Pirohy - kde to v Praze seženu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Božislava
Ukecaná baba ;) 2180 příspěvků 05.08.18 12:45
Kde to v Praze seženu?

Když jsem v minulosti přijela vlakem na Masaryčku, tak jsem si ráda kupovala do papírového sáčku čtyři ruské plněné pirohy-to vám byla laskomina! A k tomu mandarinkové pitíčko v jogurtovém kelímku a hliníkovou folií, která se odtrhla jako víčko. Dnes už na masaryčce tyto velmi chutné a lahodné laskominy nekoupím. Kde jinde v Praze se to dá sehnat? Děkuji! :kytka:

Reakce:
dg80
Kecalka 108 příspěvků 56 inzerátů 05.08.18 12:47

Taky mi to babička kupovala, mandarinkové pitíčko se jmenovalo Olympus a obojí i s pirohama zmizelo v propadlišti dějin

Miriana
Ukecaná baba ;) 2160 příspěvků 05.08.18 12:48

Olympus jsem milovala take :-)

Božislava
Ukecaná baba ;) 2180 příspěvků 05.08.18 12:51
@dg80 píše:
Taky mi to babička kupovala, mandarinkové pitíčko se jmenovalo Olympus a obojí i s pirohama zmizelo v propadlišti dějin

Jseš moc skeptická

Čajíček1980
Ukecaná baba ;) 1069 příspěvků 05.08.18 12:53

Jo, Olympus, hned bych si dala. Nepila jsem ho tak dvacet let :think: Nechutne vynikajici pirozky jsem nekostovala :mrgreen:

Prof. Farnsworth
Kelišová 6127 příspěvků 05.08.18 13:37
@Čajíček1980 píše:
Jo, Olympus, hned bych si dala. Nepila jsem ho tak dvacet let :think: Nechutne vynikajici pirozky jsem nekostovala :mrgreen:

Vždyť to bylo takový nahořklý…

mooch
Extra třída :D 13817 příspěvků 05.08.18 14:44

Piticko nevím, ale pirohy mají v Dejvicích v Zelené ulici (vedle Jugoslavskych partyzánů)
Edit: tady http://www.chutnoff.cz

Příspěvek upraven 05.08.18 v 15:14

pikola
Neúnavná pisatelka 19874 příspěvků 05.08.18 14:45

To je ale hodně dlouho co jsi nebyla v Praze, že? :lol: protože Olympus prodávali za komunistů..

Ou
Kelišová 6261 příspěvků 05.08.18 14:49

To jste v Praze nebyla víc jak třicet let…

Pirohy se dají koupit ledaskde, - třeba na Pavláku na trzích je moc milý uzbek s jejich kavkazskou varianout - samsa. Přímo pirohy v různách variantách mají třeba v Leggerově ulici v Chutnoff bistru

Ale olympus už vážně neseženeš.

dg80
Kecalka 108 příspěvků 56 inzerátů 05.08.18 15:07
@Ou píše:
To jste v Praze nebyla víc jak třicet let…

Pirohy se dají koupit ledaskde, - třeba na Pavláku na trzích je moc milý uzbek s jejich kavkazskou varianout - samsa. Přímo pirohy v různách variantách mají třeba v Leggerově ulici v Chutnoff bistru

Ale olympus už vážně neseženeš.

Takovy specialni mastny pirohy z Masarycky z dob Olympusu z bramborovyho testa a mletyho se uz dneska nesezenou nikde :-)

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 874 příspěvků 05.08.18 15:32

Jo, to pitíčko bylo fantastický, alespoň 1× týdně jsem ho na mámě vždycky vyškemrala. Ale je to už tak 25 let, co jsem ho měla naposledy. Podle mě se už nevyrábí.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Hvězda Mostu! Zdeněk Godla platí za minulost: Topí se ve statisícových dluzích!

Díky seriálu Most! se ze Zdeňka Godly (44) stala hvězda první velikosti. Lidé... číst dále >

Sluníčkář Klus nejdříve politoval své děti a pak oznámil deal s miliardářem

Zpěvák Tomáš Klus (32) neztrácí dobrou náladu a radost ze života a přál by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >