Kde si rychle půjčit na mateřské?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
00verča00
Stálice 81 příspěvků 11.12.18 19:15
Kde si rychle půjčit na mateřské?

Prosím o radu.. jsem na mateřské, přítel byl nyní delší dobu na neschopence a nutně potřebujeme půjčit alespoň 10 000 Kč aby jsme přežili do ledna, kdy už bude mít normální výplatu. Žádala jsem u Airbank (nepůjčí mi a neřekli důvod, prý je to interní a nemůžou mi říct) a na Zonky a tam zase že mateřská není hlavní příjem, jen rodičák uznávají, takže mi taky nemůžou půjčit. Prosím nevíte kde by mi půjčili a jsou solidní? :(

Přečtěte si článek: Peněžitá pomoc v mateřství 2019: Aktuální info

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
PAN66
Zasloužilá kecalka 987 příspěvků 11.12.18 19:16
@00verča00 píše:
Prosím o radu.. jsem na mateřské, přítel byl nyní delší dobu na neschopence a nutně potřebujeme půjčit alespoň 10 000 Kč aby jsme přežili do ledna, kdy už bude mít normální výplatu. Žádala jsem u Airbank (nepůjčí mi a neřekli důvod, prý je to interní a nemůžou mi říct) a na Zonky a tam zase že mateřská není hlavní příjem, jen rodičák uznávají, takže mi taky nemůžou půjčit. Prosím nevíte kde by mi půjčili a jsou solidní? :(

Ridina, pratele, brigady, treba nocni v obchide, ted dost vsude shani, nic solidniho nenajdes..

ka2ka
Extra třída :D 13481 příspěvků 11.12.18 19:17

rodina , kamarádi a nebo jděte na brigádu

Prof. Farnsworth
Kelišová 5746 příspěvků 11.12.18 19:18
@00verča00 píše:
Prosím o radu.. jsem na mateřské, přítel byl nyní delší dobu na neschopence a nutně potřebujeme půjčit alespoň 10 000 Kč aby jsme přežili do ledna, kdy už bude mít normální výplatu. Žádala jsem u Airbank (nepůjčí mi a neřekli důvod, prý je to interní a nemůžou mi říct) a na Zonky a tam zase že mateřská není hlavní příjem, jen rodičák uznávají, takže mi taky nemůžou půjčit. Prosím nevíte kde by mi půjčili a jsou solidní? :(

Proč si nepůjčí přítel když pracuje? Dlouhodobá neschopenka se při schvalování neřeší a pokud pracuje, tak těch deset tisíc by neměl být problém.

Uživatel je onlineTableta
Závislačka 4254 příspěvků 11.12.18 19:31

brigáda, ve fastfoodech berou vždy a dá se domluvit směna :nevim:

Kaileee
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 11.12.18 19:36

negramotní rodičové :roll: do práce!!!

Sany80s
Kelišová 6724 příspěvků 11.12.18 19:36

Brigáda, dnes běžně výplata do 3 dnů.
Jinak kontokorent.

Šmoulice
Kelišová 6987 příspěvků 11.12.18 19:38

Nikde. Mohla jsi jít makat ty, když byl chlap doma ;)
Najděte si brigádu. Teď berou všude.

Kriss Tina
Kelišová 7115 příspěvků 11.12.18 19:39

Ať zažádá přítel když pracuje a ty ses doma. Jinak nejlepší je to u vaší banky kde máte účet, ani si nemusíš půjčovat, třeba vám povolí debetní účet (jako že můžeš jít na účtu do mínusu).

AAAjirina
Stálice 64 příspěvků 11.12.18 20:16

Hlavně si nenalet na lichváře.. raději si najdi krátkodobou brigádu.

TMana
Ukecaná baba ;) 1146 příspěvků 11.12.18 20:37

I lichváři jsou solidní.

Jar Jar
Ukecaná baba ;) 1445 příspěvků 11.12.18 21:14

Lichvářům se každopádně vyhni, to je odpad lidské společnosti a jsou tady od toho, aby tě dotlačili do exekuce a sebrali všechno co máš. Raději ať si půjčí přítel v bance.

PAN66
Zasloužilá kecalka 987 příspěvků 12.12.18 09:43

nicméně, tu půjčku bych si fakt rozmyslela, ted vám na neco chybí 10K, že přítel byl nemocný, co budete dělat s placením půjčky, když zase onemocní, nedejbože bude mít třeba uraz, když nemáte nic bokem, snad nejste jako většina a nesháníte to na vánoce, ale každý svého štěstí strůjce, nechci moralizovat..nic­méně, těch 10K dáš do konce měsíce brigádama, at přítel hlídá a ty jdi nebo on at si nabere k práci ještě brigádu, to už se musíte dohodnout..

Annabela11
Závislačka 2901 příspěvků 12.12.18 14:46

@00verča00 Provident, myslím že půjčuje každému…ale ty úroky!

inkakřivák
Neúnavná pisatelka 15712 příspěvků 12.12.18 15:40
@TMana píše:
I lichváři jsou solidní.

Asi jako je prostitutka panna, že?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >