Kde si v Brně sednout a učit se ?

274
20.8.21 08:08

Kde si v Brně sednout a učit se ?

Krásný den,

nejsem úplně Brňanda. Jenom tu dojíždím za prací. Ještě tak loni jsem se scházela tak různě s kamarádkou nebo známými za účelem výměny jazykových dovedností v různých jazycích. Nejčastěji jsme sedávali u stolečků v Knihovně Jiřího Mahena nebo v atriu na FSS, kde se mimochodem dalo v krmítku zakoupit výborné Panini nebo supr zahřívací polévka.

Pak nám do toho přišel Covid, zavírání, otvírání a jiné starosti a přátele stejně neměli ani moc času, tak jsme na nějakou dobu,,výměnu jazyků'' utnuli. V září bychom ale rádi navázali. Avšak moc netuším, kde nejlépe se teď za těmito účely scházet. Co jsem se koukala, tak v Mahence se teď sedět u stolečku zřejmě kvůli covidovým opatřením nesmí a u FSS si nejsem úplně jistá. Moravská zemská je pro nás sice trochu z ruky, ale taky by se dalo, ovšem si myslím, že tam budou teď stejné podmínky jak v té Mahence.

Máte nějaký ověřený tip? Případně asi nějakou klidnou kavárnu, kde jim nebude vadit, že si na stole roztáhneme nějaké papíry a budeme tam povídat cizojazyčně..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4492
20.8.21 08:48

@NEITIRI za mě je teď úplně nejlepší piknik box u právnické fakulty. Člověk je tam na čerstvém vzduchu, vezmete si jen deku a rozvalíte se kde chcete a nějakou dobrotu si tam člověk taky koupí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1686
20.8.21 09:05

V Brně podle mě chybí crosscafe, to jsou úplně ideální kavárny na učení, se stolečky, s lampičkami… Bohužel neporadím, protože jsem takové místo v Brně nenašla, teď už ho ani nepotřebuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
442
20.8.21 09:11

Hele ja chodila do mzk, ale taky nevím, jak to tam teď bude :( kdybys měla nejakej tip, budu rada

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3788
20.8.21 09:12

Chodili jsme do kaváren, Podnebí, Trojka, Falk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
274
23.8.21 06:57

Díky za tipy! Ozkoušíme všechno :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
23.8.21 07:02

My chodili do naší fakultní knihovny, bylo tam vše co jsme potřebovali a ještě jsme stihali obíhat na přednášky. Jinak piknik u právnické.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat