na půdě nebo v komoře našlo něco, co už nepotřebovali. Měla jsem všechno včetně gauče, koberce, záclon
a nádobí. Koupila jsem jen postel.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.19 10:31
@J.O.V píše:
Hm to jsou teda rodiče omg! Tak kamarádka? Než něco seženeš?

Já jim to ani za zlé moc nemám, protože vím že sem to podělala všechno já a partnera úplně milujou.. Kamarádek moc nemám a jediná bydlí v pidi bytě s přítelem, který je navíc nejlepší kámoš od partnera.. už jsem to zkoušela opravdu všude kde mě napadlo.. ale moc velkou rodinu nemám stejně jako okruh lidí co by mi ted mohli pomoct

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama