Kde tráví vaše děti 10, 11 let karanténu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
12
2.12.21 10:13

Kde tráví vaše děti 10, 11 let karanténu

Zajímá mě jak to mají vaše děti v páté nebo šesté třídě? Když je třída v karanténě nebo když byla on-line výuka? Jsou doma sami nebo jsou u prarodičů? Mají nějaký servis zajištěný nebo si sami uvaří?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
mag
11771
2.12.21 10:15

Je doma sama, obed ma v lednicce. Prima.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80557
2.12.21 10:30

@Anemone1 Mám možnost HO, takže doma pod moji občasnou kontrolou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29475
2.12.21 10:32

Je doma sama, na oběd tam za ní jezdím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
470
2.12.21 10:33

Jsem na HO, ale přes den fakt pracuji, mám meeting za meetingem.
Oběd je společný pro všechny, jinak se dojdu občas podívat, jestli něco dělá, případně prudim, ať se prevlece z pyžama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72251
2.12.21 10:34

Krátkodobě sami. Dlouhodobě jsem nechtěla, aby byli sami doma několik měsíců, tak jezdili prarodiče 2× týdně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1740
2.12.21 11:00

Sam se starsim brachou. Obed si jen ohreji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18785
2.12.21 11:06

@Anemone1 většinou jsme s ditkem doma, my na HO, ale taky se stalo, že jsme ani jeden nemohli zůstat, tak bylo ditko samo doma, druhy den i s on-line výukou. V lednici nebo mrazaku mělo jídlo, které si udělalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11249
2.12.21 11:58

@Anemone1 Dceři je čerstvě deset. Když může být muž na homeoffice, je s ní on - ale je celý den na počítači, tak jako by nebyl.

Když muž nemůže, nebo když dítě nechce :mrgreen:, tak dostane seznam úkolů a jídlo má v ledničce: buď do mikrovlnky, nebo si dá housku se šunkou (oblíbené jídlo) a teplé dostane k večeři.

Myslím, že si to dcera sama doma na den dva celkem užívá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
628
2.12.21 11:59

Je doma a oběd má v ledničce a párkrát za den si zavoláme. Teď už mě spíš kontroluje dítě než já jeho. Děláme to tak od začátku covid šílenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4525
2.12.21 12:07

Synovi bude 11, nebyl tedy zatím v karanténě, ale teď byl doma týden nemocný. Tak byl doma sám, jídlo měl připravené v lednici, jen si to ohřál… mastil hry a spal…
Jednou týdně mám v práci možnost HO, takže aspoń chvíli byl pod dohledem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55936
2.12.21 18:27

Pozitivní byla izolovaná ve svém pokoji. Zbytek izolované rodiny byl zavřený doma v jiné části domu.
Nás se to zatím týkalo pouze jednou. Pokud by stav umožňoval i příště, že zvládnou být sami doma, tak budou sami. On-line výuku si umí připojit a ohlídat. Připravený oběd si umí ohřát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat