Reklama

Kde v Hodoníně nechat nastřelit náušničky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

gomex
Ukecaná baba ;) 1095 příspěvků 18.01.18 07:23
Kde v Hodoníně nechat nastřelit náušničky?

Poradí někdo, kde v Hodoníně nechat nastřelit náušničky?
Děkuji moc za tipy :-)

Reklama

Reakce:

Poštolka J
Zasloužilá kecalka 546 příspěvků 18.01.18 07:32

Mudr. Bartošová

gomex
Ukecaná baba ;) 1095 příspěvků 18.01.18 08:12

@Poštolka J a co nějaké zlatnictví a nebo studio? Já byla objednaná k MUDr. Bulvasové, ale po domluvě jseme to zrušili. Začínají chřipky a nerada bych si z čekárny odnesla ještě jako bonus nějakou nemoc k náušničkám :think:

smudlinky
Závislačka 2520 příspěvků 361 inzerátů 18.01.18 09:04

Naušnice nastřeluje většina pediatrů, objednává se spolu se zdravými pacienty co chodí na preventivky nebo očkování

gomex
Ukecaná baba ;) 1095 příspěvků 18.01.18 09:33

@smudlinky
Mě šlo spíše o tip, kde nastřelují a jak byl kdo spokojený ;)

Poštolka J
Zasloužilá kecalka 546 příspěvků 18.01.18 12:29

Nám nastřelili u MUDr. Hlasenske, ale už to dělá pouze pro své pacienty, jiné kontakty, které mi nedávno udala její sestra pro švagrovou byli všechno lékaři. A většina jich na náušnice určitě nevezme mezi nemocné - stačí se objednat, nebo počkat až nebude tolik bacilů

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >