kde v BRNĚ sehnat "čokoládové nářadí"

Anonymni
6.8.09 15:19

kde v BRNĚ sehnat "čokoládové nářadí"

Nevíte, prosím, některá, kde v Brně se dá sehnat bonboniéra z belgické čokolády? Dělají různé motivy, kromě nářadí také třeba vrtačku, kytaru apod. Našla jsem to na internetu a zdá se mi to jako dobrý nápad na dárek pro manžela - kutila a milovníka čokolády zároveň. Jen je problém, že to nechci objednávat v e-shopu, sami to teď přes léto nedoporučují kvůli vysokým teplotám.

Existuje tedy v Brně nějaká takto vybavená cukrárna nebo čokoládovna? Vím, že na Josefské 2 je čokoládovna Pralines, ale dle fotek na netu tam toto není…

Předem děkuji za rady!

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

18639
6.8.09 15:29

Zkusila bych va Vaňkovce, tam prodávají belgické pralinky… Je to po levé straně (když jdeš od Tesca) zhruba na úrovni zmrzliny, možná kousek dál ke zvonařce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
199
6.8.09 16:48

Já jsem kupovala fotbalový míč a auto na České…Nevím, jak se to tam jmenuje, asi to nebude belgická čokoláda, ale bylo to moc dobré…Je to obchůdek naproti Wágnerovi…Tak mrkni tam…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
711
6.8.09 16:59

U nás to mají na benzince co patří Brněnce, tak možná to budou mít i v jiné Brněnce po Brně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
6.8.09 17:33

Jééé, moc děkuji, ani jsem nečekala tolik typů… Tak snad se zadaří a seženu (a pak sežeru :D )…

• Nahlásit
  • Citovat
5100
6.8.09 19:25

V Olympii je přímo stánek - někjde kolem prostřredního vchodu, jak se jde do kina.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3138
6.8.09 21:37

v krpoli v tom hypersuper..je tam taková kavárna - tak tam.. (před ní je nejaky stanek v bižuterií, hnedka skoro jak vyjedes po jezdicim pásu a tam mivaji kopačáky, penisy..a různé jiné nářadí..)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama