Reklama

V čem upravujete fotky na PC - Win7

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 03.09.11 20:15
kde upravujete fotky

máme w7 a chtěla by jsem si stáhnout nějaký program, který je na netu zdarma na úpravu digi fotek, se kterým pracujete vy? hledala jsem na slunečnici , ale jaksi nenašla nic pro W 7 :nevim:
nejlépe kdyby to bylo v češtině, ale to už by jsem chtěla asi moc že :mrgreen:

Reklama

Reakce:

AnastazieB
Echt Kelišová 8320 příspěvků 03.09.11 20:42

Já pracuju v Gimpu. Je podobný Photoshopu, jen je zdarma. Ale nevím teda jak je to s W7.

palošek
Závislačka 2639 příspěvků 03.09.11 20:45

Dcery si hrají tady a pak ještě tady , tady , tady . Zkus se kouknout, co bys mohla použít. Já jen stáhla něco málo z toho, co tu děcka mají. Snad ti to pomůže. Já jim i něco vymazala :oops: Omylem :mrgreen:

Příspěvek upraven 03.09.11 v 20:48

Pipet
Generální žvanilka 24083 příspěvků 03.09.11 20:45

Taky mám GIMP, ale win XP…

Baslerinda 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.11 20:50

Dopoledne jsem odpovídala jedné holčině ohledně úprav fotek. A co nejvíce využiješ? Vyřezáváš, tvoříš bannery,animace, copywritey, weby … každý program je dobrý na něco jiného, začátečníci to zvládnou v Gimpu 2 , Photo Filtru, dobrý je i Photo Scape , Amazing photo editor, Beauty Pilot, Photobie a spousty dalších. Lepší jsou samozřejmě placené verze, free jsou mnohdy na dvě věci.

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 04.09.11 08:49

nevím co využiji-nikdy jsem s tím nepracovala, takže potřebuji něco jednoduchýho, aby to umělo udělat černobílý fotky, nebo třeba aby tam zůstala jedna věc barevná, ořezat,upravit pozadí-nevím co víc s tím lze dělat :oops: no mrknu na to co jste tady vypsali-jen doufám, že pochopím co s tím

AnastazieB
Echt Kelišová 8320 příspěvků 04.09.11 09:40

Goldenko tak to umí Gimp, je zdarma a dobrý, ale je potřeba se s ním naučit. Pročti si to třeba tady http://www.gimp.cz/ nebo taky tady jsou jednoduché postupy, možná už to je trochu staré, ale snad to je pořád všechno stejné http://www.baby-cafe.cz/modules.php?…

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 04.09.11 10:21

díky moc :palec:

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 05.09.11 12:13

tak jsem si stáhla gimp, ale jsem fakt asi blbá, ani s návodem jsem nepřišla na to jak tam vložit tu svoji fotku k úpravě,prostě to s tím návodem nesedí,nemám nahoře lištu s tím vložit-tak jsem asi v háji :oops:

Baslerinda 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.11 12:18

Gimpu moc nefandím ale budiž,stáhla jsi alespoň 2.6 nebo vyšší verzi? Vpravo nahoře klikneš na soubor, rozbalí se ti nabídka a znovu klikneš na otevřít a vybereš si ze svého PC fotku kterou chceš upravovat.

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 05.09.11 12:23

mám win 7 gimp jsem stáhla ze slunečnice

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >