Kde udělal fotokalendář?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jarka K
Závislačka 4147 příspěvků 10.11.14 11:47
Kde udělal fotokalendář?

Ahoj holky,

prosím o radu. Kde necháváte dělat fotokalendáře? Chtěla bych velikost A3 na výšku. Vždycky jsem nechávala dělat v Happy Fotu, ale letos jsou nějaké drahé… a bojím se objednat jinde, když nevím, jak kvalitní to pak bude. Aby mi nepřišel rozmazaný kalendář…
díky za tipy :palec:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Elilen
Neúnavná pisatelka 15977 příspěvků 10.11.14 11:50

Zadej si do googlu - fotokalendář slevy. Vyjedou ti slevové portály, na kterých A3 fotokalendáře seženeš za 149kč. :palec:

Syringa
Nováček 10.11.14 11:53

@Jarka K
Já si nechávala dělat fotokalendář loni v DM http://www.dm-digifoto.cz/kalendare.html, a byla jsem max spokojená měsíční ve formátu A3, bylo to rychlé, nebylo to úplně drahé, rychlé vyřízení… Letos to udělám stejně :palec:.

AnastazieB
Echt Kelišová 8555 příspěvků 10.11.14 11:56

Já dělám každý rok u 24print.cz, čekám na poslední akci před Vánocemi. Doufám, že bude, že si to z loňska pamatuju dobře.

Hanka79
Neúnavná pisatelka 18259 příspěvků 10.11.14 11:57

@Jarka K Ted maj, ale u happy fota akce na kalendare, nastenny A3 misto 492,– za 295,–, rekla bych, ze oni maji pred vanoci vzdycky akce…letos ho delat uz nebudem, ale pred loni a loni jsme ho delali a vzdycky byl za polovicku :)

eviku-miluna
Kelišová 6875 příspěvků 10.11.14 12:00

Jak píše @AnastazieB taky nechávám dělávat kalendář u 24print.cz a vždy jsem byla moc spokojená ;).

Leopoldina
Kecalka 253 příspěvků 10.11.14 12:02

Právě mi přišly odsuď http://fotoknihy-mcl.cz/, měla jsem kupony ze Slevomatu, takže A3 nástěnný jeden kus za 149,– a jsou moc hezké.

yweth
Zasloužilá kecalka 553 příspěvků 10.11.14 12:11

Taky jsem si našla kupóny na Slevomatu, přesnou cenu už si nepmatuju, ale vím, že nikde jinde jsem levnější nenašla :)

Moise
Hvězda diskuse 38970 příspěvků 15 inzerátů 10.11.14 12:16

Stejnou diskusi jsem zakládala před pár dny :mrgreen: bylo mi tam doporučeno 24print.cz. Zdá se mi to docela solidní, nechám tam při jednom i další fotodárky…
Do slevomatu bych nešla, tam může být kvalita pochybná, nechávala jsem si tam u různých firem dělat velkoformátové fotky a občas mi přišly dost hrůzy, u kalendáře k vánocům jsem nechtěla riskovat, tak jsem ochotná si i připlatit… my budeme mít a3 na šířku… ;) a jinak mají normální nebo i „lepší“ kvalitu tisku

Moise
Hvězda diskuse 38970 příspěvků 15 inzerátů 10.11.14 12:19
@AnastazieB píše:
Já dělám každý rok u 24print.cz, čekám na poslední akci před Vánocemi. Doufám, že bude, že si to z loňska pamatuju dobře.

prosím tě, odkdy ta akce je a jak dlouho trvá to zhotovení? není to „na knop“ před svátky?

Jarka K
Závislačka 4147 příspěvků 10.11.14 12:23

@Elilen jo to vím, ale chtěla jsem vědět, co je kvalitní… abych si neobjednala kalendáře sice za 149, ale byly hnusné a rozmazané :think:

@Hanka79 jojo o té akci vím, ale to je pořád dost za kus… budu jich objednávat 7… my právě už tři roky dělali kalendáře u Happy Fota a dávala jsem za jeden kolem 200 Kč… ale možná ještě budou mít před Vánoci akci 60% sleva a pak to vyjde na ty dvě stovky… ale nevim, jestli to riskovat a čekat…

já na Slevomatu našla kalendáře Bonita… nemáte někdo zkušenost? :nevim:

atominnka
Generální žvanilka 22009 příspěvků 10.11.14 12:25

@Jarka K v happy foto, maj do 19.11. akci, stojí necelých 300 jeden

Hanka79
Neúnavná pisatelka 18259 příspěvků 10.11.14 12:27

@Jarka K My objednavali 4 a taky se nam prohla penezenka i po tech slevach :-D proto uz na to letos kaslem :)

Jarka K
Závislačka 4147 příspěvků 10.11.14 12:30
@Hanka79 píše:
@Jarka K My objednavali 4 a taky se nam prohla penezenka i po tech slevach :-D proto uz na to letos kaslem :)

já se na to taky chtěla vyprdnout… přeci jen už synovi budou 4, tak už to není takové jako s tím miminkem… ale manžel je chce aspoň pro svoje rodiče a pro nás domů… no a jak to budu mít doma, tak to už musím vzít i zbytku rodiny… :zed:

Moise
Hvězda diskuse 38970 příspěvků 15 inzerátů 10.11.14 12:33

@Jarka K sleduj ten 24print.cz. nedávno tam byla akce 4 za cenu 3 :mrgreen:
My budeme brát jen jeden, tak mi zas na tom tolik nesejde :oops:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >