Kde v Evropě se vám nejvíc líbilo? Hledám hotel u moře

Fotoalbum tématu (9) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lalelale
Závislačka 4486 příspěvků 14.05.19 19:19
Kde v Evropě se vám nejvíc líbilo? Hledám hotel u moře

Holky uvědomuju si, jaký je to trapas, ale zkusím štěstí. Dáte mi tip na konkrétní hotel s vlastní pláží, nebo pláží, kde si člověk může koupit slunečník a lehátka? Tj že nemusíte každé ráno sprintovat zabírat flek. Cena nezáleží, jen mě někdo zachraňte. Už x dní sedím u bookingu a mám pocit, že jako každý rok bouchnu. Filtr na pláže absolutně nefunguje, u půlky hotelů je pláž sice jen 50 metrů, ale vzdušnou času přes dálnici, kamenolom a vesnici :zed:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
jizvíková
Extra třída :D 12851 příspěvků 14.05.19 19:23

Švagrová byla v chorvatsku nějaký areál kousek od Zadaru, myslím, že Zaton, měli svou pláž, ale víc nevím, létají z Německa

stinga
Kelišová 6422 příspěvků 2 inzeráty 14.05.19 19:45

@Lalelale Mallorca hotel Mix Colombo

Jezelia
Kecalka 421 příspěvků 14.05.19 19:48

Pokud je hlavním parametrem pláž, tak mě napadá Sicílie - hotel Club Eloro v letovisku Lido di Noto.

milovnicejablek
Kecalka 250 příspěvků 14.05.19 19:48

Zakynthos Louis zante Beach Kalamaki pláž se zelvami je přímo u hotelu

Irinka0210
Závislačka 4643 příspěvků 14.05.19 19:48

My jsme byli moc spokojený na Mallorce - Sunna park. Zakynthos - Zante royal palace and waterpark a loni Turecko - Kleopatra blue hawai :)

a12
Hvězda diskuse 36335 příspěvků 14.05.19 20:01

Tak ja bych rekla kdekoli v Recku :lol: všude kde jsme byli tak to bylo kousek na plaz a lidi malo, nikdy jsme nemuseli hledat místo..
Ale byli tam Češi, co si tam dali rano deku a meli ji tam az do vecera ikdyz tam vubec nebyli :mrgreen:
Ale to fakt nebylo treba..
A kdyz byste meli all in tak to asi bude všude blizko plaz a lehatka v cene, ne?
Jeste kdyz pises cena nezalezi.. Prijde mi, ze to tam ma kazdej :mrgreen:

tumpach
Kelišová 6624 příspěvků 14.05.19 20:11
@a12 píše:
Tak ja bych rekla kdekoli v Recku :lol: všude kde jsme byli tak to bylo kousek na plaz a lidi malo, nikdy jsme nemuseli hledat místo..
Ale byli tam Češi, co si tam dali rano deku a meli ji tam az do vecera ikdyz tam vubec nebyli :mrgreen:
Ale to fakt nebylo treba..
A kdyz byste meli all in tak to asi bude všude blizko plaz a lehatka v cene, ne?
Jeste kdyz pises cena nezalezi.. Prijde mi, ze to tam ma kazdej :mrgreen:

souhlasím :mrgreen: :mrgreen:, dokonce neseebar, luxní hotel měl svoje lehátka a pláž, a napsano jen pro hosty, a místa tam bylo zase habaděj :)
Jinak Řecko, taky kousek, Turecko podle mě taky svoji vlastní pláž :nevim: :nevim:, Chorvatsko luxusní hotel bude mít taky, takže prosím tě, kde to hledáš, že nenacházíš :nevim:

tumpach
Kelišová 6624 příspěvků 14.05.19 20:12
Uživatel je onlineCaboverde
Kecalka 349 příspěvků 14.05.19 21:21

Mallorca - Fergus Style Cala Blanca Suites, Kapverdy - OA Salinas Sea

Lalelale
Závislačka 4486 příspěvků 15.05.19 10:48

Holky dík, postupně to projdu. Hledání dovolené je pro mě každoročně peklo. Nevím, co dělám blbě, ale polovina hotelů co na bookingu otevřu, prostě pláž nemá (ač mám plážový filtr), nebo sice je u pláže, ale chybí na ní slunečníky. Takže jakože na deku, což nechci. Začínám mít sto chutí se po deseti letech vrátit k cestovkám

Uživatel je onlineCaboverde
Kecalka 349 příspěvků 15.05.19 12:30
@Lalelale píše:
Holky dík, postupně to projdu. Hledání dovolené je pro mě každoročně peklo. Nevím, co dělám blbě, ale polovina hotelů co na bookingu otevřu, prostě pláž nemá (ač mám plážový filtr), nebo sice je u pláže, ale chybí na ní slunečníky. Takže jakože na deku, což nechci. Začínám mít sto chutí se po deseti letech vrátit k cestovkám

A k čemu jsou potřeba slunečníky (?), to leda v případě, když bys preferovala typicky válecí dovolenou. To bys pak možná měla doopravdy lepší s cestovkou. Oni jsou mnohdy schopni si vyjednat cenu, na kterou se jako jednotlivec nemáš šanci dostat, ale natáhnou tě zase jinde. My s sebou vozíme plážový stan, slunečník s lehátkem jsem nikdy nepotřebovala, ani dcera. Možná manžel, ale spokojí se i se stanem.

slivovicka
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 15.05.19 13:18

Když jsme byli v Řecku a v Itálii, tak byla všude možnost placených lehátek. Ale jezdili jsme do apartmánu.

Lamátko
Závislačka 2701 příspěvků 15.05.19 13:41

Ahoj vetřu se. Holky hledám hotel na mallorce blízko letiště tak dob25 km kde jemenší pláž, klidně i letovisko El Arenal, ale musí tam být menší pláž někde krom té dlouhé. Děkuji

Lalelale
Závislačka 4486 příspěvků 15.05.19 18:21
@milovnicejablek píše:
Zakynthos Louis zante Beach Kalamaki pláž se zelvami je přímo u hotelu

ty jo ten vypadá opravdu dobře :palec: Hotel se ti líbil, všechno v pořádku? Moře a pláž čistá? edit tak nic neletí nám tam letadlo v rozumnou dobu :zed: bože já snad tenhle rok radši zůstanu doma

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama