Reklama

Kde v Brně sehnat přízi Panda?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LenkaN26
Závislačka 4027 příspěvků 11.09.18 10:49
Kde v Brně sehnat přízi Panda?

Holky co háčkujete, pletete. Dá se někde v Brně sehnat příze bambusová příze Panda? Díky moc.

Reklama

Reakce:

Mongi
Povídálka 33 příspěvků 55 inzerátů 11.09.18 11:05

@LenkaN26 Já ji viděla v galanterii v Bystrci, kousek od konečné šaliny. Ale nevím, jak aktuálně.. Nebyla jsem tam asi rok, na háčkování poslední dobou není čas.

Hoa Mai
Kelišová 5650 příspěvků 16 inzerátů 11.09.18 12:22

@LenkaN26 bambusovou přízi jsem viděla v Zapleteno na Pekařské, ale nejsem si jistá,jestli to byla konkrétně Panda.

Novire
Neúnavná pisatelka 19823 příspěvků 11.09.18 16:33

Pandu jsem kupovala v galanterii u sv. Jakuba - Rašínova nebo Běhounská, nikdy nevím. Ale netuším, jestli ji tam budou mít teď. když se blíží podzim. A neměli všechny barvy.

LenkaN26
Závislačka 4027 příspěvků 12.09.18 07:05

Tak asi v pátek zkusím vyrazit do Brna a oběhnout tu Pekandu a Rašínku. Moc děkuju. Chybí mi jedno klubko a to se mi přes net objednávat nechce. Jinak mám všech barev dost.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Konec rodin, odvlečené děti a vláda gayů? O tom Istanbulská úmluva opravdu není

Istanbulská úmluva. Termín, který oživl po vystoupení monsignora Petra Piťhy.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Sedm tipů, jak vypadat v práci co nejlépe. Pozor na světlo i vůni

V práci trávíme významnou část dne, a proto je i náš vzhled důležitou... číst dále >