Reklama

Pirohy - kde to v Praze seženu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Božislava
Ukecaná baba ;) 1077 příspěvků 05.08.18 12:45
Kde to v Praze seženu?

Když jsem v minulosti přijela vlakem na Masaryčku, tak jsem si ráda kupovala do papírového sáčku čtyři ruské plněné pirohy-to vám byla laskomina! A k tomu mandarinkové pitíčko v jogurtovém kelímku a hliníkovou folií, která se odtrhla jako víčko. Dnes už na masaryčce tyto velmi chutné a lahodné laskominy nekoupím. Kde jinde v Praze se to dá sehnat? Děkuji! :kytka:

Reklama

Reakce:

dg80
Kecalka 103 příspěvků 68 inzerátů 05.08.18 12:47

Taky mi to babička kupovala, mandarinkové pitíčko se jmenovalo Olympus a obojí i s pirohama zmizelo v propadlišti dějin

Miriana
Ukecaná baba ;) 1608 příspěvků 05.08.18 12:48

Olympus jsem milovala take :-)

Božislava
Ukecaná baba ;) 1077 příspěvků 05.08.18 12:51
@dg80 píše:
Taky mi to babička kupovala, mandarinkové pitíčko se jmenovalo Olympus a obojí i s pirohama zmizelo v propadlišti dějin

Jseš moc skeptická

Čajíček1980
Ukecaná baba ;) 1033 příspěvků 05.08.18 12:53

Jo, Olympus, hned bych si dala. Nepila jsem ho tak dvacet let :think: Nechutne vynikajici pirozky jsem nekostovala :mrgreen:

Prof. Farnsworth
Závislačka 3807 příspěvků 05.08.18 13:37
@Čajíček1980 píše:
Jo, Olympus, hned bych si dala. Nepila jsem ho tak dvacet let :think: Nechutne vynikajici pirozky jsem nekostovala :mrgreen:

Vždyť to bylo takový nahořklý…

mooch
Extra třída :D 13708 příspěvků 05.08.18 14:44

Piticko nevím, ale pirohy mají v Dejvicích v Zelené ulici (vedle Jugoslavskych partyzánů)
Edit: tady http://www.chutnoff.cz

Příspěvek upraven 05.08.18 v 15:14

pikola
Neúnavná pisatelka 18927 příspěvků 05.08.18 14:45

To je ale hodně dlouho co jsi nebyla v Praze, že? :lol: protože Olympus prodávali za komunistů..

Ou
Závislačka 4980 příspěvků 05.08.18 14:49

To jste v Praze nebyla víc jak třicet let…

Pirohy se dají koupit ledaskde, - třeba na Pavláku na trzích je moc milý uzbek s jejich kavkazskou varianout - samsa. Přímo pirohy v různách variantách mají třeba v Leggerově ulici v Chutnoff bistru

Ale olympus už vážně neseženeš.

dg80
Kecalka 103 příspěvků 68 inzerátů 05.08.18 15:07
@Ou píše:
To jste v Praze nebyla víc jak třicet let…

Pirohy se dají koupit ledaskde, - třeba na Pavláku na trzích je moc milý uzbek s jejich kavkazskou varianout - samsa. Přímo pirohy v různách variantách mají třeba v Leggerově ulici v Chutnoff bistru

Ale olympus už vážně neseženeš.

Takovy specialni mastny pirohy z Masarycky z dob Olympusu z bramborovyho testa a mletyho se uz dneska nesezenou nikde :-)

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 672 příspěvků 05.08.18 15:32

Jo, to pitíčko bylo fantastický, alespoň 1× týdně jsem ho na mámě vždycky vyškemrala. Ale je to už tak 25 let, co jsem ho měla naposledy. Podle mě se už nevyrábí.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Reklama