V čem upravujete fotky na PC - Win7

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 03.09.11 20:15
kde upravujete fotky

máme w7 a chtěla by jsem si stáhnout nějaký program, který je na netu zdarma na úpravu digi fotek, se kterým pracujete vy? hledala jsem na slunečnici , ale jaksi nenašla nic pro W 7 :nevim:
nejlépe kdyby to bylo v češtině, ale to už by jsem chtěla asi moc že :mrgreen:

Reakce:

AnastazieB
Echt Kelišová 8410 příspěvků 03.09.11 20:42

Já pracuju v Gimpu. Je podobný Photoshopu, jen je zdarma. Ale nevím teda jak je to s W7.

palošek
Závislačka 2639 příspěvků 03.09.11 20:45

Dcery si hrají tady a pak ještě tady , tady , tady . Zkus se kouknout, co bys mohla použít. Já jen stáhla něco málo z toho, co tu děcka mají. Snad ti to pomůže. Já jim i něco vymazala :oops: Omylem :mrgreen:

Příspěvek upraven 03.09.11 v 20:48

Pipet
Generální žvanilka 24133 příspěvků 03.09.11 20:45

Taky mám GIMP, ale win XP…

Baslerinda 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.11 20:50

Dopoledne jsem odpovídala jedné holčině ohledně úprav fotek. A co nejvíce využiješ? Vyřezáváš, tvoříš bannery,animace, copywritey, weby … každý program je dobrý na něco jiného, začátečníci to zvládnou v Gimpu 2 , Photo Filtru, dobrý je i Photo Scape , Amazing photo editor, Beauty Pilot, Photobie a spousty dalších. Lepší jsou samozřejmě placené verze, free jsou mnohdy na dvě věci.

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 04.09.11 08:49

nevím co využiji-nikdy jsem s tím nepracovala, takže potřebuji něco jednoduchýho, aby to umělo udělat černobílý fotky, nebo třeba aby tam zůstala jedna věc barevná, ořezat,upravit pozadí-nevím co víc s tím lze dělat :oops: no mrknu na to co jste tady vypsali-jen doufám, že pochopím co s tím

AnastazieB
Echt Kelišová 8410 příspěvků 04.09.11 09:40

Goldenko tak to umí Gimp, je zdarma a dobrý, ale je potřeba se s ním naučit. Pročti si to třeba tady http://www.gimp.cz/ nebo taky tady jsou jednoduché postupy, možná už to je trochu staré, ale snad to je pořád všechno stejné http://www.baby-cafe.cz/modules.php?…

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 04.09.11 10:21

díky moc :palec:

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 05.09.11 12:13

tak jsem si stáhla gimp, ale jsem fakt asi blbá, ani s návodem jsem nepřišla na to jak tam vložit tu svoji fotku k úpravě,prostě to s tím návodem nesedí,nemám nahoře lištu s tím vložit-tak jsem asi v háji :oops:

Baslerinda 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.11 12:18

Gimpu moc nefandím ale budiž,stáhla jsi alespoň 2.6 nebo vyšší verzi? Vpravo nahoře klikneš na soubor, rozbalí se ti nabídka a znovu klikneš na otevřít a vybereš si ze svého PC fotku kterou chceš upravovat.

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 05.09.11 12:23

mám win 7 gimp jsem stáhla ze slunečnice

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Arichteva končí! O vítězství ve StarDance se poperou Tomicová, Dvořák a Svoboda

Semifinále populární taneční soutěže StarDance je minulostí. Dnešní díl byl... číst dále >

Ojojoj! Mikolas Josef odmítl milionový job: Nebude ho to mrzet?

Byl prvním zástupcem Česka, který si na Eurovizi nevylámal zuby a nepůsobil... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >