Kde jste byly mimo EU v lednu v těhotenství na dovolené?

38
5.11.20 18:09

Kde ste boli mimo EU v lednu v tehotenstve na dovolenke?

Ahojte, dost sa zacina rozmahat babymoon = posledny oddych buducej maminy pred zhonom, ktory po porode nastane.
Kedze som cestovatel srdcom a dusou, poslednu dovolenku by som fakt chcela poriadnu.
Zaujima ma preto, kde ste v tehotenstve boli Vy idealne leden/unor, to budem mat dufam este maly pupek a budem dostatocne mobilna, aby som si to aj uzila a nelezala na plazi v tieni jak vyvrzeny vorvan.
Mimo Eu, „exotika“, lehatko, all inclusive a relax.
Samozrejme presla som milion clanok na tema Zika virus a milion zdrojov uvadza rozne informacie o rovnakych krajinach, takze zistujem krajiny z vasej vlastnej skusenosti.
Prosim akurat zdrzte sa komentarov na Covid. Na ten naozaj uz nemam naladu.
Dakujem :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1042
5.11.20 18:15

V Thajsku jsme byli celý únor, byla jsem 17-21tt a dovolená byla skvělá. Ano cesta trochu náročnější, ale na dovolené jsme si odpočinula. Letos jsme tam byli už i s malou 1,5 roku. Jen teda myslím, že se Asie otevře až za rok. Jsem zrovna taky těhotná a stou aktuální situací to v zimě vidím možná na Kanáry nebo Dubaj, ale kdoví co bude reálné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
282
5.11.20 18:22

Nikde, nevím prostě v těhotenství mám strach cestovat, vím, že stát se může cokoliv, kdekoliv ale nebudu to pokoušet, že by se třeba i po cestě mohlo něco stát. To si raděj jako relax udělám nějakou pěknou procházku…Možná je i důvod, že jsem vždy na dovolené onemocněla, naposled Turecko, bakteriální infekce a byla jsem tam v nemocnici…Jinak ráda cestuji, ale pokaždé se mi na dovolence něco stane…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3978
5.11.20 18:27

Proč poslední dovolenku? Copak ti končí život? Pro mě jsou nejvíc top Maledivy. Ještě je nic nepřekonalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2300
5.11.20 18:37

Vietnam. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
252
5.11.20 18:43
@Mayaa007 píše:
Nikde, nevím prostě v těhotenství mám strach cestovat, vím, že stát se může cokoliv, kdekoliv ale nebudu to pokoušet, že by se třeba i po cestě mohlo něco stát. To si raděj jako relax udělám nějakou pěknou procházku…Možná je i důvod, že jsem vždy na dovolené onemocněla, naposled Turecko, bakteriální infekce a byla jsem tam v nemocnici…Jinak ráda cestuji, ale pokaždé se mi na dovolence něco stane…

Taky moc nechápu, ze to nekdo pokousi :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7138
5.11.20 18:45

Kanáry. Exotika a ležet na lehátku mě nebaví, takže takové dovolené ani neznám. Jinak oddych před porodem je iluze, s dětmi je práce skoro 20 let, to fakt pár týdnů volna před porodem nezachrání.

Příspěvek upraven 05.11.20 v 18:48

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2852
5.11.20 18:46

Vás fakt láká představa spoléhat na péči třeba vietnamské nemocnice, pokud by byla akutní komplikace? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
5.11.20 18:55

@berusa.m ne, tak inak, poslednu vo dvojici na nejaku dobu 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
5.11.20 18:57

@kacz lenze na Kanaroch to v lednu na kupanie bez neoprenu moc nie je, ale tie ma hodne lakaju. Je tam hodne zaujimavosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
5.11.20 19:03

@MrsNorris skor ma laka Dominikanska republika, Mexiko alebo nieco rozvinutejsie, v oboch som bola a starostlivost v letoviskach je na dobrej urovni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
5.11.20 20:20

Mauricius:-) docela fajn cesta -meli.jsme letenky s celkovou dobou 16h od nasednuti v praze. Úžasné prostředí, krásné pláže, skvělé jídlo, ale hlavně zdravotnictví na velmi, velmi vysoké úrovni, takže se nemusíte bat:-). Navíc bezpecna země i co se.tyce zivocichu (zadní jedovati pavouci, hadi apod.) A nemoci. Jen občas cyklon:-D.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
5.11.20 20:44

@NicknackEK Dakujem, tiez jeden z tipov, kam ma to taha 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46238
6.11.20 00:35
@MrsNorris píše:
Vás fakt láká představa spoléhat na péči třeba vietnamské nemocnice, pokud by byla akutní komplikace? :think:

Musela by mít dobrou pojistku, aby se dostala do soukromé nemocnice. Ale oni je to stejně jedno, protože do Vietnamu se v lednu nedostane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7138
6.11.20 04:45
@Lu_Muerta píše:
@kacz lenze na Kanaroch to v lednu na kupanie bez neoprenu moc nie je, ale tie ma hodne lakaju. Je tam hodne zaujimavosti.

Byli jsme tam v prosinci a bylo to super, horko. Projeli jsme Tenerife, je tam krásná příroda, proměnlivá. Byli jsme v horách, na sopce. Na jihu je horko a sucho, na severu listnaté lesy a pláže zase trochu jiné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat