Kde jste narazili na svého/svoji partnera/partnerku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.18 19:13
Kde ste narazili na sveho/svoji partnera/partnerku

Pochlubte se, kde ste narazili na svého/svoji partnera/partnerku. Jsem zoufala, nikoho nemohu najít.. :( :,(

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Russet
Extra třída :D 12120 příspěvků 22.09.18 19:17
@Anonymní píše:
Pochlubte se, kde ste narazili na svého/svoji partnera/partnerku. Jsem zoufala, nikoho nemohu najít.. :( :,(

Poprvé jsem si ho všimla mezi skupinou kamarádů, ale seznámili jsme se díky tomu, že oba z jednoho města dojíždíme do druhého.

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 22.09.18 19:20

S prvním mužem jsme se seznámili v práci, s druhým mužem v baru.

Milacek2016
Stálice 62 příspěvků 1 inzerát 22.09.18 19:28

Na seznamce.

Kriss Tina
Kelišová 5923 příspěvků 22.09.18 19:28

Se současným na seznamce :mrgreen: ale s jedním ex třeba v autobusu jezdili sme spolu každé ráno s dalším třeba na stadionu chodili sme oba bruslit :)

aiera
Kecalka 220 příspěvků 22.09.18 19:30

V supermarketu :)

anoli30
Generální žvanilka 23857 příspěvků 22.09.18 19:34

Na diskotéce.

botl
Ukecaná baba ;) 2015 příspěvků 22.09.18 19:35

S ex manželem přes kamaráda - potřebovala jsem lektora.
S přítelem na pláži.

Paola21
Závislačka 3606 příspěvků 22.09.18 19:36

Všemocný internet

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.18 19:37
@Anonymní píše:
Pochlubte se, kde ste narazili na svého/svoji partnera/partnerku. Jsem zoufala, nikoho nemohu najít.. :( :,(
na diskotéce, strašně mě pomlouval jak vypadám pak jsme se potkali za 3 roky a pořád mě někam zval, před svatbou jsme si náhodou dívali na fotky a on. To jsi ty to snad není pravda, nepoznal mě.

Tamtama
Extra třída :D 11817 příspěvků 22.09.18 19:45

Současného v práci, jinam totiž nechodím, jen okruh práce-škola-školka-domů. Ale nikoho jsem nehledala, on si našel mě a nakonec mě uhnal. :lol:

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 949 příspěvků 22.09.18 19:45

Přes kamaráda, přišel mi hrozně ošklivý a strašně divny ozrala, když jsem ho viděla podruhé, tak jsem dělala, ze ho neznám :lol: on byl ale celkem urputný a vážně vtipný chlap, tak jsme spolu a máme dítě :lol: s ex v práci…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.18 19:45

Znali jsme se spolu už déle, ale jen tak od vidění, můj tehdejší manžel u něj pracoval a když jsme s potkali na společné party… probudila jsem s u něj doma. No a jsme spolu 6 let… :oops:

Paola21
Závislačka 3606 příspěvků 22.09.18 19:45
@Anonymní píše:
na diskotéce, strašně mě pomlouval jak vypadám pak jsme se potkali za 3 roky a pořád mě někam zval, před svatbou jsme si náhodou dívali na fotky a on. To jsi ty to snad není pravda, nepoznal mě.

A už není tak povrchní?

Prof. Farnsworth
Kelišová 5170 příspěvků 22.09.18 19:49
@Paola21 píše:
A už není tak povrchní?

Nebo dáma už vypadá líp :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >