Kde střihnou novorozenci uzdičku - Praha

2787
8.10.19 15:07

Kde střihnou novorozenci uzdičku - Praha

Ahoj, nemáte někdo tip, kde v Praze strihnout novorozenci zkrácenou uzdičku pod jazykem? Zatím jsem neměla štěstí a na třech ORL mě odmítli, že k nim berou děti až od tří let, což už mi bude k prdu :lol: pak jsem ještě dostala doporučení na ORL v Nuslích, ale tam mi celý den neberou telefon. Máte někdo radu, kam jít?

Děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7083
8.10.19 15:14

@Bídžej Co zkusit treba neonatologii v porodnici. Kamaradka nechala strihat uzdicku synovi uz v porodnici pred propustenim, prekecala pediatra.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
39673
8.10.19 15:18

Me detska taky rikala, ze bude potreba ji strihnout, ale ze to delaj az ve veku 3-6mesicu (ikdyz tady jsem právě cetla, ze to hodne delaj uz v porodnici) no ve třech mesicich na nej koukla a ze se mu krásně vytahla, ted mu jsou dva a strihat nebylo potřeba

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2787
8.10.19 15:26

@a12 jenže do tří měsíců jí nemůžu živit ze vzduchu, potřebujeme to kvůli kojení :nevim:

@Hoa Mai Já rodila v mini porodnici mimo prahu a neonatologii tam vůbec nemají :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8968
8.10.19 15:28
@Bídžej píše:
Ahoj, nemáte někdo tip, kde v Praze strihnout novorozenci zkrácenou uzdičku pod jazykem? Zatím jsem neměla štěstí a na třech ORL mě odmítli, že k nim berou děti až od tří let, což už mi bude k prdu :lol: pak jsem ještě dostala doporučení na ORL v Nuslích, ale tam mi celý den neberou telefon. Máte někdo radu, kam jít?Děkuji :kytka:

Co ORL v Motole?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
39673
8.10.19 15:31
@Bídžej píše:
@a12 jenže do tří měsíců jí nemůžu živit ze vzduchu, potřebujeme to kvůli kojení :nevim:@Hoa Mai Já rodila v mini porodnici mimo prahu a neonatologii tam vůbec nemají :(

Prosimte a ze to teda nesmikli rovnou v porodnici kdyz ji ma az tak zkrácenou, ze je problem s kojenim? 8o
Tvoje detska by to neudelala? :lol: ono to u tohlech malých prej je fakt jen smik a hotovo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2787
8.10.19 15:35
@a12 píše:
Prosimte a ze to teda nesmikli rovnou v porodnici kdyz ji ma az tak zkrácenou, ze je problem s kojenim? 8o
Tvoje detska by to neudelala? :lol: ono to u tohlech malých prej je fakt jen smik a hotovo

Já taky úplně nepochopila, proč s tím dělají takový cavyky :roll: ale všichni od toho dávají ruce pryč :? V porodnici mě odkázali na dětskou, že to s ní prý vyřeším, dětská mi oznámila, že to nedělá, že jedině ORL a u ORL mě taky posílají k šípku :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
39673
8.10.19 15:36
@Bídžej píše:
Já taky úplně nepochopila, proč s tím dělají takový cavyky :roll: ale všichni od toho dávají ruce pryč :? V porodnici mě odkázali na dětskou, že to s ní prý vyřeším, dětská mi oznámila, že to nedělá, že jedině ORL a u ORL mě taky posílají k šípku :zed:

Ty jo tak, tak to nevim.. Ja prave co cetla tady, kdyz jsem tenkrát hledala info, tak jim to strihli normálně v porodnici jentak mimo řečí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.10.19 15:37

Ahoj, určitě v Thomayerce na ORL ambulanci :) taky jsme tam byli :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.10.19 15:39

Mají přímo dětskou orl :) http://www.ftn.cz/…bulance-381/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2787
8.10.19 15:41

@brixavonpavli Boží, díky :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2787
8.10.19 15:41

@brixavonpavli A objednává se tam?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.10.19 15:43

Myslím, že ne, ale radši bych tam brnkla ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2787
8.10.19 15:51

@brixavonpavli Ještě jednou díky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5769
8.10.19 16:05

Fortmedica nejlepsi orl v praze