Kde v Hodoníně nechat nastřelit náušničky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
gomex
Ukecaná baba ;) 1136 příspěvků 18.01.18 07:23
Kde v Hodoníně nechat nastřelit náušničky?

Poradí někdo, kde v Hodoníně nechat nastřelit náušničky?
Děkuji moc za tipy :-)

Reakce:
Poštolka J
Zasloužilá kecalka 556 příspěvků 18.01.18 07:32

Mudr. Bartošová

gomex
Ukecaná baba ;) 1136 příspěvků 18.01.18 08:12

@Poštolka J a co nějaké zlatnictví a nebo studio? Já byla objednaná k MUDr. Bulvasové, ale po domluvě jseme to zrušili. Začínají chřipky a nerada bych si z čekárny odnesla ještě jako bonus nějakou nemoc k náušničkám :think:

smudlinky
Závislačka 2577 příspěvků 351 inzerátů 18.01.18 09:04

Naušnice nastřeluje většina pediatrů, objednává se spolu se zdravými pacienty co chodí na preventivky nebo očkování

gomex
Ukecaná baba ;) 1136 příspěvků 18.01.18 09:33

@smudlinky
Mě šlo spíše o tip, kde nastřelují a jak byl kdo spokojený ;)

Poštolka J
Zasloužilá kecalka 556 příspěvků 18.01.18 12:29

Nám nastřelili u MUDr. Hlasenske, ale už to dělá pouze pro své pacienty, jiné kontakty, které mi nedávno udala její sestra pro švagrovou byli všechno lékaři. A většina jich na náušnice určitě nevezme mezi nemocné - stačí se objednat, nebo počkat až nebude tolik bacilů

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Kazma nesplnil slib! Místo práce se jen baví a fanoušky nudí k smrti a kopíruje komika

Dříve svými kontroverzními kousky přiváděl lidi k šílenství, dnes je nudí k... číst dále >

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >