Kde jste měli celý den ležící miminko?

411
28.7.15 11:24

kde ste meli po celý den lozici miminko

Ahoj holky potřebuju radu,
malá Lízinka nám začala lozit a my přemýšlíme co teď máme delat s obývákem, nejdřív vám popíšu jak to do ted fungovalo.

Eliška zatím byla po celou dobu se mnou na roztahlem gauci, ale ted uz přeleza boční překážky aby nespadla, takze může přijit k urazu, proto jsme ji dali z gaucu na zem.
Máme gauč, hned před ním dlouhý stul a hned za stolem je obdélníkový prostor pro kobereček a pak je obyvací stena s televizí.

Ted je sicela dole na koberci na dece ale uz leze mimo koberec a ja ji nechci furt davat zpet na koberec ani jí se to nelibi.

Přemyslime nad ohrádkou a nad tim penovým puzzle, ale to mám teda vypuzzlovat cely pokoj nebo holky jak se to dela? A ted nejdulezitejsi otazka

KDE STE MELI PO CELÝ BĚŽNÝ DEN VAŠE LOZÍCÍ MIMINKA? A prosim neradte mi at je cely den v postylce nebo tak…chci ji dat co nejvic volnosti…ale taky bezpečí

jooo a jeste jedna blba vec :( kdyz ju máme na tom koberci pred televizi tak hledi na televizu :( :( :( nechcu aby si kazila oči…tak jak to mam teda vyresit :nevim: :nevim:

díky za odpovedi :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12482
28.7.15 11:25

Normálně na zemi :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35375
28.7.15 11:26

VŠUDE. dát jen zábrany k nebezpečným místům - schody, kamna… a tv vypnout

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2173
28.7.15 11:28

Mám kluka na zemi, před krbem mám pěnové puzzle, ale lozí hodně, takže si za mnou už dojde všude. Prostě zajisti, ať ti někde nespadne ze schodů a nech ho tak :nevim:. A TV vypni, ať na to nekouká…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17546
28.7.15 11:28

Normálně na zemi, ať klidně zkouší různé povrchy. když jsem potřebovala skočit pro poštu, nebo jsem míchala jíšku apod, tak jsem dítě dávala do ohrádky. Televizi vypněte.

leda pokud máte kamennou nebo nějak extrémně studenou podlahu, tak by to chtělo nějak pořešit, ale jinak žádný strach :)

Příspěvek upraven 28.07.15 v 11:29

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38987
28.7.15 11:29

Všude a televizi jsem měla vypnutou (jako zvuková kulisa sloužilo radio)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
28.7.15 11:30

Televizi bych vypla a nevím, co je za problém nechat dítě mimo koberec. Nebo máte tak ledovou podlahu? :nevim: Hlavně zajistit, ať nikam nespadne, nic na sebe nestrhne a víc, bych neřešila. Aspon to tak dělám, když hlídám :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20820
28.7.15 11:31

@Ga Briela A proč jí držíš na koberci. Normálně jí pusť. Jen zabezpeč, aby se nedostala na něco, co nemá a kam nemá a nech jí lézt, kam se jí zachce. Já mám takhle udělanou zábranu v kuchyni, abychom ji neskřípli ve dveřích, ale po obýváku a kuchyni se může pohybovat dle libosti. Teď už tedy chodí, takže jsme museli nebezpečnější věci dát výš, ale taky jí nikterak nebráním. Z gauče jsem ji naučila slézat, takže nemusím mít strach, že mi spadne, ale ona už začíná chodit (ale na gauč ještě sama nevyleze, takže je to spíš zatím preventivní opatření).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9863
28.7.15 11:31

Navolno v obýváku. Když jsem chodila ke kotli nebo ke schránce tak jsem prostě šla a nikam ho neuklízela. Ohrádku jsme nikdy neměli. Televizi vypni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20820
28.7.15 11:32
@radkka píše:
Televizi bych vypla a nevím, co je za problém nechat dítě mimo koberec. Nebo máte tak ledovou podlahu? :nevim: Hlavně zajistit, ať nikam nespadne, nic na sebe nestrhne a víc, bych neřešila. Aspon to tak dělám, když hlídám :oops:

Jojo, první jsem zrušila ubrus :lol: Pokud je dostatečně nízko, tak i lezoucí dítě je schopné lecos strhnout. Taky tahat za šňůry apod :roll: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7016
28.7.15 11:33

V dobe aktivni bdelosti byly dete na zemi. Mame plovoucky, meli jsme v tu dobu dva psy, kocku, takze obcas bylo dite zespoda chlupate ci trochu spinave.

Meli jsme i ohradku, ale v teto fazi otevrenou, bylo to jako hraci koutek.

Elektricke zasuvky se zaslepkami, nikde nesmelo nic viset, kos zavreny na zachode, branka na schodisti. Zadne kytky na zemi. Detske pojistky na supliky a dvirka v kuchyni.
Jakmile si dite zacalo klekat, zrusili jsme konferencni stolek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Patricia89
28.7.15 11:35

8o proč by měla být celej den v postýlce. V obýváku byl na koberci, ale stejně tam envydržel, tak přešel chodbou a šel za mnou do kuchyně. Lino. a nenapadlo mě řešit, aby zůstal na dece. Stejně tam nevydržel. Schody jsme neměli, takže v pohodě..

• Citovat
  • Upravit
1685
28.7.15 11:37

Normálně byla od 3.měsíců na zemi na podložce hrací a jakmile se začala plazit a lozit byla všude, ohrádka by u nás ani neprošla. Každý den jsem vytírala zem a dala teplejší tepláčky, když byla zima, toť vše. Jo a pěnové puzzle jsou super, mám velký čtverec, kde jsou hračky a malá si tam hrála a nebo se lozila všude možně, ale vždy se vrátila k hračkám :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3529
28.7.15 11:39

Oba kluci byli na zemi a vždy si dolezli kam chtěli. Nenepadlo mě je někde držet. Pořídili jsme jen zábranu na schodiště, záslepky do zástrček a chrániče rohů. Nechápu kde je problém.

Tv bych vypla není nic jednoduššího. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.7.15 11:39

Taky nechávam lézt všude po zemi, máme plovoučku… udržet dítě na koberci nebo puclých se nedá ;) dávat dítě do ohrátky nebo do postýlky by mě ani nenapadlo ;) tv mám zapnutou často sem tam malou něco zaujme, ale většinou si tv nevšímá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama