Pirohy - kde to v Praze seženu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Božislava
Ukecaná baba ;) 1417 příspěvků 05.08.18 12:45
Kde to v Praze seženu?

Když jsem v minulosti přijela vlakem na Masaryčku, tak jsem si ráda kupovala do papírového sáčku čtyři ruské plněné pirohy-to vám byla laskomina! A k tomu mandarinkové pitíčko v jogurtovém kelímku a hliníkovou folií, která se odtrhla jako víčko. Dnes už na masaryčce tyto velmi chutné a lahodné laskominy nekoupím. Kde jinde v Praze se to dá sehnat? Děkuji! :kytka:

Reakce:

dg80
Kecalka 106 příspěvků 57 inzerátů 05.08.18 12:47

Taky mi to babička kupovala, mandarinkové pitíčko se jmenovalo Olympus a obojí i s pirohama zmizelo v propadlišti dějin

Miriana
Ukecaná baba ;) 1903 příspěvků 05.08.18 12:48

Olympus jsem milovala take :-)

Božislava
Ukecaná baba ;) 1417 příspěvků 05.08.18 12:51
@dg80 píše:
Taky mi to babička kupovala, mandarinkové pitíčko se jmenovalo Olympus a obojí i s pirohama zmizelo v propadlišti dějin

Jseš moc skeptická

Čajíček1980
Ukecaná baba ;) 1042 příspěvků 05.08.18 12:53

Jo, Olympus, hned bych si dala. Nepila jsem ho tak dvacet let :think: Nechutne vynikajici pirozky jsem nekostovala :mrgreen:

Prof. Farnsworth
Závislačka 4704 příspěvků 05.08.18 13:37
@Čajíček1980 píše:
Jo, Olympus, hned bych si dala. Nepila jsem ho tak dvacet let :think: Nechutne vynikajici pirozky jsem nekostovala :mrgreen:

Vždyť to bylo takový nahořklý…

mooch
Extra třída :D 13734 příspěvků 05.08.18 14:44

Piticko nevím, ale pirohy mají v Dejvicích v Zelené ulici (vedle Jugoslavskych partyzánů)
Edit: tady http://www.chutnoff.cz

Příspěvek upraven 05.08.18 v 15:14

pikola
Neúnavná pisatelka 19274 příspěvků 05.08.18 14:45

To je ale hodně dlouho co jsi nebyla v Praze, že? :lol: protože Olympus prodávali za komunistů..

Ou
Kelišová 5169 příspěvků 05.08.18 14:49

To jste v Praze nebyla víc jak třicet let…

Pirohy se dají koupit ledaskde, - třeba na Pavláku na trzích je moc milý uzbek s jejich kavkazskou varianout - samsa. Přímo pirohy v různách variantách mají třeba v Leggerově ulici v Chutnoff bistru

Ale olympus už vážně neseženeš.

dg80
Kecalka 106 příspěvků 57 inzerátů 05.08.18 15:07
@Ou píše:
To jste v Praze nebyla víc jak třicet let…

Pirohy se dají koupit ledaskde, - třeba na Pavláku na trzích je moc milý uzbek s jejich kavkazskou varianout - samsa. Přímo pirohy v různách variantách mají třeba v Leggerově ulici v Chutnoff bistru

Ale olympus už vážně neseženeš.

Takovy specialni mastny pirohy z Masarycky z dob Olympusu z bramborovyho testa a mletyho se uz dneska nesezenou nikde :-)

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 05.08.18 15:32

Jo, to pitíčko bylo fantastický, alespoň 1× týdně jsem ho na mámě vždycky vyškemrala. Ale je to už tak 25 let, co jsem ho měla naposledy. Podle mě se už nevyrábí.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >